Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Příběh střízlivosti
#53192
Re: Příběh střízlivosti Před 5 rok, 2 měsíce  
No a jinak to není zas takový problém. Mí nejbližší a kamarádi vědí, že nepiju. Buď je jim to jedno nebo to přivítali. Zejména moje současná přítelkyně se mi až během mé abstinence svěřila, že jí množství prázdných lahví od vína v mém bytě vyděsilo. Je to hodně tolerantní ženská, asi by se dlouho trápila, než by mi něco řekla..
No a ve zbytku situací je nedostižné auto nebo jiný dopravní prostředek, který nepití ve společnosti automatizuje.

Jestliže mi někdo nabízí alkohol, aniž by to bylo na můj byť jenom nepřímý popud (viz taxík nebo vinařství), odmítám. Nepiju, nechci.
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53194
Re: Příběh střízlivosti Před 5 rok, 2 měsíce  
Kdyz nepiju, tak ten alkohol ingoruji v ramci moznosti. Vzhledem k zavislosti a tomu,z e je alkohol vsude, jsou karty rozdane jinak nez bych si pral, ale zatim se s tim da zit celkem dobre
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter