Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...49505152535455...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55456
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ja jsem taky mivala pocit, ze to nepotrebuju, tak ksem si nalila. Ale ten pocit se pak ztratil.
Tak kdyz to nepotrebujes, tak si nenalejvej.
A mas to vyhrany!!
A bez masa jsem to zkousela chvili, ale to fakt nedam !!!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55457
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Karolina, mozek ma spoustu napadu, jak se dostat k tomu, co dela dobre - dopamin.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55465
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Musím Vás opravdu pochválit, že vydržíte nepít. Budete ted mít vzorem
Já jsem na tom ted podobně, vůbec nemám radost ze života, jsem věčně naštvaná. Večer před spaním si snažím představovat něco pozitivního a ráno, než vstanu to samé, ale moc dlouho mi to nevydrží.Přeji, at vám to vydrží
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62049
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
Zdravím, Emě přiji hodně štěstí.
Já se v tom neutále plácám. Když si řeknu, že DNES začnu, mám pocit, že jsem dostala do žaludku ránu pěstí. Neustále hledám nějaké "pěkné datum", aby se to hodilo. Ale furt se mi to nehodí! Buď někdo slaví narozeniny, nebo se griluje, nebo se máme sejít s holkama.
Zdravotní problémy nemám, ale včera jsem vypila dvě sedmičky červenýho, usnula v 7 u televize. To v pořádku není. Vím to.


A hle, já použila naprosto stejný výraz, prostě se v tom plácám ... Jdu si tě číst dále Eri
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62050
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Inko13,
jasne chapu.
Desny obdobi.
A mas nejakej plan?? Myslim tim psychoporadna, nebo AA?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62051
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Eri,
mám ten plán, že si jak tady mnozí psali musím naplánovat extra nahuštěný každodenní program, ať nemám a nemůžu se napít - řízení auta atd. a pak večer padnu. Už mi to několikrát zafungovalo, ale pak mě vždy cosi vrátilo zpět. Jen se dokopat

U mě to začalo tím, že se mi totálně narušilo spaní a pan doktor mi řekl, dejte si dvojku vína před spaním, ale ne víc - ženy do alkoholismu spadnou rychle, pozor na to.
A tak jsem spadla
Do 32 let jsem byla abstinentem. Čili piji nekontrolovaně více jak 15 let.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62052
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Inko,
Ja jsem to nekolikrat zkousela spocitat. A vlastne poradne nevim.
Zacinalo to pomalu, sem tam vecer vino, nekdy vino i po obede s kamaradkama na matersky. Nebo nekdy jeden dva panaky.
A nakonec mi vyslo, ze piju 20-25 let.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62053
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Inko13, musim Ti moc podekovat.
Precetla jsem si vlakno od prvni stranky.
Na nektere sve prispevky jsem fakt uz zapomnela.
Ted se mi pri cteni vratily pocity. A vidim jak se mi pohled na alkohol posunul.
Opravdu, tech prvnich 6 tydnu je tezkych. Pak to bylo lepsi.
Zkus to!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62054
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
A ten lékař asi nebyl adiktolog?To by byl opravdu už vrchol...
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 28/05/2021 09:48 Provedl: Alvani. Důvod: Čč
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62055
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 10 měsíce  
Tak to mě potěšilo, že sotva se tady začínám rozepisovat, už někomu udělám radost Eri

Honzo děkuji, budu se snažit.

Zatím se tedy není čím chlubit. Srazila mě pandemie, a tedy hlavně home office v kombinaci s rodinnými starostmi. Přeci proč si nezpestřit den "jednou=1 jen 1!!!" skleničkou piva po snídani, když nemusím řídit a než jsem se nadála, už to byla lahev vodky denně. Tento poslední rok jsem to rozjela do 1. ligy, Nicméně jsem si své problémové pití najednou nepřipouštěla. Došlo mi to až přišly ty dny, kdy bylo třeba řídit a já se musela den předem omezit v množství a přišel nechutný absťák, že jsem vlastně ani řídit nemohla a taky jsem to naštěstí neudělala, ale začalo mi to docházet, styděla jsem se před sama sebou, takhle si vědomě komplikovat život a vlastně to ani nebyl život, sotva jsem si pamatovala, co se stalo předchozí den.
Tak se musím smutně smát sama sobě, jak jsem si před pandemií říkala, že ty moje dřívější kvartální epizody zvládám a už tolik moc nepiju (2-3 piva, sklenky vína denně), jak jsem byla bláhová … Samozřejmě, že i to byla a je safra závislost, dobře to vím, ale jelikož jsem si je dávala jen večer, tak jsem do rána byla v pohodě. Takže žádný problém přeci.
Takže co teď - začala jsem tím, že již druhým týdnem nepiji vodku, jelikož tolik piva či vína na dosažení „umrtvení“ množstevně nepojmu - logicky. Rána jsou znatelně lepší. Jak jinak, vy to všechno víte, prostě si to tady vlastně i píšu pro sebe – pro sebereflexi, tak se omlouvám, že nosím dříví do lesa. Snažím se na to jít logicky. Co však tady čtu, tak mi je jasné, že mým cílem musí být abstinence, nejsem člověk, který umí pít s mírou ani s Mírou … Takže nebudu lhát, nejsem ani na startovní čáře, ale kus před ní.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...49505152535455...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter