Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkoholový absťák
#13617
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj,chci se jen zeptat je abstak to kdyz se celej den cloveku mota hlava a je mu na omdleni???a jakmile si vecer da pivo tak to trochu odezní???nemam zkusenosti,ale piju dost..driv to bylo moc 2 litry vina kazdej vecer...otehotnela jsem tak jsem toho nechala..po porodu a kojeni jsem zas zacala...vino uz nepiju jen pivo 6 kousku kazdej vecer..a rano je mi zle a celeju den jsem mimo,motani hlavy rozklepanost atd...muzete mi poradit
mamina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13619
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
ano, to je typickej absťák
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13622
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Mamino, jediná rada-Nepij vůbec.Nejenom ty tvé stavy, ale co myšlenky!!Máš čas na děti?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13921
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Zdravím,
piju opravdu každý den asi 15let. Nejdříve mi stačilo pár deci, pak půl lirtu a poslední dobou to byl i litr a abych dosáhla požadovaného účinku, přidala jsem občas i panáka. Pokoušela jsem se přestat několikrát. Až na 20.narozeniny moji dcery jsem si opravdu řekla DOST. Jsou to 4dny. Abstinenční příznaky přišly: mravenčení po těle, tuhý jazyk, nesoustředěnost a obrovská chuť.
Přichází to ve vlnách.A neustále čekám kdy to přejde.
Pročítání Vašich příspěvků mi moc pomáhá. Chtěla jsem jen něco napsat a doufám, že se mi tím trochu uleví.
Držím Všem palce
Simona
Simona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13922
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Když přijde chuť, řekni si:Nyní ještě aspoň hodinku vydržím.Nával přejde.Pak si to prodluž na den....měsíc....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13939
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj Líbo,
díky za podporu. Včerejší večer jsem vydžela na vodě s citronem a mátou. Měla jsem v břiše skoro žáby, ale VYDRŽELA. Mám strach z víkendu. Je ošklivo, asi budeme celý den doma a náš dům není úplně "suchý". Tak se to píše a různých stránkách co si pročítám. Nedůležitější je, aby Váš dům byl suchý, bez alkoholu.
Střízlivému víkendu Zdar
Simona
Simona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13955
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Drž se Simono! Nepij. Zvládneš to..den po dni!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13963
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Simčo, proč nemáte suchou domácnost? Manžel by Tě měl podpořit a suchou domácnost byste rozhodně mít měli, obzvlášť takhle v začátku abstinence je to dost důležité.

Mě na začátku psycholožka radila i se vyhýbat pohledu na alkohol v obchodě, na ulici, v televizi...prostě nedávat mozku vůbec žádné alkoholové impulsy...
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13965
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 11 měsíce  
Já sice manželovi přiznala, že piju dost a že musím přestam, ale že jsem až v takovým průšvihu, to jsem neřekla. Stydím se za to. Vylít víno mi přije škoda. On má moc dobrý. Jestli to nevydržím, když kolem toho vína chodím, tak mi pak opravdu nezbyde nic jinýho, než dobrovolně se nechat na nějakou dobu hospitalizovat. Vždyť přece lahve jsou vystavený všude
Simona

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13984
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 10 rok, 10 měsíce  
Jo lahve jsou vystavené všude,ale když Tě doma přepadne bažení,tak ta cesta do obchodu je alespoň nějaký čas si to rozmyslet.Když je chlast doma,stačí po něm jen šáhnout.Proto se doporučuje suchý dům.Nejlepší by bylo si s manželem otevřeně o Tvém problému promluvit.Sice Tvůj problém nedokáže pochopit,ale určitě Ti pomůže účastí a tím suchým domem.
Držím palce.Víťa
Bartošík Vít
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 05/03
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter