Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
*
#2421
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 13 rok, 4 měsíce  
Myslíš Líbo, že kdyby Iva na matku zkusila postup, který Jana popisuje viz. výše, že by se u matky pud sebezáchovy žít neobjevil?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 12/11/2010 17:46 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2422
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 13 rok, 4 měsíce  
Libu-na tu noc,kdy jsem hrůzou nespala, zoufale se modlila a čekala do rána,než se syn vzbudí nezapomenu-stejně jako na naši společnou cestu MHD.To byl jen začátek té hrůzy.Drželo mne nad vodou,že jsem NĚCO podnikla,stejně jako víra a touha ŽÍŽENˇPO ŽIVOTĚ.Květko-tam kde není chut´do života,tam kde se nechce po dobrém ani po zlém?Poslední pokus léčba šokem!Jen proto-po takovém člověku,který nechce,nebo už ani nemůže zůstanou jeho příbuzní.Nesmí cítit pocit hořkosti,nesmí trpět výčitkami po zbytek života.Musí vědět,že udělali všechno-co bylo v jejich silách!Své peklo si prožili každý se svým blízkým-nemusí v něm žít nadále!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2423
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 13 rok, 4 měsíce  
Libo-i toto je tvář naší nemoci!Bohužel!Já sama vzpomínám kolik chyb jsem udělala s tím svým alkoholikem.Ještě než jsem se začala sama propadat.Omlovala jsem ho zprvu v práci,když nemohl.Chyba!Pracovali jsme společně.Kolegové se pošlebovali ,už věděli své!On byl v KSČ,Lidových milicích,svazák a měl funkci v ROH.Chlastali ligu.U nás doma se pořád schůzovalo a hlavně pilo tak,že chlapi ráno byli mrtví,já ráno v rychlosti poklidila,vyvenčila psy a uháněla s dětmi do školky a do práce.Z práce domů a?Banda ožralá znovu!tak to chodilo pravidelněji než moje menstruace!Sotva jsem dala do pořádku byt-už to bylo nanovo.Občes se chytli-to jsem je rvala od sebe at´se nazabijou-a furt něco.Já už raději zůstávala v práci na přesčasy-tam jsem dělala aspon´v klidu a za peníze-opět chyba!Byly už problémy se synem.Já otěhotněla!Blbec jsem si namlouvala,že budu mít více času na kluka!Blbost-opět chyba!Byla jsem sama na 3děti-začal chodit tolerantně do hospody,každý den rovnou z práce den co den.Doma kravál-byl už agresivní!já už trnula hrůzou den co den.Neměla jsem odvahu jít odpoledne s dětmi ven,nesměla jsem se s nikým stýkat,moje povinnost byla čekat na něj až se vrátí-jinak?bylo zle-bylo zle tak i tak-to už jsem neviděla-začala jsem pít,abych se zbavila strachu a úzkostí.Chyba jako prase!To už močil všude v bytě,nebyl problém z okna,nebyl problém do lednice,pod sebe-občas přišel i pos....To už jsme měli Terezku-nejmladší.Já to všechno už se zaťatýma zubama po něm prala,čistila,uklízela.Další chyba!To už jsem ho nenáviděla až za hrob!Vážně jsem se bála,že ho jednou zabiju!Stalo se,že byl pohřešovaný-našli ho někde v škarpě,kde v zimě ležel několik dní-krvácení do mozku-omrzlé nohy,prsty mu začaly odpadávat.Operace a mizivé šance.To jsem mu odpustila všechno.Byl jak děcko-do té doby,než jel na kontrolu ke své závodní lék.a chlapi mu řekli-vole vždyt´ses podruhé narodil-to musíme oslavit.A tak začal slavit.Prášky na podporu mozkové činnosti a chlast,kterým to zapíjel udělaly své.Už to nebyl člověk-už to byl šílenec-ale já už tenkrát taky!Vyhořel nám byt-komplet-bylo to od nové televize,kterou v opici shodil z obývací stěny.Já nic netuše televizor se synem postavila zpět.Za týden-požár!Měli jsme holou prdel-ale já byla ten nejšTástnější člověk na azylovém domě pro matky s dětmi.Pít jsem tam nepotřebovala.Jeho jsem nepotřebovala!Ten klid jsem brzy zahodila.Dostala jsem náhradní byt-a tenkrát možnost se ho zbavit.Natrvalo-milosrdná sestra,blbá a nepoučitelná-jasně,že jsem ho přichýlila.A tím podepsala a spečetila svůj osud.Stejně jako mými nerozumnými chybami jsem zpečetila ten jeho dřív!ŠÍLENÉ SPOJENÍ DVOU ZÁVISLÁKŮ!No nic-svůj byt jsem opustila,nelituju-déle setrvávat v tomto soužití,tu už nejsem.Jak vidno-chyb jsem udělala spoustu-ale otevřelo mi to oči.Dnes jsem vděčná,za ty dva puberťáky,stejně jako za ty zkušenosti.Půl století jsem dělala kraviny-snad tu druhou půlku rozjedu už bez větších malérů!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5146
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 12 rok, 10 měsíce  
Smutné,ako žijete teraz?
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6054
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 12 rok, 8 měsíce  
Potrebuji pomoc
Dana Rubitschon
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6056
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 12 rok, 8 měsíce  
Tak sem napiš, co Tě trápí!Je to anonymní, pomůže to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7231
Třes rukou jako abstinenční příznak Před 12 rok, 4 měsíce  
Měl bych dotaz. Snažím se teprve pátým dnem abstinovat po několetém denní úžívání alkoholu. Ze zde zmiňovaných příznaků abstinečního syndromu pociťuji:
- úzkost
- pocení
- ranní nevolnost
- třes rukou (ráno slabý), ale postupně narůstá. večer se opět ukliďnuje

Nic by mi nevadilo, až na ten třes. Mám strach, aby si toho někdo nevšiml třeba v práci.

Existuje nějaký odhad, za jak dlouho může tento nepříjemný příznak vymizet? Nebo je to individuální? Je možno nějakou léčbou vymizení urychlit?

Děkuji,

Pavel Kliment
Pavel Kliment

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7232
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 12 rok, 4 měsíce  
Pavle, nepij, třes zmizí, je to u každého jiné, ale spíš by Tě měly děsit ty úzkosti!Začnou depky.Bacha.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7233
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 12 rok, 4 měsíce  
Pavle,
osobne doporucuji nasadit B-komplex,vitamin C, horcik, draslik, ostropestrec mariansky.
B-komplex klidne i ve vyssich nez doporucenych davkach, prebytecny se vylouci v moci.
Pomaha rozhodne proti spatnemu spani a castecne i uzkostem. Jestli to ovlivni tres rukou nevim, tak daleko jsem se nepropil.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 25/11/2011 22:16 Provedl: petr_n.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7234
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 12 rok, 4 měsíce  
Smutné je, že Pavel má strach, co řekne okolí, v práci, ale o sebe ne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter