Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Zkouším to s Antabusem
#1143
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj Polly, je to nádhera Vás tu vidět, už to jsou skoro tři měsíce co jste se tu objevila se sdělením, že jste zahájila abstinenci a stále jek je vidět trvá - gratuluju moc. Zadarmo to určitě není, ale ovoce to již přináší - můžete povzbuzovat druhé začínající, nebo rozhodující se. Jak jste na tom s přáteli pro které alkohol není stěžejní smysl života?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1144
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj Ivli - Ivanko, tak už se necítím jako postřelená koroptvička. Pořádně jsem si odpočinula s tím zlomeným žebrem, musela jsem se taky učit, abych si to místo nenamohla, to jsem se potom nemohla ani pořádně nadechnout.
Koukám, že jsi zůstala, jako jedna z mála fóru věrná a užitečná. Jak se Ti nadále daří? Jak se asi má Radim a Hanička, viď.

Ahoj Irenko,
taky posílám hezký pozdrav do té vaší nádherné krajiny s milými koníky. Byla jsem s vnoučkem v cirkuse, měli tam krásný cvičený koně, ale pořád křivili pysky plné slin, jak dostávali povely přez uzdu, aby se na malém prostranctví pohybovali podle hudby. A jak často chodíš na opakovačky o kterých jsi psala, že Ti hodně dávají?

Ahoj také všichni co sem chodíte, moc vám fandím a máte můj obdiv, jak to zvládáte třeba i opakovaně.Ráda čtu vaše zkušenosti s vašimi blízkými, kteří se rozhodli ukončit svou velkou bídu, kterou jim alkohol připravil a také útěchy které povzbuzují v období naděje a čekání...
Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1156
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoooj milá Květuško.Děkuju za optání,mám se moc dobře,cítím se skvěle, je mi skvěle.Je to čím dál lepší.Už je to 1,5roku co ani hlt a úžasný. Jsem moc ráda,že už běháš jak Falada a cítíš se dobře.Je to hektický tahle doba,ale občas si vyšetřím čas a juknu co novýho na foru.Hanka je určitě v pohodě já jí věřím,o Radima mám trošku obavy,ale snad jsou zbytečný.No a Irenka ta se drží stopro.Tvoje příspěvky začátečníkum jsou super je to pohlazení od srdce a hlavně přínosem.VELKÝM.Pokud aspon jeden z nás vydrží nepít má to smysl.Měj se moc fajn,děkuju a paaaaaaa.Iva.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1158
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj Polly,
už je to třetí měsíc co jsem se nenapila,mám za sebou i pár rodinných sešlostí a akcí s kamarády a tedy i alkoholem,ale zvládám to celkem v pohodě,po pravdě řečeno mě to až samotnou překvapuje.Někdy mám sice sto chutí sáhnout po láhvi,ale vždycky si vzpomenu na ta okna,modřiny o kterých jsem ani nevěděla jak jsem si je udělala,na ty lži a to jak se trápilo mé okolí kvůli mému pití.Zatím je ten pocit tak živý,že mi v mé abstinenci pomáhá.Antabus jsem začala brát tento týden,je to pro mě taková pojistka do dalších týdnů mé léčby,nechtěla jsem ho sice brát vůbec,ale má doktorka mě přesvědčila,že bude lepší,když ho budu brát.Zatím sice nenastal v mém životě žádný velký problém,ale až nastane tak doufám,že to ustojím.Problémy a ztráta práce mě vždy donutily sáhnout po láhvi,chodím i na psychoterapii,snad i ta mi pomůže vrátit se do normálního života.Tobě a všem ostatním držím palce.

Gabča
Gabča
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1159
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Gábi,jste skvělá,je to super,bomba,co víc k tomu dodat,snad ještě DRŽTE SE!!!!!!!!!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter