Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#23796
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Já mám ten průser, že cca. za 3 dny bez chlastu ráno nevypiju ani kafe...protože hned bliju..Jediné co jde, nacpat do sebe násilim pivo a jít do hospody.Do hodiny je mi ok.Jenže takto se fungovat prostě nedá.V práci je to v prdeli, radši už mám 4 dny vypnutej mobil, nevim, co bych jim řekl..Nevim, co s tim..zřejmě detox někde v Praze.Zase když nemám hladinku, bojim se jít ven mezi lidi, dokonce i k lékařce prodloužit neschopenku, měl jsem zlomenou ruku..co jí mám říct, nebo co mám říct v práci, že jsem v prdeli, když se nenapiju cca. 3 dny?Pak už jde vše stranou a jdu na to pivo at se děje co se děje
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23797
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Mišo,
sám si v sebe upevňuješ *psychický blok = pivo ako štartér* (do ďalšieho pitia). Zaujmi postoj k svojej závislosti!
Buď chlap - nastav si zrkadlo a mazaj k psychiatrovi. Rozhrešenie vo forme detoxu je len logický záver k Tvojmu experimentu proti životu.


Chceš aj naďalej klamať sám-seba alebo sa konečne zotaviť?

Triezvenie je príjemná nadstavba...Vyskúšaj!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23798
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Michale,
kafe nalačno, myslím když je Ti moc zle po chlastu je na žaludek záhul. Vím jak Ti je. Zkus čaj, bylinkovej. Vydrž. Máš i silné bušení srdce? Zkus si napustit vanu, ne moc teplou vodu. Uvolni se, zklidni se. Zkus na to jít pomalu.
Zřejmě pokud to nezvládneš, tak budeš muset jít k doktorce. ne na pivo. Nevzdávej to, je to začarovaný kruh. Musíš z toho vystoupit, jinak Tě to semele, ale to víš. Piš sem. Já si pamatuji první dny, jak bych skočila po vínu, jak jsem přemýšlela jenom nato jak se doplazit do obchodu pro víno a zapít ten hnusný pocit-třes, žaludek vše. Taky první kafe a už jsem se potila a přemýšlela kam jít pro chlast. Děsný pot, nateklá, třes, bušení srdce. Jednou to musíš zlomit! Jinak to zlomí Tebe! Přijdeš i o práci a o vše, už nebudeš mát pak ani zaco pít..
Zkus to, nedej se. První dny jsem se třepala jak ratlík, dokonce když jsem zapla pc, tak se mi klepala ruka na myši, natáhlo mně a už jsem neměla ani co blít...
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23799
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Píšeš, že když nemáš hladinku, tak nemůžeš ani mezi lidi. To mám taky.
Naučila jsem se je nevnímat, jako kdyby to byl jenom komparz. Jsem si pořád opakovala, jsou to smrtelníci jako Ty, jejich hodně, vnímej jenom ty , které doopravdy vnímat musíš. Jinak jedných uchem dnu , druhým ven. Jinak bych taky nevyšla, protože jsem více uzavřená a právě ten chlast to vždycky odblokoval, ale bral si zato velkou provizi... Takže musí být jiná cesta a nejsem povina přijmout každého a bavit se s každým, ale vybírám si. Uvidíš to půjde! Nedej se! Nepij. Až Ti bude lépe, zajdi si na krytý bazén, plavání je užasný, bude ti pak už jenom lépe a lépe. Vydrž!!
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23806
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Stopka vycitkami svedomia sa netrap. Stalo sa a uz sa neodstane. Ja vzdy, ked si spomeniem na to co vsteko som povyvadzala, tak odrazu ma zahrnie velky pocit stastia a ulavy, ze uz sa nemusim bat, ze by tych hanb pribudalo a ze mozem vstavat kludna bez toho, aby som sa obavala, co vsetko som zas povyvadzala. Vychutnavam si pritomnost a tesim sa na buducnost. Minulost beriem ako svoju sucast, ktora ma formovala a aj negativne skusenosti su skusenosti. Takze nelutujem ani tie roky s alkoholom. Dolezite je, ze som to dokazala este pomerne vcas zastavit a ty taktiez. Takze bud pravom na seba hrda.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23815
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 9 rok, 3 měsíce  
Kira,
děkuji za podporu, moc mi to pomáha. Snažím se přijmout fakt, že minulost nezměním a tady ta podpora mně v tom hodně posouvá vpřed. Každý den je čistější a jasnější. Z minulosti po tady těch radách začínám čerpat více upozornění a fakt, že já s alkoholem neumím zacházet a ani se to nikdy nenaučím a ani to nepotřebuji a pomalu se přestávám deptat vinou co bylo a začínám to přijímat jako minulost k poučení, ne k deptání. Jde to pomalu, ale jde to. Nesmím to uspěchat, musím si to procítit, abych si to zapamatovala, že tam už nechci.
Přeji krásné dny
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29076
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 8 rok, 10 měsíce  
EHM... ADMINISTRATOR NEFUNGUJE???

já nespamuju, chce to machry na pc co s těma ip udělaj pořádek
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57370
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 4 rok, 4 měsíce  
Ahoj, nevím, asi to nepatří úplně do tohoto postu, ale je možné někde začít aktivně pomáhat například mladým lidem na alkoholu? Díky.
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter