Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...28
Dolů
Téma: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu
**
#51654
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Výborne, len tak ďalej, nie že si nabudúce povieš že vynecháš lebo je ti fajn a už to máš všetko zmáknuté.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51655
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Tohle téma se mě bytostně týká. Taky jsem alkoholička a sama se vyléčit asi nezvládnu, pořád dokola do toho padám. Vydržím abstinovat maximálně 10 dnů, nikdy déle. Tuhle hranici abstinence nejsem sama schopna překonat. Do léčebny ale nemůžu, starám se sama o 8 letou dceru a nemůžu ji dát na čtvrt roku do dětského domova. Musím přestat pít, aniž bych šla do léčebny. Nemá to řešení.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51656
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Lído,
těch 10 dní co tu dokola píšeš jsi si nastavila v hlavě jen ty sama tak si přeprogramuj software a půjde to, ale když ai sama v sobě ukotvíš, že víc než 10 dní nevydržíš a pak na alkohol sáhneš, tak to tak také bude ... tak 10 den prospi a jsi venku z bludného kruhu vzbudíš se 11tý
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51658
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
V podstate rozmýšľaš rovnako ako Milan vo vedľajšej téme. Len ty to máš nastavené na 10 dní, on na dlhšie. Príliš sa v tých myšlienkach na alkohol hrabete. Nechajte dni len tak volne plynúť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51661
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Michal napsal:
Lído,
těch 10 dní co tu dokola píšeš jsi si nastavila v hlavě jen ty sama tak si přeprogramuj software a půjde to, ale když ai sama v sobě ukotvíš, že víc než 10 dní nevydržíš a pak na alkohol sáhneš, tak to tak také bude ... tak 10 den prospi a jsi venku z bludného kruhu vzbudíš se 11tý


To je pravda, všechna na závislost je jen v naší hlavě. Jenže hlava je složitá a často se v našich vlastních myšlenkách zamotáme. Kdyby se tak podařilo hlavu přeprogramovat, to by bylo úžasné.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51719
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Zaro, Agi a spol, tak jak to jde ?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51720
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Mě to jde teda fajn, doufám, že dámám taky. P
řičemž jsem dost rád, že tenhle až docela nepřirozeně pěkněpočasní podzim už jde do kopru a že začne být trochu víc zima.
Ne že by přímo bažení nebo nějaký těžký stavy touhy se zřezat nastávaly, ale to hezký počasí mě nějak tahalo k těm zahrádkám a vzpomínky na cigarety probíhaly, taková nostalgie, ale myslím, že už je to zahnaný.
A to studenější počasí snad vyvolá větší pocity ostražitosti a péče o sebe, o to bez keců-nejcenější, což je střízlivost.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51722
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahojky!Já už abstinuju 10 měsíc a za chvílí si zazpívám už to bude rok Jde mi to nějak lehce ,ani se mi někdy nechce věřit ,že to zvládám tak dobře,po tom úděsném kolotoči, co jsem do toho padala.Jsem za tu střízlivost velmi vďěčná a každý den si vzpomenu jak mi bylo hrozně, když jsem pila a nemohla se vymanit z bludného kruhu.V té temnotě jsem žila spoustu let a pořád jsem nemohla najít cestu.Modlila jsem se ať už umřu, abych se tak netrápila ,anebo ať mi Bůh pomůže,ať už dokážu nepít! Nejsem nějaká pánbíčkářka,ale věřím ,že ta silná touha přestat pít byla vyslyšena.Možná proto,že představa nepít do konce života mi nepřišla nijak neprestavitelná.Možná proto, že jsem pila sama doma ,ze stesku,smutku a ne ve společnosti.Možná proto ,že jsem se do toho tak zakousla a udělala maximum pro střízlivost.Možná proto ,že jsem tak moc chtěla nepít ,tak se mi to konečně podařilo a v mozku se mi to přehodilo.A přeji si,aby to tak zůstalo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51725
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak já se taky hlásím a všechny zdravím! Dneska dva měsíce. Teď to jde, a musím souhlasit se Sochařem, v podstatě mi už vyhovuje ten podzim. Rozumím mu. Taky týden bez cigára, což je ale nic... Mějte se krásně
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51727
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Karolínko, Agi, Míšo, Šantal, Maris atd. , já se zatím nemám čím moc chlubit, teprve je to 5tý den, co abstinuji, zatím to jde dobře, ale snad to tak půjde dál. Včera jsem se při cvičení zranila, přetrhaný křížový vaz, plánovaná operace a plastika, tak jsem docvičila na nějaký čas. Zrovna sport je můj motor a byl mou berličkou, teď mám berličky 2 . No, co se dá dělat, i toto je životní zkouška a já vím, že ji zvládnu ...

Mějte se všichni moc hezky a pokud bude chladněji, napustťe si vanu plnou pěny nebo zalezte do peřin , hlavně ať se cítíte fajn.
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter