Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...84858687888990...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#8163
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Standovi jen došlo, že chce žít, ne přežívat, ničit rodinu......nepotřeboval ani léčebnu, chytil se, a žije!!!Je to bezva., ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8199
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Jste plný optimismu, tak vám přeji ať se vás drží...
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8352
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Zdarec
Před nějakou dobou jsem hrozně moc záviděla lidem, kteří řekli, že se mají dobře.. že jsou spokojení.. smáli se a měli z něčeho radost.
A já jsem absolutně netušila PROČ SE SAKRA JÁ NEMÁM DOBŘE?
Nechlastala jsem, ale....živořila jsem, nedělala jsem vůbec nic.

A pak jsem zase začala dělat to, co jsem dělala předtím, než mi nějak hráblo a já se rozhodla že nebudu dělat nic... Zase jsem začala chodit na AA a.... ajtaaaaa krajta. Nějak tak se to celý ustálilo a mám pocit, že mám zase o co se opřít. Že můj život se nemusí neustále převažovat na strany je mi zle / je mi ještě hůř.
....a dneska.... po docela dost dlouhé době mám pocit štěstí.. Úplně crazy stav
Kam se hrabou nějaký látky, kterýma jsem se snažila si zpříjemnit den...život... navodit nějakej pocit štěstí. Pfffffffff...

Vysmajlíkovala bych tady celou stránku
...ale budu se krotit

Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8357
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Vidíš-pomáhá vědět,že v tom nejsem sama.Pomáhá osobní sdílení.Pomáhá celý program,který ti AA nabízí.Chce to je pevné rozhodnutí,zvednout zadek a vytrvat!Držím palce a mám radost s tebou!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8361
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Nedopadlo to, je to v háji, silný řeči, stačí ale jedna věc, jakákoliv!, a jste zpět. Dnes, po 10 měsících, jsem se napila. PROČ?Všechno to šlo nějak do háje...Moje hubnutí,moje předsevzetí - nevěřila jsem tomu,když jsem četla, že to člověk nemůže vydržet déle než polovinu roku. Vysmála jsem se tomu, já jsem přeci silná!!!!A je to tady...Vypadám jako někdo, kdo měl všech 5 pohromadě, dával vám rady, a vidíte , nedopadlo to. nejraději bych ...Co ale?Byla jsem ale tak pyšná, a teď? Omlouvám se všem, kterým jsem dala naději. Sami to nezvládnete
Andrea39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8362
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
nič nie je v háji. Ale pomoc hľadaj najlepšie ihneď.
makmak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8364
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Andrejko, chybí Ti doléčování, společnost jiných alkoholiků, kteří ví!!!, kvalitní psycholog......sama , to brzy uvěříš, že už vše víš, nic Tě nedostane, a vidíš, jak to dopadá.Nevadí, že jsi se napila, poznala jsi výhody nepití, doufám, že to nevzdáš, a jedeš dál, zajdi na AA, tam tu cestu poznáš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8368
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Ted´jses přesvědčila,že to sama nedáš.Za pokus to stálo.Nebo ne?Nic se neděje,život jde dál.Podcenila jsi celou nemoc,přecenila vlastní sílu a schopnosti.Víš co bys měla udělat aby se to podařilo udržet.Líba ti to píše.Osobně se začlenit mezi AA.Jsou jednotlivci,kterým se podařilo samotným přestat-je jich opravdu málo a jsou ohroženi mnohem víc než členové AA.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8379
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Andreo, držím Vám od začátku palce, tak ten den smažte a jeďte dál, já vím, je jste sama ze sebe zklamaná, ale hlavně s nerozjeďte v pití. Byla by to škoda !!!!!!!!!!!!!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8398
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 1 měsíc  
Díky všem, pokusím se ten den vytěsnit z hlavy, jedu dál bez toho hnusu, nechci už na to myslet, protože mě to užírá. Jediné, co jsem zjistila, je to, že mi bylo zle, hlavně psychicky, a toto opravdu nikomu nepřeju. Ještě teď to mám před očima. Pryč s tím a pokračovat dál životem, který byl před 12.3. Bylo to neomluvitelné. Už nikdy dny plné depresí a nežití. Možná, že to bylo na jednu stranu dobře, alespoň jsem si uvědomila, co už opravdu nikdy nechci znovu zažít. Děti mě neodkoply, i když ten první den byl hrozný, nedivím se, tolik mi věřily, ale s manželem to bude horší. Musím být trpělivá, naprosto chápu, že se mnou teď nemluví.
Přeji Vám jen ty šťastné dny, já doufám, že čas to spraví, a já budu moci jít dál stejně tak, jako posledních 10 měsíců.
Andrea39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...84858687888990...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter