Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: uz nechci pit
#7720
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
ahoj,tak je to tyden bez kapky alkoholu,mam sice bolesti hlavy a kloubu,ale jinak dobry.
Libusko,ma lůekarka o tom vi,vse jsem ji rekla,durazne mi odpovedela,ze takhle tedy ne,a ja se snazila,ale asi ne uplne.Tentokrat jsem se ale vazne sama na sebe nastvala a uz se nechci napit.budu se moc snazit,ikdyz chute jsou velike,jako treba vcera,ale odolala jsem a tak to musi jit i dal.
preji vsem krasny a pokud mozno nealkoholicky vikend:-)
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7721
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Evo, když dostaneš chuť pít, říkej si, že ne, až třeba zítra, někdy, dnes to vydržíš, je to lehčí.Pomáhá to.A mě nejvíc pomohlo se taky pořádně naštvat, co ze mě ten alkohol dělá za nulu, debila.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7728
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Evo,hodně pij nealko a snaž se pravidelně jíst a odpočívat a hlavně UČ SE MÍT SAMA SEBE RÁDA-MÁŠ ZA CO.TŘEBAS ZA KAŽDOU ODLOŽENOU HODINU,KTEROU SI NEDÁŠ ALKOHOL.TŘEBAS PRO SVÉ ROZHODNUTÍ,KTERÉ JSI UČINILA.TY SAMA VÍŠ JAK BYLO TĚŽKÉ!PODPORUJ SE POZITIVNĚ,JAK NEJLÉPE UMÍŠ.MÁŠ NA TO!MÁM TĚ RÁDA.DRŽ SE!ŽIVOT STOJÍ ZA TO ŽÍT!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7730
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
holky,dekuji moc za podporu,rady a povzbuzeni.drzim se a doufam ze uz nepodlehnu.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7735
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Milí přátelé alkoholici, hlavně ne žádnou sebelítost. Svůj alkoholismus jste si zavinili sami - bylo tisíc možností couvnout, zabrzdit. Vím, že vy, alkholici, jste zábavní, hluční, jste borci, zatímco my, kteří se napijeme třeba jedou za půl roku, jsme ve vašich očích nudní, šediví... Ale není to tak. I když možná nesršíme humorem na vašich hlučných "pijatikách", máme svůj vnitřní svět, který je tisíkrát krásnější než ten váš. Dovedete si představit, jak hezká je třeba procházka po okraji lesa za letního úsvitu? Já osobně cítím vůči přírodě i výtvorům lidských rukou a mozků velkou pokoru a necítím potřebu jejich krásu umocňovat jakýmikoliv drogami či alkoholem.
Reggie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7738
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Tak bud´ráda! A važ si toho!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7741
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Regii, moc neumocňuj, jsi trapná, snažíš se být na úrovni, jsi zlá!Nechápeš, tak neřeš!Nepatříš sem, ubližuješ nemocným, Ty citlivko pro krásno!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7747
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
JSI IRONICKÁ A NEMÁŠ POTUCHY O ČEM JE ŘEČ.
Proč píšeš přátelé?? Proč jseš vůbec tu když to máš tak dokonalý???
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7749
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Jsem tu proto, že terapie alkoholismu stojí společnost obrovské prostředky, které chybí těm, kteří jsou skutečně nemocní a kteří si svůj osud sami nazavinili. Vím, že ve vašich - alkoholem poškozených mozkových buňkách (pokud si myslíte, že alkohol centrální nervový systém nepoškozuje, tak to řekněte jasně a nahlas před všemi) - se to možná těžko chápe, ale vzniku závislosti na alkoholu se dá snadno předejít. Ale jak může své nemoci předejít třeba dítě, které se narodí s rozštěpem patra a rtu? Je to opravdu tak těžké pochopit ten rozdíl? Musí se to opakovat třikrát, pětkrát, dvacetkrát? Nebuďte soběstřední, buďte celkem celé lidské komunity a neoplakávejte svůj osud - vidím kolem sebe dnes a denně mnoho lidí s opravdu těžkými a nezaviněnými životními osudy, mohla bych o nich vyprávět donekonečna.
Reggie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7750
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 3 měsíce  
Jdi vyprávět někam jinam, sem nepatříš, chápeš to?Jsi hloupá, nevíš, o čem meleš, zklidni se.Můžeš ještě někdy přilézt sem, a škemrat o radu, nevíš, co Tě v životě potká.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter