Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Kdy to přejde?
#53482
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Iveto, gin si mu mohla strcit na cestu domu a nebo ho vylit do drezu. To same s vinem.
Porad mi prijde lepsi citit se trapne pri rikani: ja nepiju, nez mit kocoviny a k tomu dve male deti, ktere vyzaduji peci od rana do vecera.
Navic, nepiju, nemam chut, nechci, mam dve male deti. Za to se prece clovek nemusi stydet, naopak je to zodpovedne!
A co si tak pamatuji, tak opit se pomuze, ale ten druhy den s dvema detma na krku bylo peklo

A otec deti nefunguje proc?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53488
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Milá Ivo. Radit ti tady může kdokoliv. Jde jen o tebe a tvé rozhodnutí. Pokud máš pocit že jediná cesta jak přečkat běžné věci a dny a starosti je pití.... je to jen tvé rozhodnutí. Na stranu druhou budou i tvé děti více hodné a empaticke když budeš v pohodě. Neboj s jarem až budeš více chodit s dětmi ven uvidíš svět růžově. Zkus prosím v sobě najít sílu a zkus týden po týdnu se nenspit. Třeba se za každý zvládnutý týden odměn třeba čokoládou
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53489
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
IvetaN napsal:
Největší problém u mě asi bude odmítání ... Říct tu větu že nepiju ... Mám zafixovane v hlavě že už to samotné znamená něco, za co bych se měla stydet....

Ted napisu neco osklivyho (a od ozralyho alkoholika jako ja to fakt sedi) ale stydet by jsi se mela spis za to ze pijes! Normalni je totiz nepit. A pokud jsi doma se dvema malyma detma tak by to nemelo byt "normalni" ale "samozrejmost". Ciste teoreticky - umis si predstavit co by se mohlo stat kdyby u mrnouse doslo k nejake nehode nebo urazu? A co by nasledovalo kdyz by privolana zachranka kontaktovala policii ze je mama ktera je zavolala opila?

Proste nepijes a tecka. Nesmis protoze mas na starosti dve male deti a nemuzes protoze Ti to nedela dobre. A pokud je nekdo natolik tupy a omezeny ze to takto striktne podane nepochopi tak zvaz jestli by nebylo lepsi takovou osobu ze sveho okoli vyskrtnout.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53490
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
S tim souhlasim. Co se stane, až tě budou děti potrebovat a ty budeš v lihu? Nedejbože nějaký úraz.
Nechci domýšlet.

Jinak tady zaznělo, že se pije kvůli stresu, kvůli tomu, že toho člověk má moc, má starosti atd atd. Omyl. Alkoholik pije kvůli chlastu. Jen a jen kvůli chlastu. Důvod si umí vymyslet s rychlostí blesku.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53491
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Radit není adi potřeba. Člověk k tomu kroku do střízlivosti a abstinenci musí každý sám. Pokud ho neovlivňuje ani okolnosti pak jen čekat.... Já mám také všeho nad hlavu starost o děti, rodinu staré ležící rodiče a ještě chodím uklízet. I já jsem si vždy něco nalhavala proč jsem pila. Ale ne vyřešilo to nic. Ani starosti, ani depku ani vycerpanost nebo samotu. Jen to ktatilo čas a zkreslovalo úsudek.
Ivetko pokud chceš pomocnou ruku aspoň přátelskou jsem tu. Někdy stačí jen spřízněna duše která ví jaké to je.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53497
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Taky jsem si dala občas víno, když jsem byla doma sama s dítkem. Už bych to neudělala. Jednou se skutečně stalo, že byl úraz, ale to jsem dlouhodobě nepila nic ze zdravotních důvodů. Kdybych v tu dobu pila, tak mi dítě asi vezmou.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53508
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Čau lidi. Všechno jsem si tu od vás poctivě přečetla a nevím, co na to napsat. Jsem nemožná.

Zkusím to znovu.
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53509
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Nikdy se neopiju do němoty. Nikdo to na mě nepozná. Jen popíjím průběžně celý den. Je to vyloženě abych otupila hlavu, problémů je nad hlavu.

Žiju s dětma sama. Otec si je bere každý druhý víkend.

Myslela jsem si, že to mám trošku pod kontrolou (jo no, po 10ti dnech asi těžko lol)... Neotevrene flašky jsem si chtěla vystavit na polici v komoře jako trofeje a takhle i další sbírat a mít je připravený pro návštěvu ....

Ani prd.

...myslela jsem si, že si dám s ním jen ten večer a zase pojedu v mým režimu.

Tahle taktika nepůjde
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53512
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Iveto, ja bych nerekl, ze si nekdo z nas tady pisicich, mysli, ze jsi nemozna. Ja tedy urcite ne. Jen jsme si tim peklem prosli, podarilo se nam nejak vyskocit a zatim fungujeme bez alkoholu. A mame zkusenosti a vidime nase opakujici se chyby u jinych Tak se nam to dobre rad
No vidis, uz mas vyzkouseno, co nejde, tak jen najit tu cestau, ktera bude schudna
Jestli se a otcem deti hovorit a domluvit, asi bych ho pozadal o castejsi pomoc s detma. Tezko rict. V te situaci nejsem. Jen mne to tak napadlo.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53906
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok  
Ahoj Ivet jak to zvládáš. Dlouho jsem tě tu neviděla. Jen se hlásím jak jsme si slíbili v naší společné podpoře. Tak já hlásím stále úspěch abstinuji.Nijak mě to neovlivňuje a naopak cítím nechuť k alkoholu. Když si třeba vzpomenu na kyselost vína je mě šoufl. Brzy se ozvy
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter