Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Tvoja motivacia ...
#12819
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
??? nemáš ve svém okolí nějakého dospělého člověka, kterému bys mohla říct své bolesti, starosti s pitím?Učitelku, lékaře, tetu.....myslíš, že by mamku nechápala?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12823
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Nechci to nikomu říkat, protože by to došlo k rodičům a oni by to nepochopili. Budu přestávat pomalu a sama.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12824
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Kočko, špatně, sama to nezvládneš, moc bych Ti to přála, věř.Zajdi na nejbližší skupinu AA,tam Ti pomohou,je to anonymní, a bývalo tu i společenství pro mladé alkoholiky, zjistím, jestli jsou ještě.Určitě Ti áčka pomůžou, jsi moc sama, potřebuješ sílu, zázemí, tam to najdeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12828
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Děkuji, že mi chcete pomoct, ale zvládnu to sama . Moc si vážím vaší pomoci. Bude to dobrý
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12830
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
???
rada by som verila ze zvladnes
ale pre istotu by si mala spravit to co ti tu odporucaju - zverit sa blizkej osobe s problemom, zajst na AA
nevies do akeho obrovskeho problemu sa rutis
a este jedno, nepodcenuj svojich rodicov a zdover sa im, mozno budes sama prekvapena ako ta dokazu pochopit a pomoct ti viac ako si myslis
v kazdom pripade daj vediet ako sa ti dari
milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12870
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Zatím se mi daří docela dobře nepiju 14 dní. Občas se mi docela dost klepou ruce, také občas vidím co není pravda. Nevíte kdy to odezní?
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12871
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
To je u každého jiné, každý jsem pil jinak dlouho, jsme jiní, ale vydrž, za pár dní už bude lépe, a vydrž nepít, budeš se sama divit jak je najednou hezky na světě, co máš zájmů, zábavy a hlavně bez alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12878
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
Včera jsem si dala pouze jen jedno pivo. A tak to chci i na dále pít jen s mírou snad se mi to povede
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12884
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 3 měsíce  
??? ozvi se na společenství-Mladí a střízliví-Michaela 724 740 506
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12942
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 2 měsíce  
Dobrý večer, nejdříve se chci omluvit, že jsem se neozvala na číslo které jste mi doporučila. Zdá se mi že jsem na tom dost dobře piju jen o víkend a to max. 2 piva. Jinak obstinuju.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter