Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Alkohol
#63032
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Tak to zní skvěle a je vidět,že to berete vážně,což je super,doufám,že i u mne ta abstinence půjde v pořádku,protože občas ta chuť na to pivo proste je a já si říkám ne,zase ráno budeš mít na sebe vztek,jenže někdy je to tak uklidňující vypnout mozek a chvíli jen tak být. Každopádně děkuji za názor,doufám,že na mé cestě to půjde stejně fajn.
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63033
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Sabrina, vubec jste nepochopila, o cem jsem psal. Neradim vam antabus, ale psal jsem, co fungovalo me. Jedine co jsem radil - psycholog a terapie a ze to funguje i me. Jestli se vas to nejak dotklo, asi na tom neco bude. Me je jedno, zda se starate o dite nebo ne, zda mate nebo nemate praci, lekari a jak fungujete a take jsem vas za nic nektritizoval. Nefunkujte a jednejte je popostrceni, protoze zkusenosti rikaji, ze s alkoholem a zavislosti neni sranda. Na zacatku jasne, muzu prestat kdy chci, ale ted nechci, cvak, par let a jakej to muze byt pruser. Ale tak jo, vam pomaha povidani, tak si povidejete a delejte, jak myslite . I vam hezky den.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63034
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Psala jsem,že mám lékaře a k němu odcházím pravidelně na terapie. Není to ale ono…. Člověk si rad napíše o podobných situaci s někým kdo to zažívá,nebo zažil,já myslela,že od toho to tu je. Jinak děkuji ….
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63035
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Vsak ano, deljte to, co vam pomaha . Ja vam jiz nic psat nebudu - nejhorsi je nevyzadana pomoc .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63037
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Držím palce Sabrino, osobně mi nejvíce pomohla AA, tam se dá hezky popovídat
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/11/2021 10:34 Provedl: Inka13.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63038
Re: Alkohol Před 2 rok, 4 měsíce  
Sabrina napsal:
Moc děkuji za radu,už jsem o tom premyslela,ale v této době asi už moc sezení nebude,jelikož nejsem ockovana,moc rozhled mít nebudu.

AA dělají každý den i setkání přes Skype.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63068
Re: Alkohol Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Sabino , můj příběh je naprosto stejný, ráda si o tom budu s tebou povídat, už abstinuji 5 den,omezila jsem kontakt s celým okolním světem,celou svou energii která mi zbývá věnuji jen synovi a manželovi,nechci totiž o mém problému a mých průserech mluvit s žádnými přáteli, protože vím že oni to nedokážou pochopit...
Michaela Beranová
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63120
Re: Alkohol Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahooj Tak to jsme na tom opravdu podobně já už abstinuji 20 dní a už je to lepší,už nějak nemám na to pivo ani chuť,snažím se také věnovat jen rodině a doufám,ze to do budoucna půjde. Musíme to zvládnou,ikdyz já vím,že ta chuť někdy přijde, nejhorší je léto,zahrádky atd. Člověka to láká ……. Každopádně moc drzim palečky v abstinenci Určitě to zvládneš ,já také své problémy neřeším s přítelem,nemá to cenu,neměl by pochopení … Děti jsou náš motor k lepšímu životu.
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63577
Re: Alkohol Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj tak jak se ti daří ? Já jsem po měsíci neodolala na Silvestra a dala jsem si pivo no dvě,tři ….Vše ale bylo v pořádku,ale teď si to vycitam ????????‍♀️
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63606
Re: Alkohol Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj, tak jak to jde ? Je vše v pořádku ? Jak jde abstinence ? Já teď beru nějaké lék Kudzu na snížení chuti na alkohol ????,vím je to asi jen pro pocit,ale za zkoušku nic nedám. Tak doufám,že se daří a čekám na odpověď
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter