Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík
#35634
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Včelaři o vlákno ani tak nejde. Takhle to mohlo dopadnout i jinde. Spíš mám pocit, že už se mi nechce pořád psát to samé dokola. Je to jak házet hrách na zeď.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35635
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Já fakt měl na mysli to vlákno. Též by mě zajímaly osudy lidí, kteří tady psali v dobách, kdy já se teprve rozpíjel.
Přečti si příspěvky od Jessie na první stránce a ten dnešní od alas a víš hned jak to je. Napsaly to krásně holky. I u mě se začíná měnit úhel pohledu na toto fórum. Když jsem byl těsně v začátcích, tak jsem to tu hltal. Strašně mi to tu pomáhalo. Teď, už si opravdu připadám někdy až nemístně. Přitom mi je jasný, že alkoholik ví všechno nejlíp a běda, kdyby mu někdo radil. Znám to. Takže ano. Je to házení perel, ale ještě je chvíli asi házet budu, protože furt mám v sobě ještě ten idealismus a furt doufám, že se třeba někdo chytne.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35636
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Ja som tuto tému chcel otvoriť sám, pretože som bol na to zvedavý. Ale keď som zistil, že už to tu je, tak som v tom chcel pokračovať. Pretože začali to dievčatá naozaj pekne. Ja som tiež asi taký idealista. Aj som to tu písal, že ak to pomôže čo i len jednému, ktorý to tu len číta, tak to má význam. Asi len trochu potrebujem na čas vypnúť. Ako písal Zdeno, nejako som sa tu rozpísal. Dobrú noc
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35638
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
A píšem jen furt jedni a ti samí, ze starých registrací nenapsal nikdo. Myslím, že někdo z nich určitě čte a většina z nich taky selhala. To je alkorealita. Jsou v jiné úrovni, kdy už to nechtějí sdílet, perou se s tím sami.

Nemůžem nikoho nutit napsat aspoň tu jednu větičku, kdo chce ať píše, třeba pořád, já Vás všecky rád čtu
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35643
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Krtku, že je zkušenost, co se týká alkoholu, nepřenosná, jste napsal už přede mnou. Já s tím souhlasím, jenom nemyslím, že je to specifikum závislostí. Mám svou zkušenost s věcmi, které pro mě byly kdysi absolutně nepředstavitelné (netýká se alkoholu) a teď je s přehledem zvládám. A vím o lidech, kteří se v tom bezmocně plácají jako kdysi já a ničí jim to život. Nemůžu jim bohužel na chvíli propůjčit vzorek svého myšlení, aby viděli, že to jde. Je to jejich myšlení, oni sami si ho musí natočit jinam. Ale možná že něco z toho, co jim dneska řeknu, se zachytne drápkem a přispěje to k tomu, že třeba po pěti letech zdánlivě marné snahy se jim poštěstí svůj pohled pozměnit. Může to vypadat jako házení hrachu. Pro Včelaře perel. Ale nic víc já dělat nemůžu. Je to na nich.

Možná bych ještě dodala, že zrovna tak si myslím, že zkreslený pohled na sebe samého a s ním související vztahovačnost není doménou alkoholiků. Přijde mi to spíš jako typická vlastnost lidí jako takových.

No nic. Vzhledem k tomu, že o trvalou abstinenci neusiluju, byly moje příspěvky vždycky trochu mimo téma. A teď už jsem zase off topic. Tak vyklidím pole.
alas
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35644
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
nojo no, četl jsem házet hrách na zeď, ale myslel jsem házet perly sviním.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35649
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
No jo. Vždyť já právě vím.
alas
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35711
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 7 rok, 8 měsíce  
Tak ja se hlasim po dlouhe dobe.Abstinuji devet mesicu.Po posledni recidive jsem si koupil antabus a dodnes jsem si nevzal ani jeden.Zridka chodim na skup.terapie a tak nejak jsem to prestal tolik resit.Me osobne pomaha ze mam uz s alkoholu desnej strach.Po tech silenejch stavech co jsem mival.Pomohlo mi videt i par delirii apod..
Chut obcas mivam, ale to mi pomuze si zameditovat a neceho dobreho se napit.To je fakt malokdy.Proste mi prijde, ze cim min to resim, tim mi je lip a tim vydrzim dyl.Paradoxne obcas dostanu chut prave po skupine Tak snad vydrzim co nejdyl, moc neverim ze do konce zivota ale proste par let, kdo vi.
Mam fajn praci, obcas mi prijde ze zevlim a samotarim.Ale porad lepsi nez lezet pod barem nebo nekde na detoxu s delirkem
Ja uz zasel dost daleko.Drzte se!Martin
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58746
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 3 rok, 4 měsíce  
Zdravím všechny
já se taky hlásím po delší době,psávala jsem tu často,v jakých sračkách jsem byla.Nepiji devět a půl měsíce,myslela jsem že to nedám ale zatím v pohodě.Cítím se svobodně je to super nepít
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58747
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 3 rok, 4 měsíce  
Mirko juuuuu, velka gratulace.
Ses dobra
Drz se dal !!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter