Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#14749
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Hezký večer, Davide, to,co popisujete,je nejspíše bažení, chuť se napít, prostě tělo nezapomnělo a pamatuje si ty chvíle, kdy bylo dopováno alkoholem. není nutné, abyste měl problémy, prostě já jsem zrecidivovala i z radosti, že se mi daří, prostě taková třešinka na dortu.V tomto bych Vás odkázala na Deníček zápisníček dr. Karla Nešpora, který do něj denně příspívá a je velmi zajímavý. Jsou zde relaxační techniky, odkazy na knihy, každé ráno před odchodem do práce jej otvírám, stejně tak jako toto forum.A živé sny o pití alkoholu, které při abstinenci jsou hrůzostrašné, jsou vlastně suchá recidiva. Nejsou na škodu.Zkuste se poradit s odborníkem na AT. Hodně úspěchů
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14782
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Dekuju za odpoved Moniko opravdu stim chci neco delat protoze me to nici jak osobni život tak společenský kdybych mohl pozadat o e-mail nebo o nejaky kontakt .na vás určitě bych se ozval dekuji
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14845
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj davide.
Monika správně napsala svoji zkušenost s tím, že to co nyní prožíváš může a pravděpodobně má vztah k minulosti a pocitu viny hluboko v podvědomí.
Přestat pít nestačí, protože se tím nic nemění. Alkoholismus je nemoc emocí a to jsou právě STRACH,POCIT VINY,SEBELÍTOST,HNĚV.
Tyto emoce vyvolávají stav neklidu,nespokojenosti a popudlivosti a jediným anestetikem je alkohol.
Nutná je proto celková duševní očista. Je obsažena ve dvanáctikrokovém programu AA. Budeš-li chtít, můžu ti být nápomocný.
Standa, uzdravený alkoholik s úsměvem...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14895
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Stando chtel bych se zeptat co ten program aa obsahuje jestli je moznost nejakeho kontaktu na vas nebo popripade e-mailu jak ste psal o tech pocitech tak za ten rok a pul co nepiju tak vsemi sem si prosel ale vzdy to bylo velmi narocne to ustat a bojim se ze bez pomoci by se me to pokazde nemuselo podarit
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14896
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj davide.
Program AA se skládá ze tří hlavních částí.
1)Problém-Uvědomili jsme si, že jsme bezmocní nad alkoholem.
Každý alkoholik má vědět, v čem je problém.
2)Řešení- Našli jsme společné řešení. Dospěli jsme k víře, že síla větší než jsme my sami, nám navrátí naše duševní zdraví.
3)Akce- praktické kroky nezbytné k trvalému uzdravení z alkoholismu.
Program AA má celkem 12.kroků. Je to návod. Používájí ho i narkomani, gambleři, citově závislí, lidé se stravovacími problémi a mnoho dalších.
Na stránkách Anonymní Alkoholici najdeš mnoho dalších informací.
Rád tě budu provázet tímto programem. Je však nezbytný alespoň Skype(standa_t.), když není možné osobní setkání, hlavně ohledně první části.
Je to tvoje rozhodnutí a já ho respektuji.
Standa
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14903
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Davide, také můžeš navštívit kteroukoliv skupinu AA v celé republice, nemusíš mluvit, jen poslouchat, a trochu ta áčka omrknout.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15003
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 7 měsíce  
Dobry den ja bych rad navstivil AA ale ja nebyl na leceni byl se na detoxu tak hledam jinou alternativu protoze do AA bych chodit nemohl jestli sem se spravne informoval tak tam smeji pouze ty co byli na leceni a to ja nebyl tak hledam jine moznosti
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15004
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj davide. Ta informace není správná. Na AA muže přijít kdokoli. Nebyl jsem v léčebně a 4 roky nepiju díky společenství a programu uzdravení AA. Můj mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15008
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 7 měsíce  
Potvrzuji Standova slova.Právě hodně alkoholiků se vyhnulo léčebně, pomohli jim áčka.Jenže-chce to zajít víckrát, nedělat závěry hned po první návštěvě, mně pomáhají pořád, nepodceňuji alkohol ani po 9 letech střízlivosti.Takové info ti dal hlupák, který neví nic o AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15009
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 7 měsíce  
Také se můžete přihlásit na AA diskuzi, Triezvy priestor.Je tam hodně příspěvků nás, alkoholiků, určitě vám to něco dá, nemusíte přispívat, jen číst.Je to pro Slováky i Čechy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter