Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Problém s alkoholem
#8002
Re: Problém s alkoholem Před 12 rok, 2 měsíce  
Bludi, pleteš se, každý jsme na tom stejně, a ty první dny, měsíce jsou nejtěžší, máš to proto těžší, jsi lepší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8007
Re: Problém s alkoholem Před 12 rok, 2 měsíce  
Všichni jsme jednou začínali.Nerozděluje nás nic-jen jediný lok-a jsme zpátky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23571
Re: Problém s alkoholem Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj, tak Vás všechny zdravím po téměř třech letech, co jsem toto téma zakládal a psal do něj příspěvek. Říkal jsem si, že by mohlo být zajímavé se s ostatními podělit o tom, jak pokračuje můj problém s alkoholem. Ihned potom, co jsem příspěvek napsal, jsem konzumaci alkoholu skutečně omezil a situace, které jsem zde popisoval, jako jsou "okna" atd. se naštěstí díky bohu ani jednou neopakovala. Abstinovat jsem ale nikdy úplně nezačal. Poslední cca rok a půl jsem začal hodně sportovat, chodím do posilovny a k tomu navštěvuji další nejrůznější sálové lekce. Rozvrhnul jsem si to schválně tak, abych byl v posilovně hlavně v pátek večer, kdy jsem měl největší chuť se jít opít. To skutečně dodržuji, po posilování či cvičení se mi uvolňují endorfiny a já nemám nejmenší chuť na alkohol, protože se cítím prostě skvěle. Takže abych to shrnul - místo pravidelných víkendových akcí jsem se dal na sport a posilovnu a jsem od té doby šťastný jako nikdy předtím. Alkohol jsem letos pil cca 5x, takže tak max. jednou za dva měsíce při firemních akcích, ale nikdy to už nedopadlo výčitkami vůči sobě či od ostatních, nikdy se neopiju tak, abych si něco nepamatoval atd., jak tomu bylo dříve. I když stále cítím, že pití nemám úplně pod kontrolou, rozhodně můžu říct, že jsem udělal za ty skoro 3 roky obrovský pokrok oproti mému dřívějšímu nezřízenému a nekontrolovatelnému pití. Držím palce i vám všem ostatním a díky za předchozí názory, hodně mi to pomohlo abych si uvědomil, že mám skutečně problém.
Pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23575
Re: Problém s alkoholem Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj.Tím padem nejsi alkoholik, si pouze ožrala...tot vše
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23576
Re: Problém s alkoholem Před 9 rok, 4 měsíce  
I kdyz se ti zda,ze je to lepsi,neusni na vavrinech.kdykoliv se to muze zvrtnout a budes zacinat znovu.Je urcite fajn,ze jsi zacal sportovat.je to dobry pro telo i mysl.Ja mam dnes 185 dni bez alkoholu a tesim se uz konecne na cviceni,protoze jedna zavislost byla vymenena za jinou.Ale dulezite pro me otazka alkoholu a ta zatim je v plusovych hodnotach.Hodne sil pro vsechny,kteri se rozhodli tuto zrudu ignorovat.Je fajn mit tohle forum,mne to dost pomaha:-)
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23577
Re: Problém s alkoholem Před 9 rok, 4 měsíce  
Pavle, gratuluju, tohle je taky můj ideál, dát si občas a mít to pod kontrolou. Bohužel mívám nějakou shodou okolnosti před Vánocemi alkoholový exces, stejně tak i letos, v pátek jsem dal asi 15 piv, přišel jsem domů ráno, samozřejmě okno. Pěkné střízlivé Vánoce přeju všem!
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter