Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Kdy to přejde?
#54641
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj Iveto,jo človeku je blbě ze sebe,když si vše začne uvědomovat. A to je právě ten první krok k tomu,že chce přestat pít.Že si začne uvědomovat jak to je.Přiznat si svoji prohru.
Nikdy nikdo nad alkoholem nevyhrál,lze jen přestat,zkoušet to pořád ,dokud to nepůjde.
A ono to jde ať s odborníkama ,AA atd.nebo bez nich.Tady záleží strašně moc na vůli a chuti přestat opravdu pít.Uvědomit si svou smrtelnost a zranitelnost.
Tak vydrž,bude to jen lepší bez chlastu.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54645
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Iveto, dobra zprava je, ze ted uz to bude jen lepsi (bez piti alkoholu).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54647
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet dobrá zpráva pro tebe.... Můžeš si aspoň říci že to vše stojí za to.
A pokud tě jakkoli naštval nebo popíchnul ke kroku buď za to vděčná. Neboť my sami si mnohdy neuvědomujeme svoje chyby nebo slabiny.
Ze své abstinenční cesty mohu říci, že žít se dá nádherně bez pití a bez těch depek to jde ještě lépe.
Dříve jsem se utápěla v minulosti, vzpomínkách a držel mě při tom ten ztracený alkohol.
Dávej na sebe pozor a klidně piš ze své střízlivé cesty.
Měj se krásně
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54654
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Mě by fakt strašně moc zajímalo, kdy ta chuť napít se přejde. Mám dnes 110 dní bez alkoholu a chuť se stále stupňuje. Mají na tom samozřejmě i podíl Velikonce, kdy jsou všichni naloženi v lihu. Pak jim závidím a chuť je o to větší.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54658
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Jak už jsem psala vedle, Milane, nejvíc špatně je to, že lidem závidíš chlast. Proboha, vždyť není co závidět. ...

A dokud budeš závidět, chuť nezmizí. ....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54659
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Milane neptej se kdy chuť přejde, ale obrat to kdy chuť ti nebude dělat problém.Je fajn že nepiješ, ale strachovat se že neodolaš je začarovaný kruh. Vem si že lidé si závidí hodně věcí, ale proč závidět se opít. Leckdo by ti mohl závidět že abstinujes. To je úspěch.....
Krásné slunečné Velikonoce
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54661
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj a krásné velikonoce, já to furt říkám že je důležité se s závislosti naučit normálně žít. Bude v našem životě furt. Také mám chutě, ale vím že přejdou a pak je to krasnej pocit.
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54662
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Allie napsal:
Jak už jsem psala vedle, Milane, nejvíc špatně je to, že lidem závidíš chlast. Proboha, vždyť není co závidět. ...

A dokud budeš závidět, chuť nezmizí. ....


Já vím, že není co závidět. Ale člověk si z alkoholových akcí pamatuje spíše to lepší, tu radost a smích. Sitauce, kdy zvracíš, nebo tě z bezvědomí ležícího na veřejném prostranství budí policie, tak tyhle situace jsou zamlženy závojem zapomnění. Ovšem radost a smích, takové ty povedené pařby, to si člověk dobře pamatuje a proto ta závist véči těm, co pijí. Ale já to vydržím, kvůli závisti začít znovu pít nehodlám.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/04/2019 17:38 Provedl: Smolíček.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54663
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 11 měsíce  
Dobrá volba Milane. Máš pravdu alkohol dovede navodit náladu a fajn pocit, ale důsledky známé tady všichni.
Stejně si myslím že pokud člověk se chce bavit a zasmát jde to i bez pití. V opačném případě jsi jen pro smích ostatním.
Dříve jsem to také tak měla. Nedovedla jsem s lidmi komunikovat. Díky alkoholu jsem byla odvazana. Proto už budu raději jen vytvářet skutečnou zábavu než uměle vytvořenou
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54725
Re: Kdy to přejde? Před 4 rok, 10 měsíce  
Tak úspěšně pokračuji. V rámci střízlivosti jsem poslala pár lidí do prdele, jak už jsem to dlouho chtěla udělat. Mám dvě brigádky, kupuju si věci pro radost a dělám si, co chci. S přihlédnutím na děcka samozřejmě...
Začínám se cítit líp, ale fyzicky si připadám jako chodící zombík.
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter