Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to?
#25407
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 9 rok, 1 měsíc  
kdiz pises o lidech kteri se opiji jednou az trikrat za zivot.. tak to byva vetsinou spatnym zazitke z detstvi cili rodice.. to je vlastne blok z detstvi... nebo je tam to stesti ze vlastne ta prvni zkusenos je negativni .... co vlastne navodi odpor k alkoholu ktera se pak posiluje... velka frajerina je s tim prestat cili si ti projit .... jednu dobu sem to vnimal jako utrpeni ktery je nutny a rikal sem si ze az to odtrpim tak to bude fajn.. ale bila to hloupos ... kdiz sem to zjisti tak sem si uvedomyl tu velkou nesmyslnou chybu.. a dal sem se na cestu boje... a da se rict ze vyhravam... boj je boj a ja sem valecnik ktery nikdy svuj boj nevzda... fakt uzasny co si napsala mozkovna a zavity ti jedou na sto procent...
Marek Kopdohovna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25408
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 9 rok, 1 měsíc  
odmala sem virustal z matkou satorii ktera neumela prijmout muj nazor protoze v ni byla agresivita a neumela priznat ze by moje myslenky bylili lepsi nez moje vlastne sem 12 let let zil v tyranyy a utlacovani a moje duse byla nezna tedy jeste je .. z ty bolesti se myslel na jednu jedinou vec a to byla eutanasie .. cili asistovana smrt bez vule k zivotu s nechuti divat se jen kolem sebe, psychiatri me hazeli do nelecitelnyho pripadu jako nespor ... srali na medikaci chvilema sem byl jako pokusny zvire... chodil sem od lecby do lecby od komunity do komunity... naprosta beznadej.... a tet ti neco povim abstinuju pet let sem sice ve trojce duchodu ale dokazal sem to pokorit tim ze sem se ja pokoril a prijmul to za fakt... moc my pomohla gregorova veta nikdy neprestavej doufat....
Marek Kopdohovna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter