Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...41424344454647...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55299
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Eri a jak se cítíš, po těch 12 dnech?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55300
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Ted trochu v depce, ze me hned v psycho poradne nechteji, ac jsem tam zprvu nechtela ja.
Jinak rano skvele, jsem hrda, po obede to zacina upadat a nejhorsi to je mezi 5-8.
A druhy den zase dokola
Ja jsem moc rada, ze rano jezdim do prace opravdu strizliva a cerstva
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55305
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Hlásím,že jsem na příští čtvrtek objednaná k psycholožce. Není to sice přímo doktorka na léčbu alkolismu ale psycholog/terapeut, tak uvidím je to nějaký první krok a jsem ráda, že jsem se objednala a nehodila to opět za hlavu.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55306
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Eriko a tebe se ptali proč se chceš objednat, že ti řekli, že tě nevemou? Mám taky trochu strach, že mě doktorka po prvním sezení řekne, že tam nepatřím.... Ale tady u nás k psychiatrovi chodit nechci
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55312
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Nejprve jsem psala email i s tím, že se jedná o závislost na alkoholu. Pak volala, ptala se jak dlouho piju a když jsem řekla 25 let, tak mi doporučila léčebnu. Po mé nesouhlasné reakci řekla, že teď má plno a že se ozve. Prvně říkala, že v pol června, ale teď poslala email, že koncem května.
Tak lepší.
S tou délkou pití jsem jí vyděsila. Ale ono by to mělo být správně popojím- příležitostně 25, piju 12 a posledních 6 let je to každný den, takže posledních 6 let chlastám jako duha.
Maky, jestli si ti jednou vezmou a budeš sekat latinu, tak určitě nedude důvot aby řekli, že tam nepatříš
Držím palce
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55323
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Aha, no i tak mě překvapuje, jak tak od stolu na základě mejlu může udělat doktorka takový závěr , kdy to bylo po prvním sezení s tím, že ti něco doporučí, ale takto! A to je psych kterou si musíš platit? Typla bych že ne, co.
Já napsala psych mejl, jestli náhodou neordinuje i u nás ve městě. Kupodivu jo a ještě v rámci nějakého projektu, takže platit nakonec nemusím, podmínka je jen mít v daném městě trvalé bydliště, tak to mě mile překvapilo. Na nic se neptala, jen mě dala číslo na tu organizaci. Tam sem zavolala, paní se ptala kdy mě to vyhovuje a jestli to spěchá a bylo to.
Vůbec nevím, co od toho očekávat.

A ty ve svém okolí nemáš třeba jinou psych, že by sas zkusila objednat jinam?
Koncem května, tak to je lepší, snad bude přímá komunikace lepší, než ta po telefonu a mejlu.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55324
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Koncem kvetna je super. Me nastesti pralo stesti, jeden jsem zavolal a druhy den se dostavil pro antabus. Bylo to tzv. za pet dvanact. Jeste par dni a otrnulo by mi a zas bych to do sebe nejspis lil den co den.

Mak: ocekavat. Spis bych si rozmyslel, co tam chci resit ja. Jakou mam zakazku pro odbornika, terapeuta, pscyhologa.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55327
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Michale nad tím taky přemýšlím, dokonce tak, že to díky tomu dnes trochu flinkám v práci. Představa, že tam sedím a co mám teď ze sebe vymáčknout.... Jsem moc ráda, že mě vemou už příští týden,protože jak píšeš, určitě by mě otrnulo a už bych tam ani nešla... znám se
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55328
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Mak, platim to
A jak o tom tak premyslim, tak ji na jednu stranu chapu. Prece nebude plytvat energii a casem na nekom u koho to nevypada perspektivne. Je to pani stredniho veku, urcite ma zkusenosti a po tolika letech v tomto oboru ji urcite nebavi hazet hrach na stenu.
V kolika procentech se alkoholik vyleci? Spatne jsem to napsala - kolika procentni sance je, ze se uz nenapije?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55334
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 10 měsíce  
Eriko, nemyslím si že máš teď pravdu. Myslím, že podstatné je, že chceš přestat pít, né jak dlouho piješ. Je to její práce a pokud by to brala, že je to zbytečné (u alkoholiků), tak by je snad radši nebrala vůbec.
Počkala bych na první návštěvu a uvidíš. Já půjdu dřív než ty, tak pak písnu, jestli semnou vyrazili dveře
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...41424344454647...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter