Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24236
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Ja viem Renata, ale ako pisem, myslim si, ze v konecnom dosledku to moze byt kontraproduktivne. Budu do seba pchat tabletky a nasledne na to pit alkohol a moze sa im to na psychickom a fyzickom zdravi riadne podpisat. Pride mi to potom v konecnom dosledku, ako velky biznis pre farmaceuticke firmy.
Je to to iste ako s chudnutim, tiez su ludia co chce schudnut bez namahy a tak do seba pchaju tabletky a vsetci vieme, ake velke nasledky na zdravie to potom ma.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24239
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24240
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renato, jasně, jsme jenom lidi, ale to jsem právě myslela. Myslím, že většina lidí má tendenci jít tou jednodušší a rychlejší cestou, když nějaká existuje; jako třeba alkohol či léky. Nebo, co já vím, televize a pračka. A velký problém dnešní doby (o které si jinak nemyslím, že by byla nějak víc stresující než doby předchozí) je ten, že těch jednoduchých cest strašně rychle přibývá , a čím jich je víc, tím je to pro člověka horší a paradoxně těžší.

Člověka z vás dělá právě to, nějak být schopen přijmout i ty problémy jako součást života. Ne že zrovna mně by to nějak zvlášť šlo. Ale prostě si myslím, že přílišné ulehčování – jako by třeba byla takový lék na závislost – je proti lidské duši. Třeba člověk svoje problémy nezvládne a zabije se – ale i to patří k životu. Jinak samozřejmě nejsem proti lékům obecně. Ani čokoládě. A určitě ne pračce. A tak dál...

Jak psala Kira, akutní pomoc ano, ale napořád?
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24241
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Inak teraz ma napadlo, ze ked som zacala abstinovat, tak bolo tazke si predstavit, ze to ma byt na stalo.
Niekto tu na fore pisal, ze si mame povedat, ze snad niekto niekedy vymysli nejaky liek a my budeme zas moct potom pit
A priznavam sa, ze v tom okamihu mi ta myslienka a nadej velmi pomohla. Ale bola to len taka barlicka v zaciatkoch. Teraz sa uz skor na tom zasmejem.
Ale moze byt, ze tie tabletky potom budu mat na alkoholikov, take ucinky, ze sa vdaka nim nedokazu opit, takze ich to pitie tak ci tak prestane bavit a ucel bude splneny...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24242
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24243
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24245
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renata, ako ta zas chapem. Ved presne o to ide o tu euforiu a tie tabletky su podla mna na blokovanie toho stavu. Clovek sa mozno napije, trochu sa mu zatoci hlava, ale nebude mat chut pokracovat.
Lenze to by mna nebavilo, to ma uz viac bavi abstinencia. Toto by bolo take, ze ani to ani to ako zastat niekde na pol ceste.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24258
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Kiro ja to mám stejný. Já nemůžu pit jednu dvě skleničky. Mě pak bolí hlava jsem spomalená opožděná a nic se mi nechce ani dělat a vnímat cokoliv i telku. To radši nic. Za druhy ani ty druhy nechápu,že můžou takhle pít,k obědu nebo k večeři fungují. Já to neumím a za druhý já ten stav pro mě blbce nesnáším. Tak se ho ani nemůžu naučit. Já jsem víc naštvaná,natož abych měla tu emfourku. Tak jinou volbu vlastně ani nemám. To mi řiká moje kámoška. Ta takhle popíjí a skoro deně,že takhle ji to vyhovuje,že když se ožere je jí zle a to zas ona nesnáší. Zas nevydrží týden bez skleničky. Co je horší? Pro mě to druhý!
R

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24261
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
život opice = narodit se, bez práce nejsou koláče, možná chcípnout v důchodu....Kdo to takhle chce at udělá čárku..tedy mimo JÁ, to je vopice ze Slovenska a ten se bude podřizovat i kopce hnoje
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24262
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch napsal:
život opice = narodit se, bez práce nejsou koláče, možná chcípnout v důchodu....Kdo to takhle chce at udělá čárku..tedy mimo JÁ, to je vopice ze Slovenska a ten se bude podřizovat i kopce hnoje

petrch,
...udrel si sa, keď si spadol z banánovníka *samoľúbosti/ješitnosti* a velikášstva? V urážkach použi dôvtip - primitivizmus už zastaral!


...alebo sa iba nedokážeš vyhrabať zo sebaľútosti a narcizmu?
Vyvetraj si mozog od alkoholu - možno Ti to pomôže a uvidíš sa v celej svojej jednoduchosti...hoci, Tebe už ani ľútosť nepomáha...smutné, však?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter