Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
#6755
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
ahoj,ano,souhlasím,nelze čekat až si nabiju papulu..to uz bývá nekdy pozde...radsi bych to vrátila než si prožít tu bezmoc,deprese a výčitky,ostudu !!!Jeden muj znamy skoncil po jednom takovem piti na ARU,od te doby je abstinent...divila jsem se mu,ted ho plne chápu...nejhorší pro me bylo,NEPAMATOVAT si co jsem delala,ale ostatni to vedeli-prý jsem byla nekdy i agresivní a neprijemna..balila cizi kluky,provokovala atd atd..Jinak ,od soboty leze na me nejaka chripka,koupila jsem si coldrex,lezim a ctu si vase prispevky,dekuji za to...strasne me to povzbuzuje...myslenky na alkohol zatim nemám...kazdy den ma svých starosti dost,že? tak proč se bát co bude zítra,držte se devcata a kluci!!!!
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6756
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Dobre ranko,nemyslim si,ze je nutne mi psat,ze jsem hloupa,ze nejdu do AA.Jak pise Peta,to v cloveku musi tak nejak dozrat.Ono ,kdyz clovek ztrati praci,rodinu a pomalu i zdravy rozum neni tak tezke si priznat-vymklo se mi to z rukou,nezbyva mi nic jineho nez vyhledat pomoc.Zas tak hloupa,ale abych cekala,az se tohle za par let stane nejsem.Nechci pit,je to me dobrovolne rozhodnuti.Pujdu do tech AA,jen to nebude zitra ani pristi tyden,potrebuju se na to pripravit,jeste nejsem ready na to,abych si to osobne priznala.Ale budu,budu na tom pracovat,budu si vas dale cist a snazit se ze vsech sil.Nemusela jsem tu taky napsat vubec nic o tech mych 2 pivech a usetrit si tu sprchu,ale chci but uprimna,cim vic budu uprimna k vam,tim driv se snad dokazu rozhoupat a priznat to i sama sobe a ostatnim v AA.Vsem drzim palecky sobe take,pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6757
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Market,rozumime ti vic nez si myslis,mame o tebe strach..drz se.
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6758
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
market je to na tobe, drzim palce a pis...ono se to stava, uklouznes, vstanes..tak at to uvedomovani si moc neboli,
a jsou i jine cesty..ambulantni lecba, terapie atd..nevim jak v anglii, ale v cechach se me zda fakt nejjednodussi a nejrychlejsi a nejlevnejsi jit na AA, a budes prekvapena, ti lidi nejsou zadne trosky, chlastali a prestali a nekteri ne..
znaji to vse jako sve boty, vsak uvidis..a mam takovy tuch, ze anglicti alkaci jsoi stejni jako cesti...dobre o alkoholismu pise nohavica...kniha hledani Jarka Nohavici, ma to taky za sebou, a taky King, kniha o psani..a to jak jiste vis nejsou zadni hlupaci..moje zkusenost, pije hodne lidi, velmi citlivi a velmi tvorivi a hledaji v chlastu ulevu..nekdy je toho proste na cloveka moc, o tom ze materska je jednim z rizikovych obdobi pro spusteni alkacske kariery se taky jiz dost pise, neni to market opravdu zadna hanba...nejprisnejsiho sudiho mame stejne v sobe, tak se drz...a bacha na ty vysvicene supermarkety a sampana..pa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6759
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Dekuju Annyko,Tebe jeste neznam,jsem tu teprve kratce.Myslis,ze by jsi se mohla podelit se svym zivotnim pribehem?Preju prima den a brzke uzdraveni!!Pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6760
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Dik Peto,ja vim,ze to se mnou myslite dobre.Tu knizku od Nohavici si objednam,mam hrozne rada jeho pisnicky,casto si je poustim u vareni nebo si je zahraju sama.Miluju hudbu,chybi mi,neni na to ted tolik casu.Mas uplnou pravdu,ze materska muze byt spoustec,clovek ikdyz to sve miminko miluje nade vse,preci jen je to tvrda rutina,kazdy den stejna,bez babicek,ktere by obcas pohlidaly,nemas na sebe skoro vubec cas,na sve zajmy,konicky,neco co by jsi delala jen pro sebe,stiham si denne akorat zacvicit,kdyz spi.Nestezuju si,nemenila bych,jen to konstatuji....
Na to free sampansky si urcite pozor dam!:-)Diky a krasny den,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6761
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Peto,ted jsem si vlastne vzpomela...Chodim obcas do budhistickeho centra na meditace,je to vecer,kdy uz muzu dat maleho manzelovi.A tam byl letak na vikendovou terapii zavislosti,kde se clovek nauci rozpoznat ten spoustec v chovani a nauci se ty okamziky zvladat.Na to pujdu,sice to stoji hodne penez,ale co,zivot je drazsi.Je to ale az v rijnu,poradaji i tydenni seminare,ale to si bohuzel nemuzu s malym dovolit.Nevadi,ten vikend si urcite zaplatim a kdo vi,mozna me pobyt mezi alkoholikama,kteri se snazi se svou zavislosti neco udelat popostrci k tomu,abych do tech AA zasla.Uvidime,kazdopadne budu dal psat,jak valcim :-)pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6762
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
ahoj Market..zkopiruji to sem z jineho tematu
psala jsem to do Jsem alk.a nemuzu prestat..
Píšu sem podruhé,ale tyto stránky znám už přes rok,to jsem sem chodila si vypočítat za jak dlouho člověk vystřízliví.
Z Vašich článků jsme si uvědomila,že mám problém..ničím si zdraví a duši,i když jsem si myslela,že si pitím ulevím -opak je pravdou...
Je mi 34 let,jsem rozvedená,mám problémový vztah s nechápající matkou, starám se o predskolaka a mam narocnou praci jak psych.i fyzicky..
Poprvé jsem ochutnala alkohol v 16 ti ,byla to cola S RUMEM,pivo me moc nejelo
Jenže mi tato kombinace nesedla a pozvracela jsem se cestou domu,na schodech v baraku..nikdo me ale diky Bohu nevidel..takze mladická nerozvážnost,dá se rict...chodily jsme s holkama a pak i klukama skoro kazdej pátek,moji mame to bylo celkem jedno,jen jsem musela prijit do rana..a nepozvracet se..vyzkoušela jsem i pervitin na hiouse party,to byl tenkrát hit,ale dojezdy me vydesily,hystericky zachvaty jsem mela dom adva,musela prijet záchranka,matka myslela že mam nervy z maturity...nic jsem ji nerekla,jen muj deda neco poznal,ale nic jsem mu nerekla taky...
CCa do mých 29 let jsem byla takový konzument alkoholu,vse jsem si pamatovala,nepila kazdej vikend.,.co jsem se rozvedla,byla doma s ditetem,trpela manipulace moji matky,vecery jsem si chtela ulevit...zprvu jsem si kupovala vino,lahev...ne kazdy den...bylo to jen tak jednou týdne...poslednich pulroku mi pribyly problemy s pritelem,rekla bych frustrace jako bejk...take jsem chodila s kamoskou na tahy,hlavne patky...okna,ruzne odreniny,ztráty veci..jednou jsem vzteky rozkopala vstupni dvere od baraku,protože jsem v opilosti nemohla vyhrabat kliče,i kdyz jsem je tam mela!!!hruza,jako hovado jsem se chovala..dvere jsem musela zaplatit,byla to ostuda jako bejk...nekdy jsem si dala i ferneta...to mipak bylo blbe cely den...proto jsem si pred 3 dny rekla,takhle to opravdu nejde dal..koncim,stejn eposledni týden jsem se nedokazala opit,jakoby to svedomi bylo porad citit a já vnimala i po lahvi ferneta vse!!!rekla jsem si STOP!!!proč se ničíš když už to nefunguje,konči,mej se rada a odpust si taky sama sobe,nejen tem druhým..lidi,je to tak,nejhorsi je smirit se sama se sebou...fandim vám tady vsem a pripojuji se k tem co s alkoholem josu rozodnuti skoncit doopravdy i pres nejake ty karamboly.
P.S.: je to hodne strucné )
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6768
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Mila Anny,dekuji moc za Tvuj pribeh.Jestli jsem to spravne pochopila,psala jsi to nekdy pred rokem??Moc by me zajimalo,jak to u tebe pokracovalo dal,do dneska.Zda jsi opravdu vydrzela nepit,tak jsi byla presvedcena,zda jsi vyhledala pomoc a jak to zvladas a citis se dnes.Snad ti nevadi,ze me to tolik zajima,ono to je tim,ze se vic vidim v tvem pribehu.Bohuzel jeste nejsem na 100% uvnitr presvedcena ,ze mam problem,tak vyzvidsam,hledam a snazim se ztotoznit s vasimy pribehy a uvedomit si,ze clovek nemusi cekat az padne na uplne dno,aby s tim zacal neco delat...
Ono u me to to totiz neni moc odlisne,ikdyz je to hodne let zpet-take jsem rozkopala- ne dvere,ale okno u auta...Ale tenkrat jsem si to oduvodnila,ze mi k tomu tehdejsi pritel zadal duvod,protoze me desne nastval...No nic,kazda/y jsem si zazili sve.Jen mam takovy pocit,ze jedny rozkopane dvere te nemohly presvedcit o tom uz nikdy nepit.Pokud ano,tak to pred Tebou smekam.,Dobrou noc vsem ,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6769
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Je normální, aby mladá dívka rozkopla dveře, okno u auta??
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter