Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2324252627282930
Dolů
Téma: poradit
*
#30814
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Mila Liba, zas si vymyslas, ale to ma pri tvojej pamati ani neprekvapuje. Praveze Anne som radila, ze by mala navstivit odbornika, ze sama to nezvladne.
Vies ja na rozdiel od teba, nepresadzujem tvrdohlavo len svoj nazor a svoju cestu. Vidim to tak, ze ciel mame vsteci rovnaky ale cestu roznu.

Nespocetne vela krat som tu opakovala, ze treba pripad od pripadu posudzovat individualne a ze co plati na jedneho nemusi platit na ineho. Nikdy som nenapisala, ze kazdy to moze zvladnut sam a som presvedcena o tom, ze vela ludi to zvladnut samych nemoze, ked je u nich alkoholizmus uz v pokrocilejsom stadiu alebo ked piju na zaklade nejakych psychickych problemov a alkoholizmus sa u nich vyvinul az ako druhotna choroba.

To ty kazdemu radis dookola ako obohrata platna, aby isiel na AA. A proti nim tiez nic nemam, ale tiez nepomozu kazdemu. Vela ludi tu uz pisalo, ze tam boli a nic im to neprinieslo a pili dalej a len na zaklade toho ja predsa nebudem tvrdit, ze nemozu pomoct nikomu.

A co je klamstvo? Ze som to zvladla sama? A preco by to malo byt klamstvo? Pretoze tebe sa to nepodarilo? Tu uz vela ludi pisalo, ze to zvladlo samych, takze vsteci podla teba klameme. Jaj je mi z teba naozaj smutno.

Takze ked sa chces silou mocou hadat a aj na kazdy pozitivny a motivujuci komentar potrebujes reagovat negativne, tak si najprv over fakty. A ze kto tu spini svojim komentarmi? To je to tvoje pomahanie?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30815
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Aneta píšeš:
Svatá prostoto,rozdíl mezi psychologem a psychiatrem je mi naprosto jasný. Dost jsem se odhalila,kopu kolem sebe...Dospělý člověk by měl unést názor jiného člověka... Rochním se v tom, jak veš.

Rochni se sama, insitní psycholožko.

"Proč má jeden titul MUDr. a druhý "jenom" Mgr.?"

"Projev se, arbitře - mediátore!"
(Nebo spíš manupulátorko?)

"Chápeš a vnímáš nějaký rozdíly mezi vedením, věděním a vědomím?"
Tady a teď se vyrochni a projev/vylij svého ducha!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30816
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Kira opäť fabuluje:
A čo je klamstvo? Že som to zvládla sama? A prečo by to malo byť klamstvo?...


Kira,

..."čo si zvládla? A sama ? Veď ešte stále len prepriahaš dostavník v medzistanici Birel(!)"...
(Čas ukáže!)

[Stále sa nedokážeš vzdať "náhrady" za drogu! Nie si vôbec vysporiadaná sama so sebou ani len v mysli - nieto už so svojím (roz)umom, tobôž už intelektuálne alebo duchovno-duševne. ;)
Birel sú tie bezpečnostné zadné dvierka k spiacim recidívam!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30818
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Svého času tady psala Helena,a ta opravdu,ač pila roky a dlouho,dokázala přestat sama,svojí pevnou vůlí a ze strachu ze smrti /zdravotní problémy z nadměrného pití /.Bude asi jedna z mála,ale nelze tvrdit ,že to nejde.Jde.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30820
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Nezkoušej mě,Ja, z věcí,které jsou mi naprosto jasné/ rozdíl mezi tituly a vzděláním není nic ,co by běžný člověk nevěděl/.Jen mě zaráží, že když si někdo dovolí chovat se jako Ty , jsi jak nepříčetný, co si to kdo dovolil.Tím to zde s Tebou uzavírám,obrázek jsem si o Tobě udělala dost jasný.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30821
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Nevím, já jsem ta poslední co má co mluvit, ale co se to s váma všema stalo? Tohle si dřív nepamatuju.

Ja, vzpamatuj se. Liba taky píše jinak než dřív. A ještě chybí popostrkovačka Jane. Kde ona se tady vůbec vzala? Co je zač? Proč to dělá? Ja vidíš vůbec co píšeš?

Odpověď bude- čuš! Jako hodně sem to četla... Tak čuším.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30822
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Před třemi lety,kdy jsem psala sem i já,byla tu úplně jiná atmosféra,svěřovali jsme se tato diskuze mi byla oporou.Škoda.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30823
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Aneto, Kiro, Stopko
zdravím Vás a všechny slušné lidi na tomto fóru -chodím sem celkem pravidelně, ale už nepíšu -zvrtlo se to tady a je to škoda.
Vy, co mě z fóra pamatujete tak víte, že já jsem po dlouholetém pití opravdu přestala ze dne na den ze strachu ze smrti-jak správně píše Aneta, když mi doktorka sdělila hodnoty jaterních testů.A to jsem byla těžká alkoholička -několikrát na záchytce a vždycky přes tři promile.
Jsem 66-ti letá důchodkyně, která ještě průvodcuje a náramně si to užívá -celé léto jsem měla německé skupiny na otáčku v Krumlově.
Jde to i bez alkoholu, všechno je barevnější.
Všem Vám, kteří chcete přestat sami s klidným svědomím říkám, že to jde a všem držím palce!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30824
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
Mně ta diskuze taky byla oporou, sice při mém duševním zdraví si ty jména co sem používala nepamatuju a kdovíco jsem zde psala... ještě na jaře jsem byla tak mimo, stála jsem u dveří, držela kliku a přemýšlela co mám dělat, kde je wc, hrozně se mi chtělo a samo sem se pochcala... nepiju. V posledních měsících se to zlepšuje, změnila se medikace, ale, občas no nevím, známenu přišel ode mně mejl a vůbec si nepamatuju, že sem ho posílala. Na alkohol občas myslím, nic vážného, zvládám to. Vidím tu změnu, víc světlých chvil, jsem pod dohledem, už to nebude takové jako dřív, musím se s tím smířit a naučit s tím žít...

Mně to mrzí, že Ja tak na všechny reaguje a podezírá, Milada-Kira klony, to by mně nenapadlo, jste chytré, inteligentní, nenechte se všechny rozhodit...

Važte si toho co máte...

Heleno taky ste mi chyběla, vážím si Vás.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30825
Re: poradit Před 8 rok, 7 měsíce  
No JA se tady opakovaně naváží do těch co pijí birella, vraj spúšťač......no asi u něj.....jinak bych ještě řekl, že abstinence není náboženství, i když tady to někteří hlásají....no když JIM to pomàhà...
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2324252627282930
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter