Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: TZV. HLADINKAR
#48970
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj Marťo, tak to jsou dobré zprávy... máš dva týdny s jednim kiksem, hlava už se ti pomaličku bude čistit, tak vydrž, za chvilku to bude jasnější a až začneš vidět zivot jinyma očima, uvidíš směr, kterým jít. ...
Vydrž!
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48974
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
ahoj všem, tak jsem se dnes rozhodla, že už DOST... nepila jsem denně, ale tak 4-5x týdně jo, buď pivo venku (klidně i 5-6) nebo vinný střik doma, ale to i ze 2litrů vína.. takový relax po práci.. celé odpoledne a večer..vždy jsem u toho ale běžně rodinně fungovala.. Jinak na jakýchkoli oslavách bouřlivě a hodně, ráno občas zvracení, nebo dovolená v práci.. Včera už to ale bylo ze 3litrů a je mi fakt zle.. bývala jsem moc hezká, nyní vidím v zrcadle otoky, chci pod nimi zase najít sebe .... nejdýl jsem vydržela nepít dva týdny.. nikdy jsem ale nebyla takhle rozhodnutá.. držte mi prosím palce, jdu si koupit čaje, uklidila jsem.. a zítra čistá do práce.. zbytek vína jsem vylila.. Chci věřit, že to půjde
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48975
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj Lucko,
Tak Ti budu držet palce.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48977
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Šantal, díky moc ♥ jsem rozhodnutá, konečně se mi to prostě v hlavě seplo.. nakoplo mne víc věcí naráz ve stejnou dobu, partner s pivem určo nepřestane, ale já mám jasno. Oslavy a grilovačky holt přestojím s džusy a vodou, nechci si už huntovat tělo litry sraček a hlavně chci, aby měli kluci hezkou maminku, na kterou můžou být pyšní časem by to stejně bylo o průser v práci či za volantem a to fakt nechci. Jak dlouho už prosím nepiješ a poznala jsi to na svém těle ?
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48978
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Bohužel jsem tento víkend celý propila. Předtím 2.5 měsíce. Je to o znát třeba už po týdnu, uvidíš sama.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48979
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
i tak 2,5 měsíce je pěkný výsledek, akorát teď zas musíš začít od začátku, co... já vím, že nemám klapku a neměla jsem problém po jedné láhvi si skočit vedle do Alberta pro druhou či třetí... takže u mne to nějakým "kontrolovaným" pitím absolutně nepůjde, půjdu suchou cestou.. je tolik důvodů proč nepít... super, když člověk vidí, že jsou ženské, které to měly/mají úplně stejně.. to večerní "relaxační" pití je zabiják... a víkendy klidně už i dopoledne.. tolik prospaných krásných dnů v kocovině.. Never more.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49020
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Krasny den vsem. Drzim Vam palce, drze palce mne. Funguji mnohem lepe, ale doznavam se k dalsimu selhani, ktere bylo vcera. Fungoval jsem uplne super, fyzicka kondice o 100% lepsi, sexualni veci doma o 200% lepsi. Vcera mne v praci rozzlobil kolega. To nepisi proto, abych se omlouval. Pisi to jako mou zkusenost, ze jsem dostal jakysi zvlastni asi zachvat nepochopitelneho smutku a sahl v souctu po 2,5 litru vina. Vypito behem 3 hodin. Tzn.to uz neni hladinkarstvi, jak jsem puvodne stranku zalozil. Posledni litr nesel vypit z duvodu nevolnosti, ale moc jsem ho chtel. Takovy jsem idiot. A proto jsem na techto strankach. Dnes jsem cisty, prace byla nastesti lehci, kocovina nebyla, kondice slabsi. Jdu domu uvarit a pak bezim za ucetni, ktera nabidne panaka, dva. Tvrde nepiji, ale i tak to bude tezke odmitnout. Prominte, ze pisi malo. Vazim si vsech, kdo jste mi napsali, nebo jen tema resili. Pisi narychlo z mobilu, prominte pripadne preklepy.
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49027
Re: TZV. HLADINKAR Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj Martine. Taky mi vlastně vše všude klapalo a byla jsem v klidu, spokojena. Nestačilo to.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter