Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55659
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 11 měsíce  
stef napsal:
mam 3ti den (je mi trosinka lepsie) po 24h tahu piatok/sobota (na tie AD mi to je asi viac fuk), ale davam ich kvoli silnym uzkostiam a depresii

ak nemavam craving mam pocit, ze by som vedel zit bez alka, nechyba mi pretoze viem ako mi velmi ublizuje

v stvrtok chcem ist skusit namiesto 10tky dat nealko a fajcit beznikotinovu ecigaretu, kedze nikotin mi vyvolava uzkosti

najhorsie je ale ak pride craving/demoni, vtedy sa mi to otoci hore nohami a moja vola je ist pit, ale ak by to prislo, tak na to mam vymyslene dat si 1/2, alebo aspon 1/4 selincra, no chcem prv fakt volou to nealko

chcem zit kludnejsie, keby ze uz nepride craving, no ja viem ze zrejme pride,

by ma zaujimalo preco teraz viem byt vpoho a par dni a ...


Tak jakpak dopadlo to nealko pivko? Zvládl jsi to?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55697
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Ivet,

jasan ze nie, dal som si nealko a e-cigaretu beznikotinovu, pak alko, pak normalnu cigaretu, pak zasa nealko a pak som siel na alku a cigaretach do neskoreho rana.

o 3 dni som siel zas s tym, ze som si dal pol tabletky selincro, a to je tiez take, pretoze ten blokator na mna posobi tak, ze zablokuje odmenu zo setkeho a tak som tam sedel nespokojne, pil pivo nasilu a fajcil bez akehokolvek pozitku a vnimal aka je to blbost.

tak mi doslo, ze ako sa vlastne snazim citit fajn, euforicky za pomoci legalnych drog, a ze v zivote ine radosti uz nemam ani.
premyslam nad sebou, na manie a pak depky, ako som chcel zabavu nadoraz.

Tak neviem, povedal som si zasa raz, ze kaslem na svoj stary zivot, na bary, na muziku, i tak nic z neho, len ta "drogova" ale "poriadna" "radost", ktoru moja zislost miluje ale fest ublizuje a nic nevyriesim len naopak a dam sa zasa na beh a prirodu, ale musim zvladnut zas samotu a ked pride craving tak neviem, vyrezal by som si ten moj drbly zavislacky mozog.

Som vpohode ako teraz, pak pride nejaka myslienka a cvak to cele startne a som v ... tam kde furt
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 30/05/2019 12:31 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55699
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stef,

...akýsi si vyskratovaný a v defenzíve.

"Chceš oklamať mozog, receptory a de facto aj seba/(vedomie)??!"


(TY sa máš!!!)

(Zmákni TO/(sa) a napíš sem o tom.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55700
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stefe, nemyslím to ve zlém, ale to Ti není trapně mezi těmi "radoby kamarády" ...prijdeš na nealko a s elektronkou a pak se sprasíš...hanbou bych se propad, to bych se raději nechal přikurtovat na PL ....hrdost kámo! A kdyby Ti Tvoji kamarádi - "muzikanti" byli co k čemu a viděli by jak se v tom plácáš pomohli by Ti.... ser už na ně, kašli na bary,hospody , pokusy s birellem dávno víš, že jediná možnost je totální abstinence, knowhow máš-tak ho převeď do reality! A až budeš totálně na dně žásný z tady těch Ti nepomůžou! Budou nasávat dál jen bez Tebe a bude jim to úplně fu(c)k...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55702
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
ked ja to "robim kvoli sebe", aky som ja ...
mas pravdu Michale, tie bary/muzika/kamosi/zivot mi vo skutocnosti nikdy nic neda, len sam seba klamem a roky bojujem proti veternym mlynom
potrebujem naozaj prestat, prejst cez to a mozno este vide slnko, musim to zmaknut sam so sebou ako bojovnik nie ako primadona
tak ak pride craving musim ho nakopat s tymto vedomim, pretoze ma klame fest
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 30/05/2019 16:51 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55703
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stef,
ja Ti rozumim od začátku jsem psal, že jsme si v mnoha věcech moc podobní.A o těch "kamarádech" jsem psal pze jsem to zažil..onemocněl a nemohl pít no od nikoho neprišla zpráva - Jak Ti je? - můžu se stavit na pokec? - pili dál jen beze mě, tot vše...jistě, ze je to na Tobě, na nikom jinem to nikdy nebylo. A vím, ze se snažíš, máš za sebou lečbu, když to nepůjde zkus znova, delší, zlom to, jednou to příjde! Zastav to peklo dokud se ještě zastavit dá Držím palce!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55704
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
ta realita to je vec
stalkol som ex a mala svadbu, pred troma rokmi som radsej siel do baru ako byt s nou
alkohol alkohol alkohol
trha mi to srdce, myslienky ze by som to zapil zas, musim sa tym pocitom postavit, zoci voci, neutekat do alkosveta, nic to neriesi, zavislost - klamstvo

sklizim len co som zasial

nabuduce pride iny pocit a nemozem uz stale riesit/liecit alkoholom.

najhorsie ze to je tak lakave, tie predstavy, ale pak ak sa prebudim ...

musim byt silny
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55705
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stef,

..."ale Ty sa nechceš prebudiť - Ty chceš lá(s)kavo polemizovať s chľastom, aj o chľaste a aktívne chľastať 'odušu' aj 'opreteky' ďalej"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55707
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
ale nie pan sudruh Ja

dnes som si pustil Dobří holubi se vracejí, zas chytil silny craving,
hned wc, zimnica, tlak hukot v hlave, tras, a priserna chut ist, uz si obliekal 3cko, a napisal znamej ci jd von, ze to nevydrzim, no a podrzala ma, napil som sa vody, este chvilu bojoval a uz som sa najedol a je to slabsie.

A som rad, ze som to pre dnes zvladol, uz len do konca zivota, to co sa mi deje, je 1000%na zavislost, ja by som uz xal fakt nato, clovek moze byt k sebe sa snazit byt uprimny, pride ta vec a je po ptakach
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 30/05/2019 22:53 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55708
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
A co delas jinak ted nez na zacatku, co si to zacal resit - piti?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter