Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2122232425262728
Dolů
Téma: Abstinence-jak žít po závislosti?
*
Re: Abstinence-jak žít po závislosti? Před 1 týden, 1 den  
U krav a tady došlo k nějakému hromadnému zbláznění? Anavi, Edno vás někdo drží za nohu a nutí vás sem psát? To že tu máte profil, neznamená, že musíte přispívat, přece... Já třeba vždy úspěšně zapomenu heslo a trvá mi půl dne, než si vzpomenu, proto tady nepíšu. Nechce se mi obětovat ten půl den. Ale od včera jsem nad přemýšlením o hesle strávila nějakou chvilku, protože tohle, co tu teď probíhá, neprobíhalo ani u těch, co tu psali pod vlivem. Máte to holky zapotřebí při vaši inteligenci? To, že nejste žádné prázdné nádoby, jsem se přesvědčila, když jsem pročítala tyto vlákna a fakt jsem se bavila, mělo to šmrnc a vtip.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Tady nikdo nepotřebuje mít klid od někoho. Pokud ano, přehlédne ho.
Stačí se odhlásit a znovu nepřihlašovat. Nějakou dobu... Nevím, jak kde. Účet mého zesnulého manžela byl na jednom webu aktivní ještě půl roku po zrušení i poslání úmrtního listu. A účet u operátora tři měsíce.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph
Pohlaví: Žena

Dorko,ahoj. Naprostý souhlas. Tři čtvrtě roku abstinence a při sjezdu na klouzačce jsem sakra dlouho nenašla "koule"sem psat. Až po nějaké době a to už jsem heslo dávno zapomněla.
Z vtipů,úžasného rozčarování,denniho reportu, tady,myslím,žilo dost lidí. Lidi,kteří sledovali a fandili. Teď jde z toho husí kůže
Lenka
Gold Boarder
graphgraph

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci...omlouvám se všem
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Lenka napsal:
Stačí se odhlásit a znovu nepřihlašovat. Nějakou dobu... Nevím, jak kde.

Leni damy bohuzel maji problem pochopit ze tohle neni socialni sit ale diskuzni forum - "zastarala" a "nemoderni" a konzervativni online diskuze. Smazani uzivatele je problematicke protoze tim narusi nebo uplne znici smysl diskuzi do kterych uzivatel prispival. Bezne se k nemu nepristupuje - existuji stara fora z dob usvitu internetu ktera dodnes funguji a jsou velice aktivni a v jejich historii jsou ulozene diskuze desitky let stare. Stale jsou tam ulozene identity uzivatelu kteri uz tam napr. roky nebyli nebo dokonce neziji a vsechno co napsali. Omezeni pristupu se resi tim ze se diskuzni vlakna zamykaji (neda se do nich dal psat a samy "spadnou" do historie) a problematickym uzivatelum se blokuji profily aby uz dal nemohli psat (treba Zdeno tady) - vse napsane ale dal zustava. Ja sam jsem delal administratora na jednom velikem a jednom malem CZ diskuznim foru cca 2000-2008. Cistky s mazanim vlaken a uzivatelu byly systemove prisne zakazany a delaly se v podstate pouze pokud vznikl pravni narok. Je to urcita dan za to ze jsme tady vsichni v beznem provozu uplne anonymni (spravce vidi IP adresy a registracni maily ale to je vse). Pokud tohle nekomu nevyhovuje tak se muze drzet napr. Facebookovych skupin. Ale delat kolem toho takovehle strasne komedie je trapne...
Gennosuke
Platinum Boarder
graphgraph

Geno nechápu proč nás urazis já jsem makaka na PC když jsi ty tahal kačera....nech si ty kecy....já to chápu úplně přesně.jen nechápu mlcocha proč nesplní to co slíbil..já jsem jeho požadavek splnila..
Anavi
Gold Boarder
graphgraph

Genno,díky ti. Já tě chápu moc dobře. Četla jsem i,jak jsi tady radil. Dle mého názoru,velmi cíleně a dobře. Komu není rady...
Já ti nevím.
Mám jinou povahu. Prostě mě to trápí a užírá.
Lenka
Gold Boarder
graphgraph

Anavi napsal:
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci...omlouvám se všem

Neomlouvej se, tu není žádný soud. Ale nepiš sem, že sem nechceš psát, to přece nedává logiku.
Dorka
Senior Boarder
graphgraph

Uz Anavi netepejte.
Je tu na to sama.
Je to nerovnovaha sil.
Edna dnes mlci.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Erika napsal:
Uz Anavi netepejte.
Je tu na to sama.
Je to nerovnovaha sil.
Edna dnes mlci.

Eriko, nikoho netepu, jen reaguji na tu smršť. Nechci bojovat a Edna nemusí být přítomná, není to čtyřhra. Já už zase pádím.
Dorka
Senior Boarder
graphgraph

Stránka: 1...2122232425262728
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter