Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali?
#50451
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Já jsem chtěl na tu stupidní otázku odpovědět, že jsem si před tím načal pivo, ale zarazili mi 3 věci. Za prvé to není pravda, já se rozpil vždy točeným a za druhé jsem tu otázku položil sám a za třetí mi, když jsem jí pokládal nepřipadala stupidní.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50452
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
To jsou myšlenkové pochody co? Občas se musím smát, co ten alkomozek vymysli ... tedy alespoň u mě
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/08/2018 16:02 Provedl: Pistácie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50453
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Mňa by zaujímalo, či ste s tou myšlienkou vypiť si nekoketovali už skôr, teda pred tým prvým "recidívovým" pohárikom.
Maris napríklad napísala: Krásný den,rozplánované samé dobré věci,a najednou bum temno zapomění a myšlenka však to bude jen jedno pivko,jen na chut

Bolo by zaujímavé vedieť pre mňa, či si sa s tou myšlienkou na pivko nezahrávala už skôr, len si ju zavrhla. A v ten jeden deň nastalo len to konkrétne rozhodnutie.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50454
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Mě osobně nečekaně (i bez spouštěče) najednou napadne: vždyť si vlastně můžu dát když budu chtít (je v tom taková závratné štěstí že svobody) a pak to při první příležitosti bouchne.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50455
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Pri prvni 16-ti mesicni abstinenci v roce 2011 jsem sel na tridni sraz s tiim ze si dam par piv abych nebyl za sraba pred spoluzaky, nepit me prislo v ty dobe divny.Ja spis ujizdel na tvrdem alkoholu( 21 let jsem pracoval v pivnicich,restauracich a barech ) Bylo s toho piv deset no pak jsem tak nejak v domneni ze piju kontrolovane probumbal ty dalsi roky a letos uz to zacal vice resit( 2 x mesicni abstinence ,uvedomovani si ze me to prerusta atd.)Dnes 13 dni bez alkoholu, za tu dobu vypito 22 -nealko piv a zadny naznak recidivy a to mame doma vino ktere si dava kazdy vecer moje zena/ 2 decky /Muj puvodni plan bylo vydrzet dva roky ,ale jak se tu docitam ,asi to prehodnotiim na dozivotni abstinenci i kdyz to "dozivotni" me tam zatim vubec nepasuje

Hezky vecer Vsem
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50456
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Prošel jsem si různými turbulencemi, ale ke konci své alkoéry mně to začlo vrtat v hlavě, tak nějak nenápadně, takové pocity, ztrácení jistoty, několik dní nebo i týdnů se to tam převalovalo a vždy to skončilo tak, že jsem šel a úplně v klidu si tu flašku koupil. Pak doma jsem si ji postavil na stůl, chvíli na ni hleděl, málem si s ní povídal a nakonec tak poď holka, prospěješ mému podělanému životu a ulevíš mi, pomůžeš hrozně moc... jako nějakou dobu to bylo tak, že flaška jednou za dva týdny, pak jednou týdně a stejně jsem do půl roku byl tam, kde předtím, flaška i víc denně.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50459
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Ještě než jsem se dostal k součástné cca. 2,5 leté abstinenci, tak jsem měl jeden pokus o nepití, kdy jsem fakt věděl, že to přeháním a nepil jsem 4-5 měsíců. Recidiva nastala, když jsem nějak naznal, že to mám v pohodě pod kontrolou, páč jsem neměl problém nepít. Dal jsem tenkrát s bývalou přítelkyní 8 pivek a vcelku v pohodě odešel domů. Následovaly asi 2-3 roky totálního pekla, kde prvních pár měsíců jsem měl pocit, že piju tak nějak na pohodu jako kdysi na vejšce. Akorát hlad po dalším alkoholu byl větší a následky stále brutálnější(brutální okna i třeba po 6ti pivech, naprosto neomluvitelné chování v opilosti). Došlo to tak daleko, že jsem byl přesně 24h od toho se stát bezdomovcem. Stalo se mi přesně to, co jsem se později dozvěděl v AA o recidivě. Při recidivě jsem začal přesně tam, kde jsem předtím chlastání utnul...jen s malým bonusem a to s mnohem větší touhou se ožrat víc a víc a víc.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50514
Re: Co jste dělali před tím než jste zrecidivovali? Před 5 rok, 7 měsíce  
Selhání u mě vždy předchází nuda, únava, stereotyp, starost, nebo touha sám sebe za něco odměnit.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter