Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29481
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Bohouš napsal:
Já piju už měsíc pouze nealko pivo a problémy mi to nedělá. Akorát asi 2x jsem měl neodolatelnou chuť na panáka, tak jsem si ho dal, to mě snad nezabije.

pardon asi jsem to napsala jinde,samozdřejmě že 1 panák ne,vás ne mě asi jo,anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29482
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Petr N napsal:
Bohouši,
jeden panák tě fakt nezabije, hlavně si to nevyčítat. Výčitky člověka sejmou spíš a rychleji.


takto je sakra pravda
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29483
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Petr N napsal:
Bohouši,
jeden panák tě fakt nezabije, hlavně si to nevyčítat. Výčitky člověka sejmou spíš a rychleji.


Mě právě ty výčitky už sejmuly. Nejsem typickej alkáč, i když jsem pil prakticky denně. Nikdy jsem nebyl na záchytce, v léčebně, ani v deliriu Pil jsem málo, ale jak říkám, denně. Problém u mě je v tom, že před lety jsem ležel ve špitále s akutním zánětem slinivky - a na tohle se prostě pít nesmí... takže i když jsem si dal každý večer jen dvě piva a panáka na dobrou noc, psychicky mě to zdeptalo tak (ten pocit, že pořád dělám něco zakázanýho), že jsem skončil na psychiatrii...
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29486
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Kam může člověk padat?Jen na hubu.Doufám, že nekecáš, opravdu pracuješ, a chceš se udržet střízlivý.Pod vlivem píšeš úplně jinak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29488
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Líbo,
nemám nejmenší důvod kecat v ničem. Nikdy jsem se nestyděl za chlast, nestydím se ani teď, když si dám pivo třikrát do měsíce.
Práci opravdu mám, když ji mít nebudu, tak taky nějak bude.
Přežít se nedá jen vlastní smrt.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29489
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Za alkoholismus by stydět neměl nikdo, jenže v našem státě je to pořád ostuda, projev slabosti, což je špatné.Jestli udržíš ty 3 piva měsíčně, bude jen dobře.Sám víš velice dobře, co ta nemoc obnáší, vyzkoušel jsi si různá léčení, pokusy, stal se zázrak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29490
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Milá Anko,
po přečtení všech Vašich příspěvků mi nezbývá napsat nic jiného, než že byste se měla jít léčit.
Nevím, o jaké léčebně jste mluvila, zda-li to tedy nějaká byla. Já si na tu bohnickou nemůžu stěžovat. Nikdo tam na mě nekřičel, byli všichni ochotní, i když jejich pravdivý přístup mi nebyl nejprve milý. Neztratila jsem tam ani sebe, manžela nebo rodinu. Dnes vím, že pokud bych 22.6.2014 nenanstoupila, dnes už bych tu nebyla. Není těžké otevřít PC na tomto fóru a pod vlivem psát rádoby chytré postřehy. Sama jsem to také dělala. Člověk, který je závislý, lže všem, ale hlavně sám sobě. Nejhorší je, že si myslí, jak je chytrý, a pak se diví, když zjistí, že to všichni kolem vědí.
Seberte se a začněte s tím něco dělat. Je jedno, jestli máte malé nebo velké děti. Dětmi zůstanou napořád. Zaslouží si mít matku, která je opravdu matkou. Ne jen její karikaturou. Hodně štěstí.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29491
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
nikola1 napsal:
Milá Anko,
po přečtení všech Vašich příspěvků mi nezbývá napsat nic jiného, než že byste se měla jít léčit.
Nevím, o jaké léčebně jste mluvila, zda-li to tedy nějaká byla. Já si na tu bohnickou nemůžu stěžovat. Nikdo tam na mě nekřičel, byli všichni ochotní, i když jejich pravdivý přístup mi nebyl nejprve milý. Neztratila jsem tam ani sebe, manžela nebo rodinu. Dnes vím, že pokud bych 22.6.2014 nenanstoupila, dnes už bych tu nebyla. Není těžké otevřít PC na tomto fóru a pod vlivem psát rádoby chytré postřehy. Sama jsem to také dělala. Člověk, který je závislý, lže všem, ale hlavně sám sobě. Nejhorší je, že si myslí, jak je chytrý, a pak se diví, když zjistí, že to všichni kolem vědí.
Seberte se a začněte s tím něco dělat. Je jedno, jestli máte malé nebo velké děti. Dětmi zůstanou napořád. Zaslouží si mít matku, která je opravdu matkou. Ne jen její karikaturou. Hodně štěstí.


děkuji
chodila jsem k psychiatrovi řešila,cpala se prášky,nezastírala že piju,přesto jsem opét dostala prášky,a že kolem vědí no a co
víte kolik lidí pije a nepřiznáto,motají se tu po ulici,sedí v hospodách ale oni nejsou alkoholici přece,můj psychiatr mi řekl tady nikdo nepije tu nikdo není alkoholik,vykulila jsem oči cože,no samozdřejmš se zasmál ironie nikdo se nepřízná.No můj odpor k léčebnám není takový jako že jsem proti nim,ale když všude jsou ty prášky,což mi potvrdil psychiatr,nebo kde vám necpou tablety?anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29492
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
jo a pod vlivem jsem nikdy nepsala a můžete mi věřit nebo ne neřeším jestli mi všříte pšece tu nemusím lhát tak proč.anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29493
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Anko,tak kdyz jsi chodila k psychiatrovi,rikala mu,ze pijes,tak proc ses "cpala" prasky??Prasku se bojis,ale alkoholu ne?Kvuli necemu jsi k nemu asi chodila,ze?Neni lepsi prestat pit a vyresit si nejdrive psych. problemy (klidne ze zacatku) i za pomoci leku?Ale mam takovy pocit,ze ono to v tom tak uplne nebude...A jinak,co mel psychiatr delat jineho,nez te lecit...tedy i leky.To se u lekaru "normalne stava":-)Nebo mel "respektovat to,ze chlastas a kvuli tomu te nelecit??Byla bys' pak spokojena?Nebo o co ti (a vubec) jde?.....
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter