Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55425
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Aha tobje blbý no :/ já mám taky chutě ne že ne, ale když už jsou silné vypiju půllitr nealka a snažím se nějak zabavit, jasně, že to desítku nenahradí, ale to bažení bude slábnout za čas.... a někdy si tím projít musíš, pokud a tím chceš seknout :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55426
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Stef,

..."už sa konečne rozhodni ktorého "vlka" chceš kŕmiť!!!"...

...a "hneď aj vieš, kde práve si."


(...na rázcestí?... ,v ktorej hemisfére?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55427
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Navíc teď si myslím zrovma, že je co dělat....pustot Tv a fandit Slovensku v hokeji a člověk si to užije o 100% více než v hospodě s ožralama, kteří jen řvou a přes 2 promile si všimnou maximálně když padne gol
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55460
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Tyjo, když vydržíš nepít měsíce, tak proč zase začneš?Co já bych za to dala překonat to první abstinenční období.Vždy si myslím, že když si dám panáka, aby se mi netřepaly ruce, tak z panáka je láhev a takto pořád dokola a dokola.Ty depky znám, já začala pít kvůli nim.Vím, že se jich musím zbavit, protože jinak se z toho nevyhrabu.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55481
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Upřímně ani nevim proč piju mám období kdy mám k chlastu odpor obrovský nevím prostě když je nějaká příležitost narozeniny a tak tak proč si nedat ale že bych pil jen tak z toho jsem vyrostl třeba včera sme s pritelkyni a dětmi strávily úžasnou sobotu od rána až do večera a stotisickrat lepší než nějaký chlast vidět šťastný děti jak se k vám večer tuly a jsou šťastné na to nic nema nejsou sice moje ale přítelkyně mladší brácha a od její sestry dcera oba 9 let ale naprosto úžasný vidět ty spokojene tvaricky jak na vás koukaj tohle je lék mám deprese taky ale řeknu vám po techto dnech se cítím jak nový jak vyměněny
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55482
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Tak toto se opravdu tak krásně čte
Děti, to je třeba problém,proč také piju.
Je mi 41 let a děti bohužel nemám.
Myslím si, že kdybych měla, tak bych se nikdy k alkoholismu nedostala.
Mě vůbec alkohol vzal strašně moc a jsem hloupá, že jsem to dovolila.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55508
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj Ivet,
z vlastní zkušenosti vím, že ani děti nejsou překážka a dostatečný motiv nepít. Já mám 3 a tisíckrát jsem to zkoušela kvůli nim. Nefunguje to. Ani holky, co tu dřív psaly nepřestaly kvůli dětem. Člověk musí chtít kvůli sobě. Tak to prostě je.Takže možná buď ráda, že je zatím nemáš, lepší než vidět mámu nalitou. Držím Ti palce.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55510
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Iveta Manová napsal:
Myslím si, že kdybych měla, tak bych se nikdy k alkoholismu nedostala.

Nechci Ti brat iluze - je klidne mozne ze mit rodinu tak jsi se k alkoholu opravdu nedostala ale vetsinou to tak nebyva. Psala jsi ze pijes lahev rumu denne - cili pokud to spravne chapu tak minimalne pulitr 38% destilatu denne? To je hodne moc . U takto "rozjeteho" alkoholika uz vetsinou zavislost v hlave nemilosrdne prebiji veci jako rodina, laska, prace nebo povinnosti. Je dobre ze jsi to zacala resit protoze mas za minutu dvanact. Je jenom otazka casu kdy se ty abstaky ktere ted tak tezko zvladas zhorsi tak ze uz je zvladat nebudes a skonci to zachrankou a odvozem do nemocnice. Bylo by dobre dat sama sobe nejaky cas (mesic, nekolik mesicu nebo treba pul roku podle okolnosti) kdy to budes zkouset sama s tim ze ale pokud citis nebo ucitis ze to nejde tak hned odbornou pomoc.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55519
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahojky, vím, že je to moc. Odřekla jsem se tvrdého alkoholu.Dokonce jsem volala na odbornou pomoc a doktorka mi řekla, at nepřestanu ze dne na den. At si dám jen pivko, at to tělo něco má a to je vše. Tak si dám vždy jen jedno pivko a pak se držím.Na tvrdý alkohol pomyšlení zatím nemám, spíše naopak a pivo mi chlapi prominou, nechutná, takže by mě nenapadlo se z něho zbořit.Ale největší zkouškou pro mě pořád je, když jdu do obchodu, tak nic nekoupit.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55524
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
Já mám jelikož su z Moravy v pokoji demizon slivovice flašky vína ve sklepě bednu piva ale nikdy by mě nenapadlo si jen tak sednout a dát si silou to nejde tak to řeším rozumem řeknu si kdy budu pít kolik toho vypiju a tečka pak si řeknu jak dlouho nebudu a do držím to prostě to dokážu korigovat bez problémů a su nesmírně rád že to tak mam
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter