Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...38394041424344...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55220
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jsem s Valašska, tady toho moc v okolí není. Je tu právě psychiatrička, ke které chodila matka. Pamatuju si tu čekárnu, kde se sedělo jak u zubaře (asi by mě teď nebylo příjemné, že tam potkám někoho známého) a taky mám pocit, že to tam bylo jak na běžícím páse, ale možná jen tehdejší pocit. Na druhou stranu, doktorka docela příjemná a specializuje se na alkoholiky. Pak psycholožky, ale u obou se platí.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55221
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Díky za tip na film, stáhnu si ho a mrknu.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55222
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Hmmm...člověk se stydí, máš pravdu, já jsem taky v 2005 chodila na psych. kousek od Prahy. A chce to najít ordinaci, která má smlouvu s nějakou zdravotní pojišťovnou. Já jsem tenkrát přešla k Vojenské pojišťovně. Vůbec se neboj, dnes už to je jinak. Podívej, chlastá i žížala Julie(Patrasová) no a co? A chtělo by, aby s tebou někdo šel. Nejlíp kamarádka......které věříš...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55223
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
LUCIE, KDE JSI????? OZVI SE!!!!!

JAK JSI NA TOM????????
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55224
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jj stydím se, kor na malém městě. No zítra to zkusím obvolat a uvidím. Jsem zvědavá, jak dlouho se čeká na objednací termín. Nemám nikoho takového s kým bych tam mohla jít, budu to muset zvládnout sama.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55225
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Když ses rozhodla nepít, zkoušela si to sama nebo hned s pomocí doktorky?
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55226
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
mak asi vím, kterou psych. myslíš, tu v nižším patře... a jsou o ní rozporuplné zprávy. Známá mi říkala, že se dívá na ostatní zvrchu, je namyšlená, má tři promované syny a chodila k ní na antabus, to jde rychle. První vyšetření- strčí ti dotazník, ketrý si vypíšeš v čekárně, pak to s ní procházíš asi hodinu. Druhé vyšetření čtvrt hodiny a třetí pět minut. Jsi objednaná na určitý čas, ale stejně musíš počítat tak s hodkou čekání. A je dost drahá, no a známá se bojí psů a psych. tam zrovna v ordinaci hlídala jednu bílou obludu prej své kámošce, takže byla tak sevřená, že ze sebe nevydolovala ani ň.
Hm, to je lepší ten psych. v tom rozkopaném městě nahoře, ale ono to je zdrbané vlastně oboje, jako najít parkovací místo max tak někde u kaufu jo... no ale ten má plno a specializuje se na Alzheimra apod...
To je jako se zubařama, neseženeš, nejsou dělníci doktoři, učitelé nic a vozíme sem tuny ukrošů apod....No,
v té naší oblasti teda toho moc není, možná jiné město, zase to chce víc času a peněz...tak sem jsi napsala a uvědomila v jakých sračkách vlastně si a jak s tím naložíš. Bude to záhul a těch holek tady bylo tolik, že se teď stydí napsat, že to zas a znova samy nedávají.
Nakonec zbývá léčebna a do toho se nikomu samozřejmě nechce až padnou úplně na hubu...

Tak volej, zařizuj, snad tě to do rána neopustí a řeš to, držím palce. Piš sem, jak to pokračuje, cos podnikla, jen to nenechávej být, samotnému to jde moc těžko...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55227
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
mnohokrát jsem to zkoušela sama, ale vždy jsem do toho zas spadla. v 1999 jsem měla operaci páteře, které předcházel rok strašných bolestí. Prášky už nezabíraly, začala jsem to kombinovat s tvrdým chlastem. Po operaci jsem načas přestala, ale pak to zas začlo až do 2005 a přestala jsem pít ze dne na den.Absťák trval nekonečně dlouho, začla jsem horečně uklízet, malovat poslouchat hudbu. Kamarádka mě pořád kontrolovala. Chtěla jsem já sama....od té doby se mi alk hnusí i lidi, kteří pijou. Přišla jsem tak o dlouholeté parťáky....ale našla jsem si jiný smysl života.......a taky si píšu deník, tedy nárazově. Koupima jsem si inkoustové pero, a píšu....a začala jsem znovu horečně fotografovat....střízlivost změní pohled na svět a na lidi kolem sebe, bohužel.....jinak to nejde...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55228
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Pert podle toho jak to píšeš, tak asi víš koho myslím... Právě takovou pomoc nechci a co vím, tak vyšetření funguje stylem pijte nebo ne. Ne to je dobře, pijete tak antabus a léčebna... To fakt nechci, hlavně to ani nepotřebuju, cítím že je někde něco špatně po psychické stránce, potřebuju aby mě někdo vyslechl, rozebral se mnou co teď cítím, jak mě je. Uvidím, asi zkusím úvodní konzultaci u některé z psycholožek, zaplatit jednu hodku mě nezabije a pak uvidím.
Nepustí mě to do rána, zítra volám a dám sem vědět.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55229
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
mak. zkus to a uvidíš držím palce a zítra se určitě ozvi ....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...38394041424344...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter