Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkoholový absťák
#10923
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
já to mám velice podobně, jde to samo, moc to neřeším, ale já jsem ten klasický kvartál a vždy jsem měla dlouhé pauzy, tak uvidím, jediné co dělám, že si vždy večer projdu ty kroky AA a nechávám tu sílu působit a mluvím o tom s lidma a jsem k sobě laskavá a taky si dost často vzpomenu na ten poslední tah, brrr...no a občas si zde čtu...takže já takto a věřím, že je to na dobré cestě, palce držím všem..moc se nepozorovat a žít, a on ten klid uvnitř je nejlepší odměna:), jo a taky si vždy ráno řeknu, že právě dnes se nenapiju, nemám dlouhodobé cíle..střízlivý a dobře prožitý dnešek mi stačí.
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10924
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
Přesně tak, Petro!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10925
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
hojda libo, zdravim moc a jen at vis, ze jde to dobre a casto si i na te vzpomenu..no však tak krok za krokem, měj se dobře, užij podzimku
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10929
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
Díky za přání, užívám si života, nepiju a žiju.Dávno bych byla mrtvá, kdybych nepřestala pít.Chlast je past.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10935
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
začínám absitovat a je to těžké, ale já to dokážu, chci,chlast je past a já se chytit už nenechám.musím oblafnout mozek, ten pořád chce, začala jsem užívat antabus,musím mít nad sebou bič, nemám totiž vůli, je to týden a zatím zvládám.Jaké máte zkušenosti s antabusem?.Když jsem byla zvyklá pít jen večer, přes den vůbec-práce, auto a tak, mám si je brát ráno, což mi připadá divné, když jsem pila večer? zajdu za doktorkou , ale až v úterý, tak jestli mi napíšete své zkušenosti? Děkuji, El.
elizabet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10938
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
Tak prvně gratuluju k rozhodnutí,které určitě nebylo jednoduché.Antabus-proč ráno?Protože se může stát,že později v průběhu dne zapomenete.Jinak účinek Antabusu v těle vytrvává delší dobu-tudíž po náhodném požití alkoholu dojde k nevolnosti a jiným nepříjemným stavům,které můžou být životu nebezpečné.V každém případě tím budete alespon´chráněná před následným pitím.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10940
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
děkuju za podporu, už jdu raději spát. Režim je také dobrá věc .
elizabet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10954
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
jo, je to o tom vnitřním přesvědčení, souhlasím, ale je to fakt těžký
elizabet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10955
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
včera jsem byla za kamarády na oslavě a jsem na sebe hrdá, dala jsem si koly.Ostatní měli víno, pivo, ale já se bavila i bez alkoholu, chut jsem měla i neměla, ale nedala jsem si.a to jsem tam byla busem,takže možnost byla.Jsem na sebe hrdá, ale dnes mi bolí hlava , jak po opici.Je to tím antabusem? užívám jej asi 5 dní, ted jen půlku,dle letáku. Jdu pracovat ven i když nevím, kde mám začít dřív-úklid dvara, garáže, zahrady? jsem na to sama, syn, který mi drží palce, je někde na mejdanu s kamarády .Točí se mi hlava, bolí-dost piji, vodu s citronem, kávu i čaj.Věčer jdu na televizi k našim, tak snad to dám bez alkoholu .Děkuji za Vaší podporu
elizabet

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10956
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 11 rok, 7 měsíce  
Eli-je to první zkušenost být ve společnosti,kde se pije a nepít.Chce to utrefit správně čas a umět včas odejít.To co máte nyní je stav suché recidivy-i když jste nepila,bavila se,ale více se unavila.Tyto stavy přejdou časem,když se i vy naučíte včas opustit společnost.Nahradí ho pocit čisté a svěží hlavy,ale též upřímné radosti a svěžesti.Alkoholismus má bohužel mnohem větší rozsah,než si dokážeme přiznat.Je to nemoc!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter