Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Přestat a vydržet...
#8782
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Těšila jsem se,že se tam setkáme s Líbou.No nic tak příští rok.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8783
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ahoj Jani,děkuju.Mě je dnes ještě líp než včera,začínám i lépe spát,dnes v noci jsem neměla bolesti,což jsem už dlouho nezažila a hlava je klidná.Lidičky,nevím,něco se ve mě láme,zjistila jsem,že čím více o této NEMOCI vím a od doby kdy jsem tady na foru s Váma,tím se mi snad začíná alkohol nenápadně vzdalovat,nenápadně-vím,že to může kdykoliv bouchnout,tak budu stále studovat,mám modrou knížku,čtu jí už podruhé,v úterý se těším do AA.Jani,pokaždé když mě bolelo ucho-uši,léčila jsem to česnekem lokálně přiložený k uchu,léčila jsem tím vždy své děti,zánět vždy ustoupil do dvou dnů,někdy pomohl za den.Je ale nutné česnek dát do gázy aby nepopálil kůži,nechává se v celku,žádné drcení,jen seříznout na velikost,aby jsi to mohla vložit na kraj ucha.Pomáhá to.Přeju krásný den a ještě jednou díky.
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8784
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Jsem ráda,že je líp evi.Myslím,že už si začínáš přiznávat celou alkoholickou nemoc v její hrůzné podobě.A to je fajn.Jen ty to můžeš na sobě změnit ale bez poznání,bez vlastního přiznání si?By to nešlo.Je dobře,že tě AA oslovilo a že se tam těšíš.Hlavně u toho vydrž.Alkoholici jsou netrpěliví.Chtěli by všechno hned.udělala to s nimi závislost.panák hrk do sebe-a bylo po bolesti,po trápení.Ale v životě všechno tak rychle nejde.Děkuju za radu.Půjdu to vyzkoušet.Hezký den bez prášků,bez napití.Pa
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8785
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ano,je to tak.Chce to trpělivost.Děkuju Janičko.
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8786
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Právě jsem dorazila z Beskyd, bylo tam moc hezky, Jano, neumíráme, za chvilku je sjezd, však se uvidíme.Nabitá energií z alkoholiků, co nepijí, smějí se a jsou úžasní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8788
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ahoj všem na těchto stránkách,mám dnes radost, daří se mi osmí den plně abstinovat!Těším se na AA,je nás tam tak deset stálejch alkoholiků a všichni mi celý týden vyslovují neskutečnou podporu!!!Děkuji touto cestou všem členům AA,obrovsky tím pomáháte.Já jsem lidi střízlivá!Udělám maximum aby to tak už zůstalo.První dny bez alkoholu jsou příšerný,měla jsem pocit,že to několikrát nevydržím,ale včera jsem tročku více uklízela v domácnosti a ve své skříni jsem našla nedopitou lahev s vodkou,já se jendřív lekla,a pak jsem se naopak musela smát...Vodka podstrčená satanem-to mě napadlo!Hned jsem to mazala vylejt do dřezu,to jsem ještě nikdy neudělala,krásnej pocit.Budu bojovat dál,věřím.Vám všem,kdo ještě pochybujete,vydržte těch pár dní bez pití,já taky měla pocit,že to nevydržím a umřu...Jednou ano,ale ne jako upitá troska!
Mám Vás ráda,jsem s Vámi.
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8789
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Janičko zdravím,jak Ti je?Co Tvá bolavá ouška,je to lepší?Přeji krásný den.
ewa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8790
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Ewo, malé vítěství nad alkoholem už znáš, je to bezva, viď, síla , odvaha funguje, a bude jen lépe!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8791
Re: Přestat a vydržet... Před 12 rok  
Zdravím.Ten česnek opravdu zabral.Děkuji,je už mnohem lépe.No vidíš.Malé krůčky máš za sebou.Ted´už bude líp.Jen nezapomínat,na to,co to způsobilo(pití) a jak hnusné to bylo.Jsme koumáci a na to špatné rychle dokážeme zapomenout.A pak se nestačí jeden divit a je tady znova celej děs.Myslím,že v AA ti to nehrozí-pokud budeš důsledně chodit na každé setkání.Já to po letech podcenila a nestačila jsem se divit.Čert nikdy nespí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9186
Re: Přestat a vydržet... Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj všem...tak už to budou tři měsíce co nepiju...a je to skvělý!!! Zatím i bez cizí pomoci. Vždy když to ve mě začne hlodat (jedno pivo, to přece nic neni) vybavim si nějákej svůj opileckej exces (a že je z čeho vybírat) a chuť mě přejde... všem přeju pevnou vůli a rána bez kocoviny...
D.D.
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter