Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Abstinence
#49883
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj. Tak nějak to asi mám.
I když ta abstinence prisla až na několikátý pokus. Ale najednou přišla. A je tu, a najednou je to bůhví proc snadne, za chvíli dva roky. Pila jsem hodně a hodne let. Ted se to zlomilo. Myslím že je to proto, že už to prostě nechci. A abstinence se mi libi. Netrpím tim, že bych přišla o přátele, o zábavu, o spolecnost. Stejně uz jsem se poslední roky nebyla schopna bavit. Jen jsem se nalivala.
A jasně: taky jsem si říkala, že bych ani ne pila, ale že nemůžu spát a že mě boli záda. Tak jsem si prostě vytvořila spankovy režim a se zadama šla k doktorovi.
A problém vyresen. Taky jsem pila kvůli osobním problémům a ozrala jsem si to ještě komplikovala a dělala z komára velblouda. Ted problémy resim jeden za druhym a je super pocit, když člověk něco fakt vyresi a prekona, s čistou hlavou a bez výčitek, že se něco posralo.
No a momentalne mě zaměstnává puberta moji dcery a to jsem taky v klidu, protože v jejím případe muzu delat cokoliv a stejne je všechno špatně takže i toto mužu dělat strizliva. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49885
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
U me to samozrejme taky neprislo napoprve. Vzdycky par pokusu na 3 dni a navrat zpet. Mel jsem to stejne. Resil problemy vecer nalitej a rano si rikal, co jsem kde udelal blbe. Ted si vse resim s cistou hlavou. Porad jsem si rikal ze to nedam, ale stacilo jen zacit. Nemel jsem k tomu odvahu. Jinak me hodne pomohlo i fitness. Hodne cvicim a chlast mi nicil vysledky.
Jakub Rajchl
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49886
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Taky jsem sportovec, kdysi i pomerne uspesny. Jo a jsem ted v mnohém lepší forme. Když jsem pila, bylo to horší a horší, byl to úpadek, fujtajksl. ....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49887
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Jinak mi jeste paradoxne pomohlo, ze jsem za zbytkac prisel na 3 mesice o papiry a ted jezdim na kole nejen do prace ale i mimo ni. Krasne si tim vycistim hlavu.
Jakub Rajchl
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49889
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak to by ma celkom zaujimalo, ako si toto ututlal pred zenou
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#49890
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak sport je super, jakýkoliv, pročistí palici a telo. A kdyz uz se dostaneš do nejakyho vyssiho sportackyho levelu, kolikrat si clovek rozmysli, jestli to, co dokazal, zabije chlastem...
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49891
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Jakub Rajchl napsal:
Jinak mi jeste paradoxne pomohlo, ze jsem za zbytkac prisel na 3 mesice o papiry a ted jezdim na kole nejen do prace ale i mimo ni. "Krasne si tim vycistim hlavu."
Kubo,

"pokúšaj sa radšej (si) vyčistiť svedomie"...

..."pred ním netečieš!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/08/2018 18:31 Provedl: Ja. Důvod: Doplnok... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49982
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Proč svědomí? Nikomu, kromě sebe jsem tím neubližoval. Rodina byla zajištěná, staral jsem o ženu i syna, nikdy mě nikde neviděli se potácet nebo mumlat nebo být neschopného chodit ..... Naopak, vždy jsem se vzorně staral, chodil do práce, neměl absence, živil jsem rodinu ...... Ano, na konci jsem přišel na 3 měsíce o řidičák ale nijak se to rodiny ani práce nedotklo. Jezdím na kole a naopak mě to donutilo s tímhle vším přestat. Navíc jsem nikdy nikomu nelhal že nepiju a pod. Nikdy jsem totiž nebyl tak opilý, aby někdo měl podezření že piju tak moc. Prostě jsem si to jen udržoval ale ve výsledku toho prostě bylo moc což bylo tím že jsem nejvíc pil před tím, než jsem šel spát a přes noc jsem se z toho vyspal (stačilo mi málo, mám rychlý metabolismus).
Jakub Rajchl
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49983
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
Double D: jednoduše, neopíjel jsem se. Pil jsem tak, abych cítil že jsem "veselejší" ale nikdy tolik, aby to poznalo okolí. Obvykle jsem to cítil jen já. Taková ta lepší nálada. Jenže udržet si tu hladinku znamenalo vypít toho hodně a udržovat. A tu flašku, tu jsem obvykle vypil třeba hodinu před tím, než jsem šel spát, takže tu největší "špičku" jsem měl v posteli, když všichni spali a já pak usnul taky. Používal jsem kvůli nespavosti hlavně. Jenže ty rána pak stály za prd. Motání hlavy, sucho v puse, někdy bolest hlavy, přes den pálení žáhy. To teď nemám ale zase se holt musím naučit usínat bez chlastu.
Jakub Rajchl
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/08/2018 00:58 Provedl: kuba00. Důvod: oslovení
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49984
Re: Abstinence Před 5 rok, 8 měsíce  
No a teraz som dočital článok, že tí, ktorí častejšie pijú alkohol, sú vraj inteligentnejší. Zároveňv vzdelaní ľudia majú tiež väčšie predpoklady stať sa závislými.

P.S. Ja som nedávno čítal článok a tam bolo, že "Funkčný alkoholik". Možno je to o tebe.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter