Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...5152535455565758
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#63700
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Lada, ja to nijak nezesmesnuji, nezlehcuji, jestli si rozumime . Ja to samozrejme delam take. Xkrat se pristihnu, jak se snazim smlouvat sam se sebou, nalhavat si, ze je neco jinak, nez je, aby neco a tamto, a strach atd. Mozna proto me to tak pobavilo.

"tak snad to zvládnu" - To zamen za "uz jsem to zvladla" a je to
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63701
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
To zní krásně Ale jo, když to zvládlo tolik lidí, tak já taky .
Díky
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63703
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Ve spoustě věcí, jako bych četla sama o sobě. Až na tu míru alkoholu teda. Ale jsme na tom stejně v tom, že už ani na mě nepůsobí alkohol "pozitivně". Jsem taky neuvěřitelně hnusná, podrážděná, agresivní a taky při tom taková nejsem.Já jsem teda ujížděla na bílém rumu, klidně celou láhev denně, pak jsem přešla k pivu s doměním, však je to jenom pivo, ale když jich dáte 9 denně, tak je vám stejně blbě. Ted jsem ve stádiu, že pocituju absták, hned bych si šla něco koupit. Asi se vrátím zpět na Antabus.
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63707
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
To já právě byla taky - neuvěřitelně hnusná proto jsem šla dobrovolně na léčení. To zvládneme
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63708
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
musíme to zvládnout a u Tebe od doby léčení vše v pořádku?
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63710
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Právě že bylo, ale skoro po roce jsem selhala, tak se musím oklepat a pokračovat dál:-)
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63711
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
No já dnes znovu do sebe kopla Antabus a hold ho budu muset brát, hlavně v těchto obdobích depresí, které jsou pro mě opravdu zrádné. Tobě se v životě copak stalo, že jsi začala opět pít?
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63712
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Milá Lado, abstinovat už umíš,to jsi se naučila v léčebně. 1.rok abstinence statisticky zvládne jen asi 10% léčených alkoholiků. Tvá recidiva Ti nyní ukázala, že přišel čas, naučit se žít střízlivý život.To se můžeš naučit v AA od střízlivých "živých" lidí. Já jsem je našel v AA. Taky jsem byl abstinující alkoholik a přesně do roka a do dne se mi stala věc která mi TO ukázala. Neměl jsem sice recidivu, ale těžký úraz, za "normálních" okolností smrtelný. Když jsem odcházel z léčby, slíbil jsem sobě, Bohu a svým nejbližším, že radši "zdechnu" než bych se znova napil.A taky se tak málem stalo.Byl to upřímný a tedy mocný slib. Zachránilo mě to, že jsem ten rok adstinoval a chodil do AA. Zachránila mě má Vyšší moc a "síla" skupiny.Tepre tehdy jsem začal opravdu poslouchat a pracovat na 12-ti krokovém programu AA a začal se učit opravdu střízlivě žít. Tak neztrácej čas a začni konat, další recidiva může být taky poslední...
Pěkný den, sílu a odvahu Ti přeje vděčný alkoholik R.
Tonda Pírko
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63713
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Vůbec nevim co se stalo, bylo to jednorázové, ale nechci aby se to opakovalo. Proto bych chtěla začít docházet do skupiny AA, abych byla klidnější.
Děkuji Tondo za krásná a upřímná slova. Jsem již rozhodnutá a ve středu jedu do AA
Lada
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63714
Re: Nováček, prosím o podporu Před 2 rok, 1 měsíc  
Tyjo, jednorázové, to mě to trvalo tentokrát měsíc než jsem se rozhodla s tím něco udělat. A zhruba 3 týdny než se vše dostalo do normálu, ale s Antabusem a antidepresivama. Jiak držím palce a doufám, že písneš, jaké to bylo a jaké máš pocity.
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...5152535455565758
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter