Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#8659
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Popenečku, choď tam co nejčastěji, aspoń ze začátku, jsem ráda žee se Ti tam líbilo, až začneš mluvit na mítinku, opět poskočíš dál...pak už budeš chodit rád, poznáš víc svou nemoc, jak na ni!!, a je to.Honzu pozdrav ode mě.Asi ho uvidím za 14 dní v Beskydech.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8660
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
No vidíš.Ani trochu to nebolelo.Jen kdyby ten našeptavač strach nebyl.Máš super manželku,že tě podpořila.Važ si toho!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8702
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
ahoj a odkud si?
joanna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8705
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Veškeré informace a kontakty jsou na těchto stránkách pod hlavičkou LÉČBA.Jsou tam aktuální kontakty na AA-i s místem a adresou konání.Stejně jako špičkoví odborníci psychiatři pro závislost,stejně jako alkoholické léčebny v České republice.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8707
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Tak máme dnes zase další Velikonoce a smršť přímo alkoholovou.Musím přiznat že v tuto dobu před rokem jsem byl už pěkně nalitej jako pupenec.Motal jsem se po bytě a vrážel do všeho.Křičel jsem na rodinu hody hody doprovody.... a chtěl jsem ještě koledovat po celém domě.To se mi ale nikdy nepodařilo protože se mi najednou stratili klíče od zamknutého bytu.A tak jsem vychlastal všechno a pak jsem si lehnul v obyváku na koberec a usnul.Spal jsem asi tři hodiny. Potom jsem vstal a nanovo až do večera.
Dnes je to jiné nechlastám asi 16 dní.Je mi fajn hlava mě nebolí žena si řekla sama o pomlásku(protože se neodvažuji po těch letech o něco takového sám).Jedeme s celou rodinou do Nymburka za mámou a ségrou na pomlásku.Až přijedeme tak poreferuji.Zatím Vám Všem přeji Veselé čisté Velikonoce.Váš pupenec. Paní Líbo Honzík Vás pozdravuje.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8710
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Pupenci, díky za hezké zprávy.Vidíš, jakou máme radost všichni s Tebou?Začínáš být svobodný, dochází Ti to?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8722
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Já Vás zdravím pani Líbo.Zda si to uvědomuji či ne to nechám asi na později.Já si to totiž užívám.Je mi fajn a zatím mi ten alkohol vůbec nechybí.Jeli jsme za mámou a ségrou do Nymburka a byla tam bezva sranda.Ségra se mě ptala co že dělám že jsem nějaký jiný.Prý jakobych o deset let omládl.Řekl jsem ji že jsem se oholil a vykoupal.Vzala to se smíchem a že bych to měl dělat častěji.Potom přijel švára se synovcem,Kteří přijeli z Helfštýna.Když byli všichni po hromadě tak jsem jim všem sdělil že chodím do AA-ček.musel jsem jim vysvětlovatco to je a jak to tam chodí.No co Vám budu povídat otázek bylo plno a jídla taky.Bezva Velikonoce.Když jsme se vraceli autem domů tak nás stavěli a foukalo se.Poprvé jsme všichni byli v klidu a dokonce jsme se s policajty zasmáli.Přijeli jsme před chvílí a teď se ještě jdeme s mladým učit taže zase někdy AHOJ váš Pupenec.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8729
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Ta střízlivost Ti dala sílu, radost!Je to znát!Ale na AA choď co nejčastěji, bacha, nepodceňuj alkohol.Číhá!!!!Naučíš se tam, jak žít vedle chlastu v klidu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8795
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
tak jsem v sobotu symbolicky a pracovně oslavil mé měsíční nepití. A pak to začalo... . Moje paní dostala křeče do oblasti břicha a jeli jsme na pohotovost.Začalo to ve třičtvrtě na devět večer.jeli jsme do Nymburka a tam nás poslali do špitálu.Byli jsme tam až do rána a pak nás poslali domů.Ale to až jsem udělal cambus a začal řvát na všechny strany jinak by ji tam nechali snad .... .Přišel "Pan Doktor".oleželej a smrděl.povídá mi že prý tu nejsme samy a že kdeci cosi.Tak jsem ho probudil s tím že nevypadá na to že by až do této doby pracoval. Snad pracoval na nějaké sestře.Chci jenom říci že Nymburský špitál je ten nejhorší co jsem kdy zažil.Odešli jsme až v neděli ve čtvrt na deset ráno.Ještě že jsme jeli autem.Do mé ženy po vyšetření a po hledání příslušných tzv.odborníků dali dvě injekce a byla propuštěna do domácího léčení.Spala pak až do dalšího dne do odpoledne.Řekli jí že má celý den mít dietu a hořký čaj.Tak jsem ji uvařil sladký čaj a uvařil česnečku kterou zhltla ůplně celou.Potom volal trenér od staršího kluka a rozčiloval se že kde je. Protože měl jet na zápas.Zavolal jsem mu co se stalo a uznal to.Kluci prohráli ale Lukášovi to nikdo nemá za zlé.Akorát hospodář ale z toho si nikdo nic nedělá.Na chlast jsem neměl ani pomyšlení a dodnes i když je moje žena na šichtě taky. Paní Líbo jdu do práce na noční a potřebuju si trochu odfrknout v podobě spaní. Tak zase někdy Váš Pupenec.LIDI UŽIVEJTE SI JARA AŤ JE JAK´KOLIV ŠKAREDÉ.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8796
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Och Ty kluku pupencová, těšíš mě, děláš radost. díky , a tykej mě, jsme přeci áčkaři , né?Zase napiš.Mluvila jsem s Honzu, v Beskydech, chválil Tě!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter