Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#319
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Ja se osypavam,jen slysim Buh.Taky se tam nemodlim,posloucham.
Mel jsem s tim velky problem,nez jsem pochopil,ze za tim slovem si muzes predstavit cokoli-skupinu,rodinu,nejakou vyssi silu,ufony,proste cokoliv,co ti pomaha v Tvem boji.Beru si z toho jen to,co vyhovuje a pomaha me a to ostatni si poslechnu,respektuji to,ale dal to nerozebiram,nepremyslim nad tim.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#320
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
podle toho co píšeš, tak ty tam pořád chodíš? Já když tam chodila, tak se mi tam líbilo, patřila jsem najednou NĚKAM.a ne jenom na balkon s cigárem a lahví - doma nekouřim a když piju, tak kouřim jak zběsilá - když sebedestrukce, tak přece pořádná. Pak jsem odjela na měsíc mimo republiku a tam jsem to ještě chvíli udržovala, myslím, nepití, ale pak se to zase zvrhlo....nejhorší u mě je, že nemám kocoviny, vůbec. No, nic. Samozřejmě jsem zase nikam nezašla - myslím pomoc v AT, ale co chodim sem na tento web, tak se s chlastem celkem držim. Možná bychom tady mohli taky udělat takový koutek, kam budou moc smět psát lidi, kteří třeba 24 hodin nekalili. ahoj
alkajda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#321
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Chodim tam porad,i kdyz nyni nemam problem,tak si musim pripominat,pozor,bud ve strehu.A zaroven to beru i tak,ze muj priklad muze pomoci druhym,kteri zacinaji.Po 20 letech piti jsem prestal,sam,jen s pomoci AA,bez prasku a doktoru.Ano,jsou to jenom 4roky,co nepiji,v zadnem pripade se neprecenuji,protoze vim,ze ta hrana je setsakra ostra a k uklouznuti staci moc malo.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#322
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
tak to seš dobrej, já mám jednoho kámoše, byl na dvouměsíční odvykací kůře u Apolináře a v hlavě se mu to fakt úplně změnilo a vůbec nepije a vim, že ani nikdy nebude. Já asi ještě pořádně nechci, nebo co, vůbec to nechápu....držim palce!!
alkjda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#323
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Ja to predtim zkousel taky xkrat,ale asi to nebylo mysleno vazne.Ja bral AA jako posledni pokus pred lecebnou.Proste kdyby to nevyslo,tak nastup na leceni,i kdyz by to pro me znamenalo okamzity konec v praci.Ale tentokrat mi to udelalo v hlave cvak a najednou to slo a zatin jde.
Ale ani lecebna,ani ambulantni leceni,ani AA ti nepomuze,pokud opravdu sama nechces i s tim,ze to za tebe nikdo neodtrpi.Ale strizlivost stoji za to,vidim veci,ktere jsem drive nevidel a ziju tak,jak jsem predtim nemohl zit,protoze ten chlast byl silnejsi.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#324
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
hm, to já vim, všichni kolem to říkaj, co z toho vybruslili.Nebudu tady o sobě psát, že jsem líná, slabá, blbá sračka...to víte/me všichni. Vlastně nevim,co psát. Je to smutnej příběh, ta moje zabedněnost. Ten debilní alkoholismus.MUJ.pa
alkajda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#325
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Hlavu vzhuru,ono to jednou vyjde,jen to nevzdavat a nebat se,vyhledat pomoc.Na jednoho je toho moc.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#326
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
díky moc, že si mi to napsal tak, jak si to napsal.
alkajda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#338
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Alkajdo, je dobře, že sem chodíš a píšeš, jenom jsem nenašla, jestli už ses někam objednala? Už jsi byla u vás v AT ambulanci? Nebo jsem přehlédla, kde jsi o tom psala?
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#448
Re: Jak to v AA chodí? Před 14 rok, 2 měsíce  
Ptala jsem se své psychoterapeutky na pravidla a fungování AA. Musím dát trochu za pravdu Alkajdě, jde prý o to příjmout přesvědčení, že od problému - třeba pití mě pomůže vyšší moc. Nevím jestli jsem to napsala úplně přesně, ale tak jsem to pochopila. Pokud někdo AA navštěvuje a pomáhá mu to, je to jen a jenom dobře. Držím vám pěstičky.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter