Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Přestat a vydržet...
#8771
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Tak jsem zase tady...Je mi líp,nepiju.Netušila jsem,jak moc na mě zapůsobí příběhy lidiček se stejným problémem.Myslela jsem si,že jsem pijáckej originál,né nemoc,jen rozmar a chtíč.Proto ta nenávist sama k sobě.Mám nyní možnost vidět to trošku jinak,to je fakt dobrý.Děkuju všem,kdo se dokážete otevřít,moc tím pomáháte.
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8772
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Buď co nejvíc tady, piš, čti.Mysli na další kroky k uzdravení.Přestat pít nestačí, naučit se žít vedle alkoholu je nutné, těžké, jde to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8773
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Dobré jitro všem,děkuji za další podporu,Líbo já vím,jak moc je to těžký,mockrát jsem s pitím skončila,do toho jsem řešila i návykové léky.Díky Vám tady na foru a AA jsem onečně své pití beru a ona to je,jako nemoc.A já nechci být nemocná,to slovo nemám ráda,ne-mocný-ano jsem né mocná-bezbocná.Ale přijala jsem to jako výzvu.V noci jsem nemohla spát,měla jsem bolesti v celém těle až do křeče.Já už to nechci!!!Je to fakt děsný.
ewaLíbo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8775
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Bezmocní jsme všichni,jen si namlouváme jak jsme silný,jak musíme být silný,kolik toho musíme vydržet.Vím,že je ti ted´nelehko.Znám ty stavy.Věř, pokud uděláš všechno proto,aby jsi byla čistá-bez léků,bez alkoholu,bude líp a líp.Snaž se hodně pít nealko,na křeče si kup šumivé Magnesium v tabletkách a vit.B-forte.Pomůže to.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8776
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ahoj všichni,
tak stále se držím a docela to jde... ale čím déle nepiju tím více mám strach z toho, že se to pokazí. Jak radíte, že samotná vůle nestačí... poradíte mi kde jsou v Praze nějácí AA se kterými máte třeba zkušenost? Nebo kde jste se léčili vy? Hledala sem na netu, ale moc informací nenašla... Díky
D.D.
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8777
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ahoj,jsem na tom nyní úplně stejně jako Ty!Jsi z Prahy?Tam jsou AA v ulici Na poříčí,kousek od Bílé labutě.Vydržím abstinovat kdekoliv mimo domov.Tady bude asi zakopanej pes,člověk to v domácím prostředí nezvládá,alespon já ne.Pomůžem si?Ewa
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8778
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Všechny informace jsou na této stránce vlevo zcela nahoře pod kolonkou LÉČBA-jsou tam uvedeny seznamy Anonymních alkoholiků,odborní lékaři psychiatři i protialkoholní léčebny.Dr.Mlčoch má aktuální informace na této stránce.Mohu povrdit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8779
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
ewi,je už lépe?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8780
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Zdravím Tě Janičko,děkuji za optání,nenapila jsem se,držím se zuby nechty.Bolesti mám stále ale dá se to rozchodit,byla jsem se synem venku na zahradě a je to lepší.Jani fakt se to dá vydržet.Moc mi tady a touto formou pomáháš.Vitamíny ještě nemám,nedostanu se do města,manžel mi jej v pondělí koupí.Jak se máš ty Janičko?
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8781
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Fajn.Uvidíš,že bude lépe.Právě sleduju docela poprvé v televizi Hlas.Trošku my myšlenky utíkají do Beskyd,kde je tento víkend výroční setkání AA.Bývá to síla více jak 100 střízlivých alkoholiků je to výživné jak hrom a je tam senza.Mám to za humnama.Jsem z Ostravy.Jen se trápím 2týden se zánětem středního ucha.Mám ho oboustranný.Tři dna jsem byla totálně hluchá.Ještě ted´mne to trápí,ale už je líp.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter