Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Abstinence
#50083
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Cau,
ne, bohuzel denik si nepisi. Bohuzel proto, ze dochazim na psychoterapie a tam by se mi denik hodil. Ne vzdy si vzpomenu na vse, co se za tech 14dni stalo. Jake pocity a vzpominky se kdy pri cem objevily atp. Xkrat jsem si rikal, ze si koupim zapisnik. No .. ale k cemu, ze ano, kdyz mam telefon. Staci nebyt liny, vzpomenout si a zapsat si to. Nedeje se tak, bohuzel.
Ja si spatne chvile cilene nepripominam, bohuzel (nechci to) se pripominaji samy. Je mi to neprijemne. Na hezke veci si clovek vzpomene malokdy a ty spatne se objevuji samy a prehlusuji ty krasne. Nekdy.
Motivaci .. kdyz nad tim diky tvemu prispevku ted premyslim, tak ja se neptam sam sebe proc nepiju. Proste nepiju, stejne jako proste uz nekourim. A tak to je. Ted a tady. To co se zdalo pred dvema lety jako nemozne - byt bez piva byt jeden den a to same s cigarem, je soucasny stav a naopak si nedokazu redstavit, ze bych se vratil do stavu pred dvema lety. Uz jen ta predstava a je mi z toho zle. Fakt zle
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50084
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Diky za odpoved ja obtom deniku uvazuji-clovek si muzu bilancovat sam sebe...sve stare/nove ja a kdyz uvidi nejaky posun a cile, ktere si stanovil a plni je mize to byt uspokojujici na ty zle myslenky Ti muzu dat jeden tip sam jsem slozita osobnost napsal bych k tomu vic, ale ne tady :/ Kdyz zazivam nejaky fakt super okamzik-hory s prateli, s neteri, s rodinou, na chvili se zastavim vychutnam si ten moment a udelam si hezkou fotku-kdyz mi je pak zle a mam sve rekneme stavy prohlizim si ty fotografie a vzppminam a vybavuji si ty pocity a ty fajn chvile a svete div se pomaha to muzes vyzkouset
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50085
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
To delam take. Fotky mam. Ale to neresi to, ze me pronasleduje alko minulost.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50086
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Konkretizuj
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50088
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Co a proc by si chtel konkretizovat?
Proste myslenky kdy kde jak jsem se vozral, ze jsem treba usnul venku a rano sel do prace. Abstaky. Rozbite mezilidske vztahy. A zase dalsi opice. Prusery. A zase opice a furt dokola. A nejde za tim udelat tlustou caru a proste zapomenout. Navic mam po zraneni ruky trvaly nasledek - a ano, zraneni ruky je nasledek piti.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50093
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Aha chapu no myslim, ze cobuz bylo je uplne jedno to nevratis...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50094
Re: Abstinence Před 5 rok, 7 měsíce  
Nevratim. Ono se to vraci samo )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter