Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: relaps
#10546
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Nelo, naprosto chápu, podařilo se mi o víkendu to samé, připadám si na dně a zároveň nevím, kde začít. Sama jsem to zkoušela a nějakou dobu to fungovalo, ale teď už to je zase špatný. Takhle mizerně mi nebylo ani nepamatuju. Přemýšlím, co dál...
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10547
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Leesa napsal:
Nelo, naprosto chápu, podařilo se mi o víkendu to samé, připadám si na dně a zároveň nevím, kde začít. Sama jsem to zkoušela a nějakou dobu to fungovalo, ale teď už to je zase špatný. Takhle mizerně mi nebylo ani nepamatuju. Přemýšlím, co dál...

To je mi lito ze v tom opet litate! Vim co prozivate a myslim ze urcite si nechte napsat Antabus a chodit bud na terapii nebo AA, me osobne i treba pomaha kazdy den treba jen par minut po ranu si udelat malou inventuru v sobe a rozpomenout si ze jsem alkoholicka, proc jsem a co proto delam aby alkohol v mem zivote nebyl, nebot ho nechci, jak mi je bez nej fajn a delam pokroky a kazdy den je pozehnani a uz to peklo ve svem zivote nechci..

Krasny den bez alkoholu vsem! Voda a caj je nejlepsi a strizliva svoboda je ZIVOTABUDIC
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10548
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Teď vše víš, časem polevíš, otupíš, začneš znovu laškovat s pitím, jen jednu skleničku, zadařilo se, tak dvě a je to tu znova.Bacha.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10549
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Můžu si za to sama, hrozně jsem to podcenila, chtěla jsem to zvládnout sama... Koukám po nějakých kontaktech na terapeuty, už to nechci nikdy zažít. Tip se zamyšlením po ránu je fajn, děkuju, člověk si bude muset nějak přeskládat postoje k životu a k sobě. Na AA se mi nějak nechce, bojím se, koho tam potkám, ale asi zajdu.
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10550
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
To vim, prosla jsem si tim nekolikrat, ale uz si verim ze to zvladnu, nechci dopadnout jako troska a znicit zivot sobe a svym blizkym, prehodnotila jsem svuj zivot o 180 stupnu a opravdu ten jed ve sklenici nebo v lahvi mi za to nestoji, beru to jako vyzvu zivota se s tim poprat tak se peru kazdy den! Jestli si pamatujete na film Rok dabla jak tam kresli tu krivku tak my vsichni jsme na te prave strane a jina cesta nez dolu nevede, ani jedna sklenicka, jinak jsme tam kde jsme byli, tohle uz vim a nehraju si pred sebou ze ne, a hlavne alkohol je unik a najit proc utikam, ta pricina a pak to lecit, to je ten zaklad a tohle ja ted delam na terapii, sam to clovek muze zvladnout ale ja radej pozadala o pomoc a jsem za to rada!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10551
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Ten ranni "flashback" mi fakt hodne pomaha..No ja na AA nebyla, neni to pro me, radej mam 1:1 na psychoterapii, ale kazdymu vyhovuje neco jinyho, taky mi pomaha sepsat si vyhody abstinence a mit to u sebe, koupila jsem si i "kamen zdravi", ktery odstranuje jedovate latky z krve a jater a nosim ho u sebe jako talisman, pravidelne piju ostropestrec a caje na jatra a beru Lipovitan a doporucuju si precist knizky od vyborneho pana Nespora - napr. Bažení (craving). Společný rys mnoha závislostí a jeho zvládání, vse je ke stazeni zdarma:
www.drnespor.eu/knizkycz.html
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 27/08/2012 11:22 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10552
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Přesně, hlavně najít ten důvod a nějak se z té pavučiny začít vymotávat. Připadám si nějak ztracená a hlavně tím nechci nijak ohrozit rodinu a okolí. Nechápu sama sebe...
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10553
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Leesa napsal:
Přesně, hlavně najít ten důvod a nějak se z té pavučiny začít vymotávat. Připadám si nějak ztracená a hlavně tím nechci nijak ohrozit rodinu a okolí. Nechápu sama sebe...

Duvodu a pricin muze byt spousta, hlavne nevim kolik ti je let, muze to byt letity problem a alkohol je jen skryty unik..chce to opravdu terapii a prijit na to jinak se z toho vlaku tezko vystupuje..ja vim me se to radi ale pisu jen ze sve zkusenosti a nerikam ze jsem z toho venku jen rikam ze to RESIM a UVEDOMILA jsem si a PRIZNALA problem.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10554
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Je mi přes třicet. Určitě to nechci zase začít zkoušet sama a dopadnout takhle, zároveň sbírám odvahu s tím někam zajít a zavolat ani nevím,kam to je nejlepší. Nikdy jsem to neřešila. Nějaký tip?
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10555
Re: relaps Před 11 rok, 7 měsíce  
Dobrý den,
nejdůležitější i ve vašem případě jsou 2 věci.Přiznat si alkoholismus sama sobě a následně se se svým problémem někomu svěřit.Pokud tohle uděláte,máte to nejhorší za sebou.
Mluvím ze své zkušenosti,hodně dlouho jsem se odhodlávala jít k lékařce.Styděla jsem se,ale dneska vím,že naprosto zbytečně.Šla jsem normálně ke své obvodní praktické lékařce a všechno jí řekla,jak je to s mým nehorázným pitím.Vzala to úplně normálně.Každý lékař bere alkoholismus jako jinou nemoc a i se tak k Vám podle toho chová(aspoň každý DOBRÝ lékař ano).Byla jsem ochotna udělat vše,co mi doporučí.Naštěstí jsme to zvládly spolu,bez jakýchkoliv jiných odborníků.Ale jednoduché to nebylo,zatím se však daří.Ve Vašem krásném věku je škoda každého dne s alkoholem.Mě je 63,udělala jsem to pozdě,ale přece.O to víc si střízlivého života vážím.
Nebudu dál psát romány a držím Vám palce!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter