Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkoholový absťák
#7323
Re: Příznaky absťáku ? Před 12 rok, 3 měsíce  
No, přišlo asi to nejhorší - delirium. Teď jsem přijela z psychiatrické ambulance, tak si ho tam nechali. Snad pak zdravým rozumem příjme protialkoholku, uvidíme. Takže všichni, co se staráte o alkoholika, nic nepodceňujte, při abstinencích buďte s nima a při nějakém ať už malém náznaku to řešte, není to sranda, vidět dneska kamaráda s nožem v ruce, že má v noze motorek, to se jen tak nezažije.
Kateřina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7339
Re: Příznaky absťáku ? Před 12 rok, 3 měsíce  
Katko, hodně jsi mu pomohla, a doufejme, že mu dojde, jak na tom je, a půjde na léčení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7353
Re: Příznaky absťáku ? Před 12 rok, 3 měsíce  
Mala som dvoch kamošov,ktorí zomreli na delírium veľmi mladí.Je to smutné.Nedožili sa 50tky.Jeden pil denne,aby mal svoju hladinku,opitého som ho nevidela a druhý pil od rána,ako išiel do práce a končil spitý večer čo večer.
Delírium je veľmi nebezpečná komplikácia alkoholika,keď prestane piť a nie je pod lekárskym dozorom.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7681
jsi borec Před 12 rok, 2 měsíce  
To by mě taky zajímalo. Abstinuji týden a mám pocit, že je to den ode dne horší. Dneska jsem byla na oslavě a jediné, na co jsem celou dobu myslela bylo: nesmíš se napít.Za celou dobu jsem řekla možná jednu větu. Představovala jsem si, že alkohol vlastně vůbec neexistuje, nevím, co má za účinky atp. prostě hovadiny. A to je blbej první týden, mám strach z toho dalšího.
Jsi borec, že už se držíš tři týdny.
Verča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7684
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj,
neboj nejbrutálnější je to na začátku, ale věř, že to skončí... Ten psycho stav přejde...
...já jsem měla hodně hard první 2 týdny, pak se to nějak všechno zlepšilo. Ani nevím jak to odeznělo.
Takže když nebudeš pít, tak to fakt přejde..!
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7697
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Martine, no já bych řekla že si závislý a jediné co by tě mělo zajímat je naučit se s tím žít. Není to na půl roku ale na celý život!!!

Tak jestli si to uvědomuješ, jako že asi jo, což je to nejdůležitější : držim palce.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9932
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 8 měsíce  
Jsem ráda že v tom nelítám sama. Též bych jse chtěla od alkoholických excesu odporostit. Jenže vlk taky sliboval lítám v tom už téměř 20 let je mi 41 let ničím sebe utácím peníze ktere by jse dali využít jinak a ničím svojí rodinu a hlavně sveho syna. Nejdéle bez alkoholu jsem to zatím vydržela 12 dní. Ráno mi je zle mám žízen občas mě bolí hlava jsem zlá a protivná na své okolí a především vztahovačná. Jestli chcete napište ještě něco výc i já odepíši
Diana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9933
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 8 měsíce  
Diano. Najdou lidé,kteří nepít dokázali na základě vlastního rozhodnutí zcela sami,bez problémů.Není jich mnoho,ale jsou.Další,kteří se tak rozhodli a nebyli schopni svoji střízlivost udžet museli vyhledat lékaře a zkusit to s jeho pomocí.Tam,kde se nedaří ani sám,ani s lékařem musí podstoupit léčbu.Jsou nastaveni na nepití a mají možnost získat náhled na svoji nemoc.I v jejich případě se může stát,že se časem rozpijí opět.Bud´podlehnou vlastnímu sebeklamu,že už jsou vyléčení,nebo jiným nástrahám.Ve všech případech platí ALKOHOLISMUS JE NEVYLÉČITELNÉ,DESTRUKČÍ A SMRTELNÉ ONEMOCNĚNÍ.Je jedno,jak dlouho pijete.Vždy záleží na vašem rozhodnutí,které jste schopna učinit.To,že se po krátkém čase opět rozpijete jsou recidivy,které vás vrací zpět,k opětovnému pití.Tudíž vy už nemáte problém s alkoholem.Vy už jste alkoholičkou.Můj názor,ale též zkušenost je,že toto opravdu bez pomoci nezvládnete.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10914
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 6 měsíce  
Já jsem pil jako zvíře asi pět let!
A jelikož jsem si propil játra, tak jsem skončil ve špitálu, kde mi doporučili abstinenci.
Nepiju 18 měsíců. Ten pravý absťák přešel asi po půl roce. To se mi o alkoholu i zdálo. Od té doby se to dá.
Ale bacha - je to boj!
Držím palce! Vydrž!
Standa Lee

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10922
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 6 měsíce  
Myslim, ze kazdy kdo prestava pit to ma jine, ja jsem nekolikrat se pokousela prestat pit a prozivala jsem to dost intenzivne, kazdy den pocitala dny, prisly i sny, myslela jsem na alkohol několikrát denně, hledala náhražky, více jedla a pila vodu, jine chute, az ted po asi desatem pokusu prislo opravdove chteni nepit a zmenilo to vsechno, je to VNITRNI UPRIMNE PRESVEDCENI nepit alkohol a jde to samo - zadne abstaky, pamatovani si kolik je to presne dni, zadne sny, strachy ze zase zacnu, zadny silny craving (bazeni), nevadi mi reklamy na alkohol, regaly v obchode, jedine ceho se zatim zdarne vyhybam pokud to jde nechodit do hospody, jen obcas restaurace a dobre jidlo.

Takze pointa meho psani je, ze mozna! kdyz se clovek opravdu rozhodne, ten boj nemusi byt tak bolestivy a nejaka sila o ktere verim ze je, pomaha a dodava energii, presvedceni, vuli k abstinenci a dokonce i kazdodenni radost ze zdolani tohoto problemu.

Co si o tom myslite?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter