Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: kvartální alkoholismus
*
#23096
Re: kvartální alkoholismus Před 9 rok, 5 měsíce  
buď se půjdeš léčit hned a možná skončíš s podnikáním, nebo za Tebe to Tvé podnikání ukončí finální delirium tremens. Všechno má svůj čas i pořadí
SweetrPeetr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28575
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 11 měsíce  
Dobrý den , možná , že už na Vaší otevřenou diskuzi nezabloudíte , možná , že ano . Můj přítel má podobný problém a já od něj chci po každém jeho popití , které je , jak píšete 1 x za 3-4 měsíce odejít. V ty dny ho nenávidím a vše se pokazí , ale když pak vidím , že ho to mrzí , zase to hodím za hlavu . Vím , že to není správné , ale jinak je to dobrý člověk . Jsme staršího věku , děti v tomto opravdu nevychovávám , trpím tím je já . A tak si vždycky řeknu , dobře ti tak a zase zůstanu .
Je to strašné , on sám taky neví , co se s ním děje a pak je z toho nešťastný . Přeji Vám hodně sil , abyste to zvládl , na případnou odpověď se těším , ale už asi nepřijde .
Zdena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28729
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 10 měsíce  
Zdeno, váš přítel je asi kvartální alkoholik, měl by hledat pomoc u odborníků, termíny jeho popíjení se budou zkracovat, a zhoršovat!Těšíte se na takový život?.Pomožte mu zastavit jeho pití, dokud je čas, může jít anonymně na Anonymní Alkoholiky, nebo k psychiatrovi,na AA vám řeknou různé možnosti léčení ve vašem kraji, bydlišti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30730
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Já se vidímm a bohužel mě to štve.Jak všem sobě ubližuju.Rok funguju a zvládám v léčebně mě měly 3)))a pak začnu mít deprese a přitom beru andtidepresíva,léčbna tě nevyléčí ale dá ti něcoPoslouchal,hltala, ono to přijde jako by nic.A pak piju vodku,ležím,neberu tel.strašný.Nafoukly břicho,Chodím do skupiny,pomáhá to Jo,ale je to v ty hlavě a dokud si to uvnitř člověk nesrovná,tak to zase udělá,ale já už nechci)))))) Jana
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30741
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Nemusí tě to štvát, když už nechceš, je to škoda, zapomněla jsi už asi, co ta střízlivost přináší,zkus se na ten alkohol naštvat, nenech ze sebe dělat poskoka chlastu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30743
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Popravdě nechàpu jak může být tzv. kvartální alkoholik závislým na alkoholu...když ho nepotřebuje denně.....ledaže denně pije a jednou za čas do mrtva......to snad.....ale když vydrží čtvrt roku abstinovat.....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30746
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Milý Ede, dokud jsem to nezažila na vlastní kůži, taky mi to připadalo podivné. Půl roku sucho, pak pár piv a pak fakt smršť. Naštěstí jsem z toho pár let venku.
Ale kvartální chlastolismus opravnu existuje a je MOC záludný . Lidi ho snadno zlehčujou a zaměňujou za občasné vylítí se nebo tzv. reset. Je v tom rozdíl.
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30747
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Ede, kvartalny alkoholizmus je prave v tomto velmi zakerny, ze medzi obdobiami chlastania, clovek abstinuje. Tym sa skludni a je presvedceny tom, ze alkoholikom byt nemoze, ved predsa dokaze tolko dni a tyzdnov byt bez alkoholu. Ja som napr. ani nevedela, ze nejaky kvartalny alkoholizmus existuje a bola som presvedcena, ze teda ked dokazem tak dlho nepit, tak alkoholikom urcite nie som...
Lenze ono to bolo stale horsie. Akonahle som zacala pit, tak sa to nedalo nijako zastavit a ku koncu to boli uz niekolkodnove tahy a zacalo mi to ist uplne na psychiku, pychicky aj fyzicky som bola na tom uz velmi zle. Ta abstinencia medzi tahmi nepomahala, telo sa nestihalo zregenerovat. A ked to kvartal vcas nezastavi, tak vo vacsine pripadov potom pride k tomu, ze na konci uz tiez pije denne, tak ako Liba. A pri tom co sme my kvartali zvyknuti vypit za mnozstva, tak to denne pitie je potom naozaj uz velmi brutalna jazda s velmi rychlym koncom.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30748
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Jo, jo.Pila jsem, opila se,jednou za tři měsíce, tak normálně!Když jsem se ale napila, nedokázala jsem se odtrhnout od chlastu.V lednici alkohol mně nic neříkal.Nezajímal mně.Intervaly se zkracovaly, pak najednou šup, a pila jsem nonstop.Peklo.Znám lidi, co popíjí denně, přesto alkoholici nejsou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30751
Re: kvartální alkoholismus Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:...Znám lidi, co popíjí denně, přesto alkoholici nejsou.

Jj, hladinkári (spravidla popíjači vín).

On - resveratrol (vo víne), pomáha a uzdravuje ale alkohol ho svojou návykovosťou úplne diskvalifikuje.

(Ja popíjam čerstvú šťavu z hrozna; drahá ale mňam - namiesto sirupu do minerálky.)

(Francúzi, Taliani, Španieli ale aj juh Slovenska, Moravy atď. ... bývajú hladinkári.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter