Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...20212223242526...30
Dolů
Téma: poradit
*
#30780
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Připadá mně směšné, ty rozkazovačné dotazy a hned!okamžitě odpověď, protože Jáá to chci.Prostě se mně schválně nechce odpovídat, proč?Že někdo rozkazuje,neskáču, jak pískáte?Mimochodem, Jane nějak neospravedlňuji, jen jsem psala, že není alkoholička, proto má jiné náhledy, a proto má i svou pravdu. Měla jsi si Kiro všimnout, že Justíně radila změnu odborníka dřív než ty, a bylo to špatně.Tak už fakt stačí ty výpady, kdo vám vadí, nečtěte ho, neřešte, není to vaše diskuze, nešéfujete.Pomáhejte.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30781
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Já bych si s tím "koncentrákem" dala pozor na jazyk.Takový příměr není na místě.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30782
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba, ake rozkazy, zblaznila si sa? Ja som sa ta vtedy slusne sytala, ci si ten prispevok pisala ty? Poprosila som ta o odpoved a aj som ti za nu dopredu podakovala. Tak co si vymyslas? A preco sa ti nechce asi odpovedat na uplnu jednoduchu otazku, ci si pisala prispevok pod ktory si podpisana alebo nie?
Potom sa nevyhovaraj na alergiu ludi, alebo Jane na nejaku selekciu. Mozte si za to svojim spravanim. Ano Jane odpovedala Justine, ale videla si hned Justininu reakciu. Ludia proste od Jane rady nechcu, lebo nikto ju tu nerespektuje, samozrejme okrem teba a JA a vsetci by boli stastni, keby sem pisat prestala. To nie je o arogancii ostatnych, ale o tej vasej.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30783
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Nemluv za všechny Kiro, mluv za sebe. Jestli mě někdo někde nechce, je to jeho problém,který když bude chtít, může vyřešit.
Věnujes mi tolik energie.Nezapomeň, že kam směřujes energii, tam to roste. Uvědom si, že nikdo nemusí odpovídat na tvoje stupidní otázky. Tak se z toho pouc a přestaň nás otravovat a neber si nás zbytečně pořád do huby:-D
Proč nejsi nad věcí, když jsi tak vyrovnaná. Nepiš prosím, že kvůli ostatním, protože to jsou kecy a tvoje zkreslena realita.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30784
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Myslim, ze som pisala za vacsinu, aspon podla toho, sem pisali ostatni. Uz velmi vela ludi ta tu doslova prosilo, aby si sem nepisala.

Nepovazujem za stupidny dotaz, to, ze ak mi niekto napise vulgarny prispevok, tak sa ho slusne spytam, ci mi ho pisal ten dotycny, alebo ci ho pisal za neho niekto iny a vsetci vieme, kto je ten niekto iny A Liba mi odpovedat nemusela, aj mlcanie je suhlas. Keby nema co skyrvat, tak nema ani problem odpovedat. Takze svoju odpoved som dostala. Aj ked podla mna je slusne odpovedat, ked sa ma niekto na nieco slusne spyta. Ale Liba slusnost povazuje za aroganciu a aroganciu za slusnost...

Co sa tyka energie nevenujem ho tebe, ale tomuto foru. A ty si sa zial nejakym nedopatrenim stala jeho pevnou sucastou...

A prestanem si Vas brat do ust a otravovat Vas, ked Vy spravite to iste pre ostatnych
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30785
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Za mě třeba Kira klidně mluvit mohla,zastávám tentýž názor. Lidé,opojeni svoji pýchou, bývají někdy zaslepeni, a tady je názorný příklad....bohužel
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30786
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
...nešéfujete.Pomáhejte.

Rozbroje si ponechajte do súkromia, Kira & comp., prosím!

Zasvinili ste tu, skrz-naskrz, celú diskuziu svojimi chorými výpadmi!
(Vybav/te si to doma s vlastným *hádavým/tieňovým Egom/Ja* a hotovo's! Dnes sa to už dá liečiť...)

"Ak vieš *ako, tak pomôž!* Ak nie, tak láskavo čuš!"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30787
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja, to je velmi pěkně napsáno. Nicméně myslím, že to opět zůstane nepochopeno.To však nevadí. Kdo má pochopit, tak pochopí.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30788
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja napsal:
[quote]Liba napsal:
...
Zasvinili ste tu, skrz-naskrz, celú diskuziu svojimi chorými výpadmi!
(Vybav/te si to doma s vlastným *hádavým/tieňovým Egom/Ja* a hotovo's! Dnes sa to už dá liečiť...)

"Ak vieš *ako, tak pomôž!* Ak nie, tak láskavo čuš!"...[/b][/i]


Uplne presne si to vystihol. Az na to, ze svojimi chorymi vypadmi ste to zaspinili Vy traja - Jane, Liba a ty. A mali by ste s tym vsteci traja nieco robit. Vasa neschopnost prijat nazory od ostatnych je neuveritelna. Ved si tu hrkutate len Vy traja a vobec neberete do uvahy, co Vam pisu ostatni.

Ja tu pisem slusne, ale neznesiete kritiku, tak reagujete len agresivitou a vulgaritou.

A ta posledna veta :
"Ak vieš *ako, tak pomôž!* Ak nie, tak láskavo čuš!" sedi na teba mimoriadne presne, mal by si sa nou riadit.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30789
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Jak jsem psala, psychiatra jsem změnila. Psychiatrička ke které sem chodila mi cpala pořád ketilept, brala sem snad pětistovky a stav se horšil. Přitom na klinice mně dávali zyprexu. Nebyla s ní domluva a já už šílela úplně, takže jsem teď stabilizovaná a vidím, že se to lepší. Bývají zlé chvíle, ale těch lepších je víc. ráno sem nebyla ve formě, pak se to zlepšovalo, prošla jsem se a držím...

Jane fakt nevím proč tady pořád takhle komunikuješ. Můj chorý mozek to prostě nebere a nebere, a jiným asi taky ne...

Porod a alkohol byl spouštěč mých utajovaných psychických problémů, po porodu ten první měsíc jsem zažila co nikdy ne, ale ono to přešlo... Víc se to rozjelo vlastně až po letech... Nevěděla sem chvilkama co dělám...

No nic, neporvěte se tu...
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...20212223242526...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter