Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Tvoja motivacia ...
#12943
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 2 měsíce  
Proč nezkusíš partu mladých?Jinou?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12974
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Nepotřebuju nic zkoušet když abstinuju
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12993
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Právě jsem se vrátila z léčebny.Léčbu jsem ukončila předčasně.Donutily mne k tomu finanční problémy rodiny.Přišli bychom o bydlení.Rozhodla jsem se požádat o skupinové doléčení pro závislé přes Modrý kříž.Jsem jištěná i Antabusem ale i podporou přátel z AA.???tobě jsem chtěla bylo tam spousta mladých děvčat už s rozvinutou závislostí-alkohol,drogy,léky gamblerství.Většinou se jednalo o zdvojenou závislost jak na alkoholu,tak na drogách.Drogy a gamblerství.Stejně jako rozvinuté závislosti na alkoholu.Jsi adolescent-drogy,alkohol velice rychle v tomto věku zasáhnou mozkové centrum.Závislost se rozvine velice rychle v tomto věku.Tak jak se k závislosti propracují dospělí jedinci celé roky.Pokud je,či byl někdo v rodině závislý na čemkoliv indispozice jsou veliké.Popřemýšlej o tom.Máš před sebou celý život.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12995
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Vitej zpet Jani!
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12998
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Mirku,děkuju za přivítání.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13001
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Dobrý vecer,
Dnes jsem rozsiril Vase řady, chtel bych se zeptat kdy asi dorazi abstinencni priznaky a jak je nejlepe zvladat chci se lecit ambulatne protoze si nemuzu dovolit odejit z prace Zatim jsem to vydrzel dva dny do ambulance jsem objednan az pristi tyden ale chtel bych to do te doby zvladnout at mam nejaky naskok
Dekuji
grulda
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13002
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Dekuji za pomoct ale ted abstinuju takze ji nepotrobuju
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13003
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Gruldo, absťáky má každý jiné, protože nepijeme stejně, nejsme stejní.Kdyby přišly, vydrž, nenapij se, však ony odezní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13006
Re: Tvoja motivacia ... Před 11 rok, 1 měsíc  
Já jsem třeba pila spoustu let a vypila jsem toho opravdu hodně...ale absťáky jsem měla jen takové ty bezprostředně další den po pití, takové asi spíš těžké kocoviny s absťákovými příznaky(zvracení, bolest hlavy, napětí po celém těle, tupá hlava), ale odeznělo to hned s kocovinou, takže za 1 den....pak už žádné absťáky nepřílšy, jako bych nikdy nepila....teď nepiju něco přes 2 měsíce a opravdu žádné špatné stavy za tu dobu nepřišly

nastoupila jsem v pátek do nové práce, mám v kanceláři malý sklad, ke kterému mám klíče jen já a je tam několik láhví vína a tvrdého alkoholu(i takové ty malé lahvičky do minibaru), bála jsem se, že mě to bude rozptýlovat, ale snad to bude ok...je to vlastně první taková pořádná zkouška, protože doma mám suchou domácnost a do společnosti nechodím, takže s alkoholem volně dostupným jsem doposud nepřišla do styku. Ale věřím si, zatím mě ani na pikosekundu nenapadlo, že bych si mohla dát.Možná ten alkohol z toho skladu nechám odnést, ale nevím jak to zdůvodnit. Že jsem alkoholik říkat pochopitelně nechci, tak možná ten alkohol jen strčím do krabice a dám do regálu úplně nahoru...abych ho neměla ani vizuálně na očích
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter