Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...92939495969798...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#64049
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Abstinujem trištvrte roku, chlentala som na materskej, teraz už chodím do práce....na fóre "Tak jdeme na to" som napísala prvýkrát....keď chceš môžeš si prečítať moje nealko začiatky
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64050
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Moje nealko tour začína na strane 10 dole
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64051
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Inak bacha na to keď už dieťa budeš mať, veľa mamičiek začína chlastať práve v tomto období....našťastie som si uvedomila že tudy cesta nevede skôr ako by som sa prepila neviem až kam ďaleko
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64052
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie jsi dobrá 3/4 roku to je super. Já když čtu tvoje komentáře na fóru jdem na to, je z toho cítit rozhodnutí, optimismus, síla. Já ti řeknu, že nevím jak bych hned někdy na začátku dal třeba tu chatu, to jsi prostě fakt skvělá. Hlavně se mi líbí,že ty to vidíš vlastně jako super věc a to nejlepší co je a tam se chci taky dostat. A věříš si jsi na ostatní milá. To já měl ještě dopoledne, když jsem mluvil o tom se ženou chytrý řeči, jak si všechno uvědomuju a teď to bude úplně v pohodě a přišel večer a nějak mě ty chytrý kecy přešly , ale jak říkám chci vydržet a dám to. Jak říkáš takhle by to nikam nevedlo a cítil bych se špatně, je to jen v hlavě nic víc . Moc ti přeju ať ti to takhle vydrží dál.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64053
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Jeeeeee to je krásne, moc ďakujem, vážim si to
Ja keď som sem prišla tak Erika alebo Rachel vtedy mala tuším pol roka abstinencie a ja som si hovorila vtedy že páni kiež by som to aj ja raz mohla napísať a onedlho budem mať rok a stále sa čudujem ako to ide rýchlo, neboj sa ja ti verím že to zvládneš aj ty a tiež to sem raz napíšeš a to nehovorím o tom že sú tu ľudia ktorí nepijú vyše 10 rokov, to je pecka eštelen
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64054
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ja som tiež eštelen taký začiatočník, a kopu ľudí čo sem prišlo, rýchlo aj odišlo a to ma veľmi mrzí že sem neprispievajú aj nadalej aj keď ako som zistila nie všetci začali zase piť, len nemajú potrebu sem prispievať, zato ja tu otravujem furt
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/08/2022 19:23 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64055
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Já raději tak dopředu nekoukám. Je to prostě fantastický jak někdo 10 let i rok pro mě je teď i měsíc až dost. Vlastně když nad tím tak přemýšlím tak od svých 17 jsem nikdy nebyl na sucho celý měsíc, už se na to těším, páč musím stejně zhubnout a co jsem se tu tak dočetl, tak kila jdou pak pěkně dolů mně stačí 10Kg to by mi ten chlast mohl vrátit teda vzít, no chápeš
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64056
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
A za to jsem třeba já teď nesmírně rád, že tu jsi člověk se hned necítí úplně sám.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64057
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Chápem, mne to nejako nefunguvalo ja som neschudla ale kamoš mi hovoril že som trochu spľaskla v tvári a že lepšie vyzerám do ksichtu, tak aj to je niečo mňa ináč viacej ľudí uporňovalo na to že som moc nadšená z nepitia a že časom ma to prejde a mám si dať na to bacha aby som nebola sklamaná potom, ale mňa to nadšenie našťastie neopustilo, vždy keď sa niekde pije a ja som tam tiez tak aj po pár mesiacoch mám vždy rovnako dobrý pocit na druhý deň ráno ako po prvý krát, a sú ľudia ktorých to neopustilo ani po x rokoch....tak dúfam ze som medzi nimi....a ešte ti musím povedať že to že som pila som veľa krát oľutovala, ale to že som dlhodobo triezva som neľutovala ani mikrosekundu....tak čo je lepšie?
Všetci vieme odpoveď
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/08/2022 19:37 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64058
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ja sem chodím často pozerať len dlho tu bolo mŕtvo tak som rada že sem zablúdili nové duše ďakujem
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...92939495969798...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter