Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...22232425262728...30
Dolů
Téma: poradit
*
#30800
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
A urcite to nebudu ani tvoje neuveritelne dedukcne schpnosti hodne urovne Sherlocka Holmesa
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30801
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Kira,
asi tak by som to povedala: snazim sa o abstinenciu
prepracovanost a stres ma obcas zaskocia a potom vypijem viac ako by som povazovala za dobre
neprehanam to extremne, ale aj tak citim, ze to nie je uplne v poriadku, preto som na tomto fore
nemam chut si prepit hlavu a zdravie, ktora mi oboje nastastie funguju velmi dobre, hladam cestu ako eliminovat spustace a ani v extremnych zivotnych chvilach nehladat energiu v alkohole
alkohol nepotrebujem k zabave a k peknym chvilam, viac ma sprevadza v case stresu a unavy
tak asi tak rychlo a strucne z mojho sukromia
velmi ma u vas zaujal popis toho, o co mate viac casu na pekne zazitky, ked nestracate cas pitim a spamatovanim sa z neho
je to pre mna velmi inspiracne
Milada

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30802
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Milada, dakujem za odpoved. Teraz idem na veceru, ale ked sa vratim, tak potom Vam napisem. Zelam pekny vecer
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30805
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Vrátila jsem se z kina,a musím se opravdu smát.....Ja....Ty potřebuješ psychologa
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30806
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Aneta píšeš:
Vrátila jsem se ....Ty potřebuješ psychologa

"Tak si toho svojho psychológa uži."
(Prajem Ti to/ho!)

Vystačím si aj bez Tvojich odporúčaní!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30808
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Možná ses zde pasoval do role samozvaného psychologa,chvílema jsi až směšný. Užívej si svou pochybnou "slávu",a bacha na tu závislost na diskuzi...číháš tu jak sup.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30809
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Aneta napsal:
...číháš tu jak sup.

...na Tebe - psycholožko.

Rozlišuješ vůbec mezi psychologem a psychiatrem? Asi ne...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30810
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Svatá prostoto,rozdíl mezi psychologem a psychiatrem je mi naprosto jasný. Dost jsi se odhalil,kopeš kolem sebe jako svéhlavé děcko. Dospělý člověk by měl unést názor jiného člověka.Můžeš se vysmívat, zesměšňovat jiné,ale tím si svoji malost jenom dokresluješ.Rochni se v tom jak chceš.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30811
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Milada chcela by som Vam napisat, ze ja velmi obdivujem ludi ako Vas. Vzdy mi imponovali ludia, ktori dokazali svoj problem s alkoholom odhalit este v zaciatkoch a nasledne sa ho snazili aj riesit a ze necakali, pokial padnu az na to samotne dno. Je to podla mna o moc tazsie skoncit este v obdobi, ked vam alkohol este az tak vela neberie ako vtedy ked su uz len dve moznosti, smrt alebo zivot. Samozrejme aj ti ludia, co sa potom z toho dna dokazali dostat a zacat nanovo, si zasluzia velky respekt. Muselo to byt velmi tazke. Len obdivovat ich za to, ze dovolili aby sa az an to dno prepili, za to im podla mna az taky velky obdiv nepatri.

Ja som sa prebrala tak v polovici tej cesty, a casto som si v zaciatkoch abstinencie vycitala, ze preco som to uz nestopla davno, ze kolko trapenia som si mohla odpustit a o kolko peknych zazitkoch som mohla mat viac. Ale zas si hovorim, radsej neskor ako vobec A tiez mi to nastastie nijak neposkodilo ani zdravie a ani hlavu, ale v tomto bode budu samozrejme niektori moji oponenti na tomto fore nesuhlasit.

Toto obdobie mojej abstinencie je pre mna naozaj velmi peknym obdobim, a nie som nejaky slnieckar, ktory vidi len to pekne. Samozrejme ze mi obcas pride este luto, ze si nemozem vypit vinko s priatelmi a pod., ale tie myslenky su naozaj uz velmi zriedkave, kedze u mna tie klady abstinencie rozhodne prevysuju zapory. Nasla som zas samu seba a som celkovo tak jednoducho spokojna a stastna

Takze budem Vam drzat palce, aby ste sa naucili ten stres a prepracovanost riesit inak ako alkoholom a aby ste vcas dokazali eliminovat vsetky spustace. Ste urcite na velmi dobrej ceste, ked ste sa rozhodli problem alkoholu riesit este v takomto zaciatocnom stadiu. Mozno alkoholickou nie ste, ale zas abstinencia este nikdy nikomu neublizila Teda vo vacsine pripadov
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30812
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Zapoměla jsi Kiro dodat, že jsi to vše zvládla sama,lež. Tak jak jsi radila se svou "kámoškou" Anně, kterou to málem stálo život, zkoušela abstinovat, nešlo to, až šla opravdu k odborníkům a daří se jí nepít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...22232425262728...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter