Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#8907
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 11 měsíce  
Pred týdnem jsme si koupili moc hezkou a hlavne drahou hračku.Stála nás skoro 120000,Kč. Říkáme mu zlaťák.Žena je moc ráda a můj neslyšící klučina ještě víc.Kdyby ta popelnice byla o 100 m dále tak by chtěl jezdit se smetím v tom autě.Jenže já mám asi ten abs´ták nechci jít si koupit ani nealko protože budu venku a tam...? nevím co s tím mám za sebou dva měsíce nechlastání a dal bych si pořádně !!!!! Zatím čekám a potřebuji pomoc!! Ozve se někdo kdo stím má větší skušenosti? Prosím Pomožte Bědnému Puprncovi. Vím že nejsem sám. píšu spisovně pravě proto abych se nazvedl a nešel chlastat. Prosím pomozte. PUPENEC.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8908
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 11 měsíce  
Ode dneška jsem Standa. Ne Pupenec. Všem se omlouvám. díky Všem co to myslí se mnou dobře. Pupenec.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8910
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 11 měsíce  
jestli mohu k tomuto tématu něco říci,AA-čka nejsou v žádném případě žádná sekta či uskupení lidí kteří jsou uzamknutí vůči okolí. Jsou to lidé kteří mají stejný problém a chtějí ho podle svých možností a svých schopností řešit a vyřešit.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8911
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 11 měsíce  
Tak jsem čekal tak dlouho až jsem si udělal už třetí kafe teď se už budu chystat pro mou druhou a lepší polovičku.Možná si musím jen tak sednout do rohu a počkat jak ta opice až mě to přejde. jsem moc rád že se můžu alespoň vykecat.Moc mi to pomáhá. Nevíte někdo o něčem takovém?Abych neotravoval. Váš Pupík.Standa.
standa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8938
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 11 měsíce  
Stáníku, Tvé stavy patří k naší nemoci, chutě budou, nemocný mozek chce chlast.Mohl si mě klidně zavolat, nebo někomu ze skupiny, do které chodíš, ten živý pokec pomáhá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9825
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den,
moje babička je alkoholik. Už je na tom hodně špatně, samozřejmě se nechce léčit a když o tom začneme mluvit, vysmívá se nám. Napadli mě AA, mohla bych jít na první sezení s ní? Už opravdu nevím, co dělat..
Děkuji za odpověď.
S úctou M.
Markét

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9826
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
MARKÉT JE TO DOBRÝ NÁPAD!jasně,že můžeš.Hodně manželek tam své muže doslova přivlečou.Kolikrát se stane,že ten jejich se nechytí ale ony chodí dál samy,že jim je tam fajn a konečně se doví něco jinýho,o čem neměly tušení.Jen co na to Tvoje babi?Mluvila jsi s ní o tom?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9852
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Žije to sice ano, ale pomlouvá a škodí kudy chodí,a říká tomu upřímnost. To je její druhá závislost
Adélka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9853
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Adélka napsal:
Žije to sice ano, ale pomlouvá a škodí kudy chodí,a říká tomu upřímnost. To je její druhá závislost

To patřilo Líbě
Adélka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9857
Re: Jak to v AA chodí? Před 11 rok, 9 měsíce  
Přestaň už s tím pitím, najdeš klid, nebudeš muset závidět, nebudeš plivat, kopat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter