Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...30
Dolů
Téma: poradit
*
#30767
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Jane a její poslání- dráždit alkoholiky a bavit se. Kdyby to byl web o vaření...

Libo je to tvá vina. že tady pořád píše. Obhajujete se navzájem. Ichtylky.

Psala jsem před zhruba třemi lety a vaše příspěvky mi pomohály. Pak zapomněla heslo a občas přispěla. Zase nevím pod jakými jmény, vždycky jsem to zapomněla. No a co.

Jane nepřispívá ničím. Ona to tady ničí. Pořád se léčím. Proto chodím a čtu vlákno Poradit. A štve mně to. Vysmátá Jane, její poslední příspěvek na rozbítí úst. A ona se baví.

Děkuji administrátoři, že mi všichni tady pomáháte, aby do se nějaký zjev všem jen vysmíval.

Díky.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30769
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Napíšu ještě, že jsem psychicky nemocná i tělesně. Před rokem mně dali ID třetí stupeň, nedávno příspěvek na péči druhý. Alkohol není hlavní problém, beru silné léky a mám strach se napít. Nemám takové silné bažení jak někteží píšete. To celkem zvládám. Dcera je dospělá a odešla ode mne jako manžel, můžu si za to sama. Stará se o mně ségra, která se mně dřív taky vysmívala. Vysmívej se ty případe vesele dál, bav se !!!
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30770
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Kira selektuje:"Vieš, ja za inteligentných ľudí na tomto fóre považujem: Allas, Petra. N, Anoine, Helenu, Anetu, Eda a"...

... (ale) "najmä seba, však?"

(Sprav anketu a tabuľky... pomáha to a lieči závislosť!)
Jednu tabuľku extra pre Furiánku - *Kiru*, chránenku Riddicka.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30771
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja, prosím tě, nechte toho už. Fakt to popichování nemá smysl. Já bych potřebovala naliskat, někdy nevím co sem psala, chci se dát do kupy, aspoň se usmířit s dcerou a napravit to co sem zdrbala. Minulý týden mně psychiatr navýšil dávky risperdalu, mám 4mg na noc, valproat, plus čtyři další a pořád se citim na nic. Ségře sem dala čtyři roky starou octávku, nemůžu řídit, proto asi změnila svůj přístup ke mně...Co mám dát vám, abyste se snažili do sebe nevrtat?
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30772
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Justyno,
nám nedávej nic. Nic si nezasloužíme za to, jak jsme na sebe hnusni
Nemusíš na mě reagovat, ale jen ti chci napsat, že by bylo možná fajn, kdyby sis nechala udělat posudek od jiného psychiatra. Možná by stálo za to změnit medikaci a pak by ti nebylo tak zle. Nejdříve pomoz sobě a pak se ti určitě zlepší i vztah s dcerou.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30773
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Jane, ty prosím tě hlavně NERAĎ.

Hledala jsem svůj příběh před lety, nenašla. Je to úplně jinak. Napíšu až bude líp. Tak částečně: od puberty jsem se necítila psych zdravá. Nedělalo mi to problémy, školy, práce, postup, chlap, dítě. Před 16 lety jsem měla operaci, málem sem umřela, operovala mně slov.mudr. arogantní důležitá Nic proti Slovákům. Doma malá dcerka, fajn. Prý sem zdravá. Bílá mafie, syčáci to sou. Před asi osmi lety sem se rozpila. Měla jsem pak záchvat, proto ten valproat. Po tom se mi spustily bludné produkce, psychiatrie, neurologie několik měsíců. Ono to časem odeznělo, pila sem zas znovu. Nakonec se mně vrátily staré tělesné problémy a rozjela jsem se psychicky. Začala sem chodit k jinému mudr. Občas něco slyším a mívám to záchvatovitě, k tomu panické úzkosti a tak. poslední roky sem vynechala chlast a je mně už líp. cítím tu změnu, medikace pomáhá, před měsícem jsem chvilkama nevěděla kdo jsem. je mně zle psychicky, ne tělesně. v rodině nic, ani duševní poruchy ani alkohol.

všichni mně odepsali, prostě buzna ožralá. s bývalým jsem v poho. prý tušil že nejsem psychicky zdravá. má novou rodinu, hodnou ženu, přeju mu to. mám víc světlých chvil, zklidňuje se to. je mi 42. zkusím to všechno co napáchala napravit.

pomáhají procházky kolem řeky se psem, už chodím sama, všichni okolo ví co jsem zač, pomáhají

...tady nepomáháte. rvete se, nadáváte, navážite. jste hrozní.

a já taky

napíšu jindy do svoji diskuze

ahoj
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30775
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
A musím si napsat, že jsem Justýna alkoholikcz do deníčku, těch jmen bylo
sorry
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30777
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Je to těžké, pár lidí je alergická jen na naše jména, obsah toho, co píšeme je ani nezajímá, přitom sami nepomáhají vůbec.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30778
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba, to nie je alergia na Vase mena, ale praveze odozva na to co pisete. Jane tu este nikomu nepomohla, kazdeho len zosmiesonvala a ludia ju brat vazne nemozu a na jej meno je tu uz naozaj aj alergia.
JA uz komentovat nebudem, o tom si tu uz kazdy urobil naozor sam.

A co sa tyka teba, aj ked s tebou vela ludi nesuhlasilo, vacsina mala k tebe respekt a vazila si ta. Len nastal zlom vtedy, ked si si zacala tak bezhlavo obhajovat Jane, tym si zial asi u vacsiny stratila moralny kredit. Ved doteraz si ani mne neodpovedala, ci ten prispevok s kravkou si pisala ty. Ja som presvedcena o tom, ze nie. Ale ty to nenapises, lebo z nejakeho pochybneho dovodu chranis Jane. Je to skoda, ze si sa nou nechala stiahnut takto dole a stratila respekt vacsiny ostatnych.

Justina, skoda, ze si ten svoj pribeh nenasla, rada by som si ho precitala. Ono je to tazke radit ti, ked tvoj zdravotny stav je asi dost vazny a v tomto ti asi mozu pomoct len dobri odbornici. Len smola je, ked clovek narazi na doktorov, ktori su neprofesionalni a mozu znicit cloveku zlou liecbou cely zivot. Dolezite je, ze si prestala pit a ze to nezdavas. Pokial je to mozne, vyskusaj viac odbornikov a mozno sa najdu medzi nimi aj taki, ktori ti naozaj pomozu.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30779
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
To není Libo o alergii na jména, ale v podstatě o neochote cokoli řešit.
Pořád nějaka selekce jako v koncentráku.Slouží to k odkloneni pozornosti od vlastního problému.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter