Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Tvoja motivacia ...
#12783
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Zdarec,
...????, jsem o něco starší než ty.
Kdysi jsem tady poměrně často psala taky...
Řešila jsem co dělat místo pití. O čem ten život je..?? Proč žít??
Nějakej smysl.. pekelně mě děsilo, že vůbec nevím co chci, nemám žádnej cíl, nic... Netušila jsem vůbec nic.
Všechno šlo do sraček...
Když jsem přestávala pít (byl to běh na dlouhou trať, než jsem se propracovala fakt k tomu, že nechci pít...) měla jsem strach co bude. Bála jsem se, že přijdu o svoje kalící kamarády. Děsila mě střízlivost... Ono se pak ukázalo, že oni tak moc nepijí a že většinu pitek jsem organizovala já // do té doby mi to nějak nedocházelo... //

Teď... nějaký ten pátek nepiju.
Dřív bych na to nepomyslela, ale.... mám se teď fajn.
Jasněže může být i líp ale... nepiju, nemám psycha... mám se fajn.
Potkávám se s těma kamarádama, se kterýma se znám od dětství, patří pro mě mezi nejbližší lidi který mám... Jde to být s nimi a nepít.
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12784
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Můj problém je asi to že neumím říct ne když mi alkohol nabídnou. Občas mi vadí, že piju a jindy mi to přijde v pohodě. Asi musím ještě trochu dospět. Přesně jak píšeš bojím se střízlivosti bojím se taky absťáku.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12786
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Jenže, jestli se dožiješ dospělosti, můžeš být už z alkoholu úplně mimo.Měla bys jít požádat o pomoc k rodičům!!!!!!!!Už nyní cítíš, že něco není v pořádku, přestaň pít, dokud ještě můžeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12788
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
I když to omezím nehodlám přestat pít úplně to se mi zdá zbytečný občas neuškodí. A už to omezuju až měsíc nepiju ráno, ale je mi z toho úplně na nic :-/ prostě hledám tu motivaci. Děkuji že jste mi chtěli pomoct.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12789
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Dřív....
Jsem poměrně často pila s kamarádama, pak i bez nich...
Oni do mě začali valit, ať tolik nepiju, nějak jim bylo dřív jasný, že jsem v .....
- já to nechápala.. a pak se všechno nějak stupňovalo až jsem je všechny začala nenávidět. Nepřipouštěla jsem si, že bych kdy mohla mít problém s chlastem... Nedovedla jsem si představit, že bych kdy přestala pít úplně.
Naše přátelství šlo do ....
Lidi na kterých mi nejvíc záleželo jsem přestala potkávat....
Nenáviděla jsem je, nenáviděla jsem sebe...
Tehdy jsem si ještě pořád myslela, že piju, protože chci... nebo protože mě to baví.. že se mi líbí ten stav.
Litovala jsem se, jak jsem o všechny na kterých mi záleželo přišla.
Bylo mi zle... s chlastem i bez něj. Nevěděla jsem jestli mi je hůř když nepiju a myslím na chlast.. nebo když jsem byla opilá a stejně pořád myslela na chlast.
Nevěděla jsem jak dál...
Začalo mi docházet, že nejsem svým pánem jak jsem si pořád naivně myslela... Musela jsem pít... potřebovala jsem pít.
Dál jsem se litovala a nenáviděla všechno a všechny...

A pak... jednoho krásnýho večera, kdy jsem se ožrala a opětovně sebelitovala... mi došlo, že přece pořád můžu ještě něco udělat. Můžu něco změnit.. Můžu ty přátelé zase potkávat. Můžu se snažit napravit spoustu věcí..
Moje motivace přestat pít byla v tom, že jsem chtěla získat zpět svoje přátele...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12810
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Myslíte, že se to dá jen omezit. Nechce se mi končit s pítím napořád :-/ . Třeba pít jen o víkendy samozřejmě ne tak abych se úplně ožrala.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12812
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
vis co zkus to-co sama neprozijes na vlastni kuzi,stejne neuveris.Mozna nejsi alkoholik,ale jestli ano,casem selzou veskera tva predsevzeti-pit jen o vikendu,pit jen 3 drinky,neopit se apod......Pokud jsi alkoholik ,prosim snaz se to zastavit vcas,uz to neni jen ostuda nebo vycitky ostatnich-uz Ti tu jde o zivot!!!vse nej Ti preje Marky
Marky

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12815
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj, necetl jsem celi vlakno. 4 farfalle, me motivuje (abstinuju ted, jen par mesicu) ale kazdej den je takovej lepsi, hlavne bez depresi, kdyz jsem pil, casto jsem byval psychicky na dne. Trpel sem kolisanim nalady, z nuly na vrazdu behem vteriny.
Nekdy jsem myslel i na sebevrazdu, a neumel se vzivat do pocitu mojich blizkych.. Uz ted po par kratkych mesicich, je tohle vsechno o stopro lepsi.. Nerikam ze sem Happy a vsechny problemy a dluhy (kdyz piju casto hraju) sou vyreseny.. NENE, jen se je ted snazim v ramci moznosti resit.. Mam stesti, i kdyz sem ve svy nemoci strasne hluboko, ze jsem si udrzel dobrou praci, a da se stim jeste neco delat.. Mam svatyho sefa, kterej mi toho hodne vytrpel, a nekolikrat sem snim musel o svym problemu otevrene mluvit, kdyz sem neprisel nekdy dva i tri dny do prace.
A to me ted motivuje, kdyz si uvedomuju ze mam porad cenu, vsichni mi nejdou jen po krku, ze vzdycky je moznost zit zdraveji.Trebaze nebude vsechno ruzovy, kazdy den se da zacit nanovo!


EDIT: ty vole, ja si nevsim ze je to prez pul roku stary.. hehe
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/01/2013 20:57 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12816
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
zatím nepiju tejden, ale furt myslím na alkohol. Citím že to není ono když jsem střízlivá.:-/
Když jsem zkoušela přestávat minule tak jsem měla takový malý halucinace myslíte že to je hodně špatně?
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12818
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Jednoduše? Jo...

S ohledem na věk, je potřeba to okamžitě řešit, protože si zaděláváš na zdravotní problémy na celý život a to, že toho budeš za několik let litovat, ti už nepomůže. Přestaň prosím podceňovat, co se děje, je mi to líto, jak jsem to pročetla. Absolutně nechápu, že to na tobě nikdo nepozná?
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter