Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...44454647484950...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55377
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jj pochopil, že si pacient zvolí cestu léčby směšné pokud máš hodinové kpnzultace jsi 1 z 20 jinak je běžná praxe 10-12min recept nazdar já psychiatry nemám rád a paradoxní je, že tisice lidí ročně chodí na detoxy z benzodiazepinů, které jim psychiatři předepisují místo psychotetapii odpovídajících AD a řádné léčby...hold jsi měl jen štěstí na dobrého lékaře až na to určování medikace samotným pacientem.
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55379
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Pockat! Pockat!
Vy se tady bavite o tom, ze kdyz dorazim k psycholozce na konzultaci pro zavislost na alkoholu, ze dostanu nejaky tabletky??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55380
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Medikaci předepisuje psychiatr ne psycholog
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55381
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj,jsem zde nová,dnes jsem narazila na tyto stránky a přečetla celou tuto diskuzi. Stále jsem čekala,že se ozve zakladatelka a nic..škoda, ale třeba se ještě ozve.Už pár let o sobě vím,že jsem alkoholička a chtěla bych vyzkoušet pomocí tohoto fóra přestat pít.Na tyto stránky jsem dnes narazila proto,že jsem hledala kontakt na AA, ale bohužel se mi nedařilo otevřít stránky na anonymní alkoholiky, hlásí mi to, že neexistují, tak nevím, jestli je chyba u mě na pc a nebo nějaké znamení Piji ob den, víno,sem tam i panáky.A vždy večer.Podařilo se mi nepít max. týden. Vyhledala jsem psycholožku...to bylo přeně po 7 dnech nepití, byla jsem odhodlaná, že nezačnu, než jsem jí navštívila. Neplatila jsem nic, bylo to v rámci pojišťovny. Nicméně mi řekla, že to nedokážu sama zvládnout, že to nedokáže nikdo a rovnou mi dala číslo na léčebnu. Vzala mi totálně iluze, že jsem se fakt ještě ten večer opila. Nicméně to chci i přesto zkusit bez té léčebny.Dnes začínám,prosím držte mi palce. A všem zde abstinujícím gratuluji a přeji hodně štěstí!
Ája72
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55382
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Názorný příklad "výborné" psycholožky měla by vrátit diplom (pokud nějajý má) ....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55383
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj Ajo, bezvadná reakce psycholožky. To sebralo dobrou náladu i mě.
Jinou v blízkosti nemáš?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55384
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ája72 napsal:
Nicméně mi řekla, že to nedokážu sama zvládnout, že to nedokáže nikdo a rovnou mi dala číslo na léčebnu.

Pani doktorka je bud neschopna krava ktera by mela vratit diplom a nebo s Tebou z nejakeho duvodu nechtela spolupracovat a toto byla vymluva (trapna a uboha vymluva). Bohuzel i na takove "lekare" lze narazit .

Co se tyce "nikdo to nedokaze zvladnout sam" tak pani doktorka pekne keca - ja jsem to zvladl bez doktoru, lecebny i medikace z dlouhodobe sedmicky vodky denne - a rozhodne si nemyslim ze bych byl nejaka vyjimka. DA SE TO ZVLADNOUT! Na druhou stranu pri pohledu zpet musim bezvyhradne uznat ze s pomoci lekare (tedy kompetentniho lekare ) a vhodne medikace by byl cely proces pravdepodobne rychlejsi a nebyla by to ta silena prochazka peklem tam a zase zpatky.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55385
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Přeji všem zde nově příchozím kteří chtějí bojovat a žít bez alkoholu. Sama za sebe mohu říci,, JDE TO,,
Vím že to není lehká cesta, ale je jen na nás jak ji zvládneme.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55386
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Nemám. V kraji ,kde žiju nic moc není i za AA se musí dojíždět. Docela závidím...v dobrém...Pražákům, mají tam úplně vše a dokonce do AA nebo různých klubů abstinentů,aj. mohou chodit třeba denně. Koukala jsem tady na stránkách je odkaz na konec závislosti a tam je např.ambulantní léčba v Lounech, pro mě 80 km, ale asi to vyzkouším, zítra tam chci zavolat.
Ája72
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55387
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ajo, tak pak napis info.
Ja tu nejsem dlouho, nepiju jen14 dni, ale ty pribehy tech lidi co to dokazali sami, mi davaji nadeji
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...44454647484950...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter