Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Co a čím je Asbťák CZ
#8305
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Co se mne týká.I když se za svoji minulost nestydím a vystupuju za svým jménem trochu mne to zaskočilo.Určitě je správné,že podobné diskuse běží na více stránkách.Ze své zkušenosti vím,jak těžké je odložit svůj stud a strach a zapojit se do diskuze.Osobně vím,že je to nesmírně důležité pro obě strany.Vím,jak moc pomůže už jen vědomí,že v tom nejsem sám,sama.Naučím-li se sdílet svoje strarosti a bolest,stejně jako zkušenosti na jedné straně ulehčí a na straně druhé může pomoct a zachránit od nejhoršího.Vědomí,že jsou tyto a podobné diskuze v uzavřenějším kruhu dávají pocit bezpečí.Myslím,že by se to mělo dodržovat.Co se týče jediného tématu ABSTÁK,i na jiné stránce?Může pomoci i dalším.Po jedné stránce tu jde o soukromí.Po druhé stránce o pomoc.A v sázce jsou lidské životy.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8308
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Už jsem také pochopila, že jde o jinou diskuzi, psala jsem tam, vůbec neuškodí!Jen je potřeba ji hlídat, protože hajzlíků typu Cidrych, nyní ten Dalibor"léčitel", je dost, ničí každou diskuzi, neví nic o tématech, jen machrují.A určitě každé dobré slovo, rada, někomu někde pomůže.Někdy si myslím, že je mě tu moc, píšu pořád, ale zase vím, jak rychlá odpověď může nakopnout, pomoc někomu kdesi ,a tak pište i ostatní, máte jistě o čem, jak Vám jde abstinence, jak je Vám ve střízlivosti, nestyďte se, i když selžete, napijete se,.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8312
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Libo,mně je tu také dost-poslední dobou až moc.neřeším to,ty to také neřeš-sama si dokážeš představit jak je těm na druhé straně,co hledají pomoc,jak je pro ně důležitá každá odpověd´.A když se jich sejde víc od více lidí?Je to pro každého jen dobře.Může to pohnout mnohem rychleji s celým problémem.Jen piš-je to správné-a ty to víš!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8338
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Jenže to může někomu vadit, mrzí mě, že tolik lidí sem psalo a zmizeli, nevím proč.Nakukuje sem plno lidí, statečně přihlíží a mlčí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8340
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Víš jak pracuje strach.Nebo jsi zapomněla?Strach zjistit pravdu.Strach z pojmenovaného problému.Mít jistotu,protože bych musela něco dělat se svým problémem.Alkoholici podléhají pozezřívavosti,že je někdo špehuje,sleduje,slídí.Další strach z toho napsat v mylném domnění,že se to dozví všichni.Lidé kteří žijí s alkoholikem jsou na tom podobně.Vážím si lidí,kteří se dokážou poprat se svým strachem a napíšou.Byť ne pod svým jménem,ale pod přezdívkou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8350
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Mě to určitě nevadí, že píšete často Jano, Líbo. Vím že máte hodně zkušeností.
Vadí mi, že tu není stejně dost pochopení, co se týká závislosti ano, ale vyplývající životy a následky alkoholu jsou sprvu hned spíše zkritizovány. Nemůžu si pomoct.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/03/2012 22:05 Provedl: kacka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8354
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Nějak Tě nechápu, Kateřino.Jak to myslíš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8355
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 12 rok  
Katko.Pokud se nemýlím tak máš problém s alkoholem-pokud se nejedná o jinou Kateřinu.Sama víš,že alkohol je tvrdý zabiják všeho co by mělo být člověku svaté.Sama víš,že je nutno přijmout tvrdou realitu,které se hodně lidí brání,ale bez které se nemůže vystoupit z bludného kruhu pití-jsem alkoholik!Mazání medu kolem pusy,stejně jako lítostí nikomu nepomůžeš-zabředl by do sebelítosti a pil dál.Realita je často tvrdá,ale nutná.Jedná se o život-ne o bolavý zub.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11219
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 11 rok, 5 měsíce  
Liba napsal:
[quote]Už jsem také pochopila, že jde o jinou diskuzi, psala jsem tam, vůbec neuškodí!Jen je potřeba ji hlídat, protože hajzlíků typu Cidrych, nyní ten Dalibor"léčitel", je dost, ničí každou diskuzi, neví nic o tématech, jen machrují.A určitě každé dobré slovo, rada, někomu někde pomůže.Někdy si myslím, že je mě tu moc, píšu pořád, ale zase vím, jak rychlá odpověď může nakopnout, pomoc někomu kdesi ,a tak pište i ostatní, máte jistě o čem, jak Vám jde abstinence, jak je Vám ve střízlivosti, nestyďte se, i když selžete, napijete se,.......

Reakce JC smazána administrátorem. JC má dlouhodobě zakázaný přístup do AL, který ignoruje. Následuje blokace IP.
JC

Poslední úprava: 08/10/2012 20:27 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11221
Re: Co a čím je Asbťák CZ Před 11 rok, 5 měsíce  
Proč vy ji pořád napadáte ????
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter