Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29494
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anoine napsal:
Anko,tak kdyz jsi chodila k psychiatrovi,rikala mu,ze pijes,tak proc ses "cpala" prasky??Prasku se bojis,ale alkoholu ne?Kvuli necemu jsi k nemu asi chodila,ze?Neni lepsi prestat pit a vyresit si nejdrive psych. problemy (klidne ze zacatku) i za pomoci leku?Ale mam takovy pocit,ze ono to v tom tak uplne nebude...A jinak,co mel psychiatr delat jineho,nez te lecit...tedy i leky.To se u lekaru "normalne stava":-)Nebo mel "respektovat to,ze chlastas a kvuli tomu te nelecit??Byla bys' pak spokojena?Nebo o co ti (a vubec) jde?.....
no protože mi je předepsal,če nejsem alkoholik ala mém deprese,noa ja jsem se cpala a čekala že deprese přejde ona nepřešla žádná nebyla místo toho se miprojevily nežádoucí ůčinky a chfěla jsem se zabít,prášky z veselé holky udělaly plačící nesoustředěnou trosku.asi tak když jsem je vyhodila a přestála ovykací příznaky bylajsem to zas já,veselá pracující holka,no teď končím jdu s dívat na tv je tam černí baroni,kardon za chyby ale spěchám,
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29495
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Nebylo to spise o tom,ze to z tebe udelaly leky v kombinaci s alkoholem a kdyz jsi je prestala brat,tak jsi si ten serotonin zvedala jen chlastem a bylo "dobre"??Antidepresiva mohou mit vedlejsi ucinky.Pochybuji ale,ze takove,ktere popisujes ty....sami o sobe a v dospelem veku (pises,ze mas velke deti)...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29496
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anoine napsal:
Nebylo to spise o tom,ze to z tebe udelaly leky v kombinaci s alkoholem a kdyz jsi je prestala brat,tak jsi si ten serotonin zvedala jen chlastem a bylo "dobre"??Antidepresiva mohou mit vedlejsi ucinky.Pochybuji ale,ze takove,ktere popisujes ty....sami o sobe a v dospelem veku (pises,ze mas velke deti)...
kde jsem psala že jsem pila na leky?co kombínuješ?proč bych todělala?bože tu je chytrých lékařů a vědem,myslíš že jsem padlá na hlavu?prostě mi to udělaly leky,z alkoholu nejsem veselá,psala jse že jsem bez léků v pohodě,nemám deprese atd,proto nechci léky a nebudu se tim cpat na něčí povel.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29497
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Nějak mi to tvoje psaní nesedí.Myslím,že lžeš sobě i nám.
h

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29498
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Anko,ale ja "nekombinuji".Psala jsi,ze jsi psychiatrovi NEZASTIRALA,ze pijes a PRESTO ti dal leky...vychazim tedy pouze z toho,co jsi napsala...Dalsi to same-jdes k psychiatrovi s problemem (deprese?),ten ti da leky,po nich mas vedlejsi ucinky,tak je brat prestanes a jsi NAPROSTO v poradku...neco je zda spatne...(
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29499
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anoine napsal:
Anko,ale ja "nekombinuji".Psala jsi,ze jsi psychiatrovi NEZASTIRALA,ze pijes a PRESTO ti dal leky...vychazim tedy pouze z toho,co jsi napsala...Dalsi to same-jdes k psychiatrovi s problemem (deprese?),ten ti da leky,po nich mas vedlejsi ucinky,tak je brat prestanes a jsi NAPROSTO v poradku...neco je zda spatne...(

nešla jsem s depresíšla jsem s alkoholem,nechci brát léky jen proto ze se to dělá,nevadí,bez léků je mi líp nemám žádné stavy,jen ten alkohol,neodpověděla jsi je lečebna kde ti necpou tzv.léky?
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29500
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Léky necpou v žádné léčebně, jen je dávají tomu, kdo léky bere i doma.Je divné, že jsi šla sama k psychiatrovi, že máš problém s pitím, on usoudil, že nemáš.A víc věcí nesedí, nejsi na tom tak dobře, jak popisuješ.Neměla jsi náhodou Delirium, když tě vezli do nemocnice?Tak to vypadá, ne žádný úbytek minerálů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29502
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Léky necpou v žádné léčebně, jen je dávají tomu, kdo léky bere i doma.Je divné, že jsi šla sama k psychiatrovi, že máš problém s pitím, on usoudil, že nemáš.A víc věcí nesedí, nejsi na tom tak dobře, jak popisuješ.Neměla jsi náhodou Delirium, když tě vezli do nemocnice?Tak to vypadá, ne žádný úbytek minerálů.

no samozvaná doktorko,pžedstav si že ne,delirium ne,myslíš že by mi do lékařské zprávy toto nenapsali?jsi chytřejší než primář z chirurgie v Karviné?a celé psychiatrické konsilium?tak klobouk dolů,no nejsem na tom dobře kdo by byl,bolí mě ruka kterou mi poničili,ale každý den je líp,ano těžký minerální rozvrat,nebo jsi viděla že by dávali krevna delirium?a infuze,nevím,neznám,mám tu papíry z obou nemocnic,proto píšu milí alkoholici dávejte na sebe pozor,je to zlé když se něco stane a nikdo vám nepomůže,naštěstí mám přítelekterý zavolal záchranku a kdybych pslechla bratra který mé chtěl odvézt do nem.o 3hod.dřív nerozbila bych si pusu.ale to je už jedno.bratr chodí každý den,dcerka to má daleko400kmhlavně že přijela do špitálu,mrzí mě že te´d nemůžu hlídat děti až se uzdravím,teď to nevládnu,chudinka měla jít na dovču ale řekla maminko hlavně když jsi v pořádku,to nevadí,no a přítel musí pracovat tak přijde opět v ůterý,no milí alkoholici dávejte na sebe pozor.dbejte rad liby myslí to s váma dobře,naschledanou.anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29503
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
h napsal:
Nějak mi to tvoje psaní nesedí.Myslím,že lžeš sobě i nám.

Milé h
co to znamená h?hovínko v trávě?nebo u cesty ?nebo velké ?myslím že jsi skrčené stydící se h.....,které se tak stydí, že ani nenapíše pořádně jak se jmenuje,já lžu sobě? a vám? v čem?že nejsem h?proč bych mněla lhát?mám důvod?proč?vždyť mě neznáš a nepoznáš já nemusím lhát proč?poznala jsem tolik alkoholiků,doktorů,ti by se mněli stydět nejvíc,mají v ruce zdraví lidí a operují,ordinují pod vlivem.Vím to od sestřičky kamarádky co se sama jich bojí.A co ti fetující doktoři v léčebnách?vždyť jsou toho plné noviny každou chvíli.Já nemám proč lhát,no tak jsem chlastala a co?proto jsem zlý človék?nikoho jsem nebila jako tu někteří blbě přiznávají,byla jsem sama bita ožralou,utíkala jsem z domova ze strachu,moje dcera to naštěstí nepoznala,ona má skvělého manžela co nepije.
ac milé h..nebudˇ h...nebo příště budeš p...tak nemysli ono blbě myslet znamená blbě psát,živit v sobě zlost a nedůvěru ti okyseluje organismus.přečti si něco o tom,i když pochybuji že h..umí číst,ještě jsem to neviděla,ale já toho neviděla.tak pozor h....,anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29506
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Anko, čteš po sobě ty děsy, co píšeš?Pleteš dohromady vše, chyby neřeším, ale fakt si hledej pomoc, jsi mimo.Rozesmála jsi mně, když jsi psala o mé osobě, myslela jsem si, že to jsou naschvály vůči mně, blbosti, jenže ty šiješ do každého, jsi nemocná.Bez klidu, nešťastná, namlouváš si pohodu, máš se asi zle.Je mně tě líto, nevím, jak ti pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter