Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55895
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Miso,
ano, ja uz necem pit vobec, myslim si, ze Remi ma pravdu a suhlasim s Tebou taky, clovek sa snazi dlhsie nepit, opije sa 1x 2x a je tam kde bol pred tym.
Bol by som rad ak by mi to zmyzlo i z podvedomia, blokol som si kazdeho zo stareho alkozivota som pripraveny sa vzdat hudby a snad vydrzim ak pridu cravingy. Musi sa mi moj zivot niecim pacit. Zatial behavam, chystam chodit na AA, no oki je tu trosku osamelost, ale musim nieco prekonat i sam, zivot nemusi byt len zabava, ale moze byt aj smutnejsi a mal by som s tym byt vpohode, nechcet vsetko nadoraz. Musim byt silny.

A rozumiem i Rostimu, ak mu to nerobi problem a vie to vykryvat, tak to ma fajn, a ja
i ked som nepil posledne roky den co den, ale citim ako mi to ublizuje, tak by som chcel zit cisty zivot, snad som pripraveny sa vzdat. (pisem nesmelo lebo mam obavy, ale chcel by som to zvladnut uz)
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 11/06/2019 17:40 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55896
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Zdravím mám takový menší problém je to asi od ledna co sem vydržel až do konce března nepit bez problémů. Pak začalo období kdy to šlo víkend co víkend ale posledni už byli skoro do mrtva okna mám i po pár pivech podle mě piju dost a chtěl bych to zase omezit ale rodina mě kritizuje že piju naprosto normálně a že s tím problém nemám i přítelkyně mě říká že nejsu normální že to řeším (studovala to) ale já bych stejně chtěl to omezit protože mám výčitky svědomí na druhý den i když vím že se nic nestalo. Někdy nedokážu mít stopku jindy mi to zas nedělá problém tak nevim ptám se spíš o rady těch kterym se to podařilo omezit dekuju a preju hodně sil..... Rosťo Tvá slova pil jsi do mrtva , okna, tak tady nelži a hlavně sám sobě a není to zrovna dlouho

Stef,
s tím bloknutím alkokamarádů si udělal velmi dobře, nevzdávej ti, zkoušej dál cestu najdeš, ale musíš makat....jen ra samota kamaráde, te se bojím musíš si najít nějakeho kamaráda/kamarádku aspoň jednu....dáš to hlavu hpre!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55897
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
...ale já bych stejně chtěl to omezit....
A v čom je problém? Tak to obmedz. Ak si teda toho schopný.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 11/06/2019 18:57 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55898
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Chápu a omlouvám se teď mám pocit že to možná zvládám ale vím že do toho člověk lehce spadne nechal sem se unést
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55899
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Vpohodě Rosťo....já si to také myslel, tak jako ty původně. To neznamená, že Ti to fungovat nemůže, třeba ano, ale buď obezřetný
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55900
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Ono je tohle boj na celý život když si to člověk hlídá tak je to fajn dá se to ale pokud to neřeší a pije si veselé dal ob den každý víkend apod. Tohle jsem měl dřív já špatná partie kamarádů a byl sem v tom až po uši řítil sem se do propasti závislost a totální dno ale nějak před pádem sem se prudce zastavil a řekl si vážně tohle chci? A došlo mě že ne ty lidi sem odstrihl ze života. A i okolí dost vnímá to že piju daleko min jako dřív ale že já v sobě sem si uvědomil že by tudma cesta nevedla je fakt že když sem psal tohle vlákno byl sem v těžké depresi takže dost věcí sem si na hlavu nakydal sam ale nic méně dekuju všem za vyjádření je fajn vědět že jsou lidi kteří s tím bojují také přeji vám všem strašně moc sil a hlavně štěstí.
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55901
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Rosťo, ak to teda zvládaš obmedziť, nevadí ti to, ani nikomu okolo, tak to nerieš. Uži si to. Zbavíš sa výčitiek zo zlyhania.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55902
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Mi se líbí na youtube "Nohavicova teória alkoholického kopca" .... a já osobně jsem se k tomu bodu zlomu prochlastal a to poctivě už nikdy nebudu mít alkohol pod kontrolou a to je má realita. Kdyz bych šel na pivko dokázal bych pít kontrolovaně jednou, podruhé, potřetí...... ale třeba po 20té spíše méně s nalhávanim, že už to mám pod kontrolou bych se ožral jako prase a následující den prožíval to samé dokola - kocovina, deprese, selhání... a to nemluvím o tom, jak bych musel po 3tím pivku (které mi tak chutná) jít s velkým přemáháním domů tak to hold je ...odkaz hodím do chatu
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55911
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Přesně tak, Michale. Jsou lidi, kteří už nikdy nebudou chodit, jsou lidi, kteri se nemůžou poradne najist, jsou lidi, kteří nemůžou pracovat, jsou lidi, kteří ví, že brzo umřou. No, a my jsme lidi, kteří nemůžou pít. Jenom pít. S tim se dá docela slušně žít. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter